• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PETRIUSSvět po Pádu a jiné PA skopičiny
    PETRIUS
    PETRIUS --- ---
    1) kdyby se někdo nudil, tak jsem udělal malý průzkum na youtube a vytahal pár zajímavých dokumentů
    Svět po Pádu: Co se dá najít na Youtube
    http://svetpopadu.blogspot.com/2011/02/co-se-da-najit-na-youtube.html

    2) příští neděli (6.3.) bude na Folimance opět trénink Juggerů
    http://www.facebook.com/event.php?eid=191757940854515&ref=notif¬if_t=event_wall#!/event.php?eid=191757940854515

    3) už mám docela solidně promyšlený SpP5: Světlo na koci tunelu. Bude akce pro pět lidí + malá skupinka kulisáků. Když to vyjde, tak bude více běhů. Tím bude možné např. prostřídat role kulisáků/herních postav - aneb sháním pár lidí, kteří by mi s první hrou pomohli jako kulisáci (CPčka na pokec, plus pomoc s nějamými technickými věcmi)

    A termín? Tím, že je to pro méně lidí, tak spíše po domluvě se zájemci, klidně i nárazově v týdnu. Začal bych ke konci března a duben - když už nebude taková kosa. Bližší info o postavách a nárocích na hru plánuju uvolnit přístí týden... Určitě mám v plánu zabrat nějaký den z druhého víkendu v dubnu.
    PETRIUS
    PETRIUS --- ---
    Takže tady jsou: slíbené dvě upoutávky...

    Svět po Pádu: Vánoční dárek - další LARPy
    http://svetpopadu.blogspot.com/2010/12/vanocni-darek-dalsi-larpy.html
    PETRIUS
    PETRIUS --- ---
    Pěkné. Teď jsem se nějak víc zabýval SpP a zjistil jsme, že žiju tak půl roku v iluzi.
    Levi nám zpracoval závěr hry do další písně, ale k zveřejnění došlo jen na jedné menší sešlosti a já si celou dobu myslím, že jsem to rozšířil dál...

    No nic, v blízké době se tedy můžete na tuhle píseň těšit a k tomu přihodím rovnou upoutávky na další dvě akce.

    Ti, které to zajímá to můžou brát jako vánoční dárek ;-)
    PETRIUS
    PETRIUS --- ---
    K víkendové výpravě:

    17:50 Praha Hln.
    19:13 až 19:27 Ústí
    20:38 Mimoň (tam čekání cca hodina na další účastníky)


    Cesta ještě vymyšlená není, ale to je poslední věci, které bych se bál. Tentokrát Pravděpodobně půjde o tvrdší a delší pochod a žádné larpové prvky.
    Vítám je kdokoliv, kdo má odvahu a je ochotý vyazit v aspoň trochu PA looku :-)
    PETRIUS
    PETRIUS --- ---
    stejně jako ve fantasy kostýmech je to o tom aby to vypadalo a je jedno co je pod tím...
    ALDARION
    ALDARION --- ---
    Jak je to s kostýmovou povinností? Můj zdravotní stav a nulová kondice mne nutí použít kvalitní obuv a spacák s karimatkou, boty nějak zakamufluju a na spacák ušiju pytel, ale hardcore výbava to nebude...
    PETRIUS
    PETRIUS --- ---
    mě by to mátlo kdyby třeba prvního byla neděle, ale když je to pondělí tak opravdu ne :-)))
    CERNY_KOCOUR
    CERNY_KOCOUR --- ---
    PETRIUS: jo jasně, je to tak. Ale právě že to takhle blbě vychází tak by to lidi mohlo mást.. teda mě určitě, ale možná jsem tu jediný paranoidní pako :)
    PETRIUS
    PETRIUS --- ---
    Teď jsme si říkal, že jsme to zase posral ale tentokrát je to jednoznačný. V Listopadu první víkend je toho 6. takže druhý je 13týho :-)
    CERNY_KOCOUR
    CERNY_KOCOUR --- ---
    PETRIUS: prosímtě a druhým víkendem myslíš co?
    6-7 nebo 13-14? Já jen aby nedošlo k mejlce....
    MRTREVOR
    MRTREVOR --- ---
    Bude se tam hromadně pochovávat obuv? To musím promyslet! ;D
    ***
    Tenhle článek se post-apo tématu částečně dotýká, i když se značným přesahem..
    Globální oteplování způsobili mimozemšťané: Přednáška Michaela Crichtona na Caltech :: Klimaskeptik.cz
    http://www.klimaskeptik.cz/news/globalni-oteplovani-zpusobili-mimozemstane-prednaska-michaela-crichtona-na-caltech/
    PETRIUS
    PETRIUS --- ---
    Tak jo, definitivně si zarezervujte druhý víkend v listopadu. To bude další Svět po Pádu. Spíše minimalistická akce a pohybu - puťák. Když bude dost lidí a budu mít čas, tak by mohl být i s dějem.

    Znamená to lehčí ale teplou výbavu, věci na spaní venku a pochová obuv.

    Kdo má zájem a může už aspoň trochu zaručit, že by do toho šel ať se mi ozve - od účastníků se dá už trochu lépe profilovat celá akce...
    LORD_WANG
    LORD_WANG --- ---
    Kdyby nahodou nekdo nevedel o PASSu, mel cas a chut jet:

    Nema nekdo z vas volny tento prodlouzeny vikend (sobota, nedele, pondeli) a nechce si zablbnout a uzit ve velmi netradicnim prostredi?

    Jedna se o larp PASS (post-apokalypticka schizofrenni symfonie) a je to cisty postapo larp. Nicmene skupinka, pro kterou verbuji, by mela byt dost akcni a bojova.

    Coby zbrane pripadaji v uvahu kratke manualy a mozna po domluve s orgy i neco vic, pripadne luky, kuse, praky a chladne zbrane jako na drevarny.

    Postapo kostym dovedu bud nouzove pujcit nebo poradit, jak snadno a levne vyrobit.

    Potreba je tedy jen chut (si) hrat, cas alespon dva dny z vyse uvedenych, aspon castecne akcni natura a ochota spat ve vybydlenych baracich kdesi v okoli Mimone 2-3 noci v odpovidajicim vybaveni (spaci vybaveni nepodleha postapo parametrum, staci mit moderni spacak).

    Mimochodem, PASS obcas miva survivalovy charakter, protoze jidlo a voda je herni zalezitost a je potreba to sehnat ve hre...ale to vyborne prispiva k cele atmosfere.

    Vice informaci v poste.
    PLAYWITHFIRE
    PLAYWITHFIRE --- ---
    PETRIUS: nejbliz listopadu co im bude na konci rijna Ochori, takze OK
    KATERINA
    KATERINA --- ---
    z PA tematiky velmi doporučuji knihu Bídné roky od nora Knuta Faldbakkena :) http://www.legie.info/kniha/3298-knut-faldbakken-bidne-roky/diskuze
    ELENNA
    ELENNA --- ---
    Určitě ! :)
    CERNY_KOCOUR
    CERNY_KOCOUR --- ---
    PETRIUS: JO JO JO!
    NERION
    NERION --- ---
    hura! ja se hlasim k cemukoli!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam