• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VERU_HUSPROSTOR - Husitská 23
    MARETHCEK
    MARETHCEK --- ---
    ja sem blb, ja nemam prehravace, me je teprv ma dovest otec z no. a to dvanacteho takze se omlouvam a rusim to, me to vubec nenapadlo
    VERU_HUS
    VERU_HUS --- ---
    Ahoj vsichni.)uzaviram program na březen nechcete někdo neco z tohoto-4,5,6,9,13,19,20,24,27,29?
    TRAUCHER
    TRAUCHER --- ---
    bol by nejaký predbežný program aspoň na tento týždeň,kým sa spraví flyer? bude niečo navarené ak by som sa večer stavil?
    CROME
    CROME --- ---
    A v sobotu 27.2. s DTNG ambientni,syntezatorove hlubiny z vesmiru
    FND
    FND --- ---
    MIRAMIRA2
    MIRAMIRA2 --- ---
    DUBFAN: Máťa rulez !!!
    ps diky za možnost zahrát si 17. po Rosalii B-)
    DUBFAN
    DUBFAN --- ---
    super akce vcera :)
    VERU_HUS
    VERU_HUS --- ---
    SKUTEKKUTEKK: jasne.)
    SKUTEKKUTEKK
    SKUTEKKUTEKK --- ---
    VERU_HUS: Boží, můžu se pro ní zastavit ?
    VERU_HUS
    VERU_HUS --- ---
    SKUTEKKUTEKK: ahoj,zůstala na baru.)
    SKUTEKKUTEKK
    SKUTEKKUTEKK --- ---
    Čau, asi mi tam včera vypadla knížka - nenašel se titul Holomráz ?
    MILOSHIT
    MILOSHIT --- ---
    INK_FLO: nebyls jedinej kdo tu domněnku vyslovil .)
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    MILOSHIT: takhle vznikají drby :-)...říkal jsem, že bylo možná Kobzovo, ale že nevím
    C0CKA
    C0CKA --- ---
    VERU_HUS: máme pianino, které ráda daruju, jde ale o klasické pianino a je třeba, abyste si ho odvezdli (ze Spořilova) a naladili :)
    MILOSHIT
    MILOSHIT --- ---
    VERU_HUS: aha, pak je to jasný. jo, mohl bych udělat dobrý skutek, zahrát si na kobzu 2 a nějaké vám tam sehnat, je to tam bez něj takové prázdné .) aswell, nechci vypadat jako rejpal a jakožto pc player sem asi ten poslední kdo by k tomu mohl mít námitky, ale co se vám to stalo se zvukem? skoro jakoby začaly zvukové problémy s příchodem nového zesíku. Na vlastní slechy jsem se přesvědčil, že ať už s gramcema nebo s pc buď hraje jen jedna bedna, případně nehraje odposlech, případně to nehraje vzadu atd. čím to?
    VERU_HUS
    VERU_HUS --- ---
    MILOSHIT: ahoj,piano jsme měli v pronajmu a jelikož jak píšeš bylo málo využívané tak platit za něho pronájem nemelo smysl..
    Pokud vis o nejakem pianu ktere hledá domov tak se ho hus ujme.)
    _IOB_
    _IOB_ --- ---
    a ja si vcera rikal ze tam je nejak vic mista! potazmo ze mi tam neco velkyho chybi ale neidentifikoval co.) skoda to ale je
    MILOSHIT
    MILOSHIT --- ---
    jako pravidelný návštěvník husu bych si rád posteskl, že z něj bylo odebráno piano. nejenže bývalo slušně naladěné, ale taktéž sloužilo jako perfektní doprovod pro minimalističtější tracky, ale i pro chvíle kdy už pouštěné hudby bylo příliš nebo pro případná autorská čtení. Jsem si vědom, že jsem asi jeden z mála kdo ho využíval, ale stejně mě to mrzí. slyšel jsem, že patřilo ondřeji kobzovi a on si jej prostě vzal zpět(?) je to pravda? Ale hlavní otázka zní: Bude někdy piano navráceno do rukou husitských? bylo by to nádherné.
    LOPIK
    LOPIK --- ---

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam