• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AMENIMalta
    Pár fotek z Malty a případné poznatky..
    rozbalit záhlaví
    FLAD
    FLAD --- ---
    Je tu někdo, kdo žije na Maltě a byl by mi ochoten něco přeposlat do UK?
    EFFKA
    EFFKA --- ---
    cau, jedem o vanocich na tyden s kamoskou na Maltu a krome klasickejch turistickejch cilu by me zajimalo, jestli je tam nejakej zajimavej underground, street art, neco, o cem se v pruvodcich nedoctu
    UNCLE_JIMBO
    UNCLE_JIMBO --- ---
    mohl by mi tu někdo doporučit půjčovnu aut na letišti? všechny co jsem našel maj uplně strašidelný recenze.. jako že si půjčíš šrot za 50€ a při vrácení z tebe vytřískaj 250€ za nesmysly a podobně
    TRANQUILITY
    TRANQUILITY --- ---
    FLAD: nepropada, vydrzel mi tam 4 mesice, co jsem byla v CR.
    Kdyz projedes v kalendarnim mesici 26E, mysleno 1.-posledniho, prestanou se penize odcitat
    FLAD
    FLAD --- ---
    Neni mi moc jasná Tallinna card. Chápu dobře, ze si tam nabiju kredit, a pak jezdim? Propadá někdy ten kredit?

    Ty jejich stranky s informacema jsou takový malo informativni...
    VIGE
    VIGE --- ---
    Marně se snažím zjistit nějaký spoj z letiště do hostelu v Birgu, ale vyhledávání v google mapách nefunguje. Nedokáže mi to najít žádný autobusový spoj. Zkouším teda Malta public transport, zadávám ulice, čtvrti, ale vyhledávání nula. Můžete mi někdo poradit, jakým způsobem si můžu na Maltě, kde se chci pohybovat výhradně MHD, najít patřičné spoje? Je nějaká fungující appka, kterou můžete doporučit?
    VIGE
    VIGE --- ---
    SKYRAY: díky, nakonec kašlu na stan a ubytování vyřešeno přes hostely a couchsurfing
    VIGE
    VIGE --- ---
    SKYRAY: jo to určitě chci. Zatím jsem se nedostala k tomu, si přečíst průvodce a začít plánovat,tak se omlouvám za případný zbytečný dotaz, ale jsou na Maltě nějaké oficiální či neoficiální kempy? Cestuju sama, budu mít stan, ale cítila bych se bezpečnějí, kdybych mohla zakotvit někde, kde bude víc lidí.
    VIGE
    VIGE --- ---
    SKYRAY: jo jo už jsem koukala.. spíš jsem myslela, jestli tam v tom čase necestuje ještě někdo, že by se dalo případně cestovat společně :)
    VIGE
    VIGE --- ---
    Ahoj, od 8. - 15. srpna budu cestovat po Maltě, nebude tam někdo z přítomných v tom čase?
    GAPPA_
    GAPPA_ --- ---
    Ahoj všem :) Blíží se sezona a pokud planujete někam vycestovat a spojit příjemné s užitečným, nabízím pomoc a užitečné rady v rámci kurzu angličtiny na Maltě. Kurzy všeho druhu šité na míru pro každého klienta či skupinu, ale i juniorské programy na léto pro ty nejmenší či pracovní programy spojené s výukou angličtiny, vše na profesionální úrovni. Zajistím také ubytování v případě potřeby, a vše pomůžu vyřídit bez skrytých poplatků agenturám. Zaručuji solidní jednání a bezkonkurenční podmínky.

    Jazyková škola se nachází v centru Malty - St Julians, vše v docházkové vzdálenosti, vč. písečné pláže. Je vybavena hodně moderně a jako jediná je vybavena interaktivními tabulemi a speciální technikou výuky, které jiná škola na Maltě nenabízí. Školní prostory mají mimo jiné také chill-out koutky, venkovní terasu, bezplatné wifi a bezplatné používání notebooku v internetové kavárně. Je to jednoznačně jedna z nejlepších zdejších škol. V případě zájmu, pošta.

    MAESTRO_MLK
    MAESTRO_MLK --- ---
    Ahoj, jste ještě někdo na Maltě v současnosti?
    A nemáte náhodou tip na nějaké cenově rozumné ubytování v oblasti Sliema, nebo poblíž?

    - v lepším případě vybavené studio, v horším případě samostatný pokoj s milými spolubydlícími.

    - ideálně do 200 EUR, s poplatkama a vším okolo do 280 EUR maximálně. Chapu že je to naprostá spodní hranice nájmů/pronájmů na Maltě, ale bohužel budu dostávat jen 400 EUR měsíčně od EU, zbytek si hradím sám, tak nechci prodělat uplně majlant...

    předem díky moc za reakce!
    a všem přeju krásný den...
    ZURICI_BYK
    ZURICI_BYK --- ---
    SKYRAY: Ja ti nikdy nevypravel o Jubilee obchode? :)
    ZURICI_BYK
    ZURICI_BYK --- ---
    SKYRAY: hus! :)) a posli mi gbejnu z Jubilee prosiiiim :))

    TRANQUILITY: ja myslel, ze tam jeden jen na sezonu...vlastne tam jeste neskoncila...heh...
    TRANQUILITY
    TRANQUILITY --- ---
    Jo:-)
    ZURICI_BYK
    ZURICI_BYK --- ---
    TRANQUILITY: ty tam jeste porad ses? :D
    TRANQUILITY
    TRANQUILITY --- ---
    Ja taky:-)
    ZURICI_BYK
    ZURICI_BYK --- ---
    HOBITEK: ja uz ne ;)) jen Skyray
    HOBITEK
    HOBITEK --- ---
    zdravím, je ještě někdo z vás nyxáku na Maletě? :-)
    TRANQUILITY
    TRANQUILITY --- ---
    ZURICI_BYK: kdyz to rikas...maltani si hodne zakladaji na hvezdach,ale me je to celkem u prdele:-)
    SKYRAY: ja ridila parkrat ve Skotsku na poloprazdnejch silnickach, Maltu nedam ani nahodou a to se nepovazuji za spatneho ridice:-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam