• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VERU_HUSPROSTOR - Husitská 23
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    RASTADELIC_T_: tak rozhodně lepší plata než nic :-)
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    Já to tušil, dík :-)
    VERU_HUS
    VERU_HUS --- ---
    LOPIK: u yukiho.)
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    Nevíte kde skončili ty desky, co se v HUS prodávaly? - Rád bych koupil ještě tohle, co tam pár let bylo na polici - https://www.discogs.com/United-Flavour-Dub-Attitude/release/4961168
    RASTADELIC_T_
    RASTADELIC_T_ --- ---
    raveboy: to dnes jeste stale lide veri na akusticky zazrak? ;-))
    DATELON
    DATELON --- ---
    RAVEBOY: Klinika by se o to ráda postarala :)
    RAVEBOY
    RAVEBOY --- ---
    Jinak ve sklepě v Huse je cca 4 m vysokej komín z vajíčkovejch plat ze stropu... možná by stálo za to udělat tady v tržišti inzerát, protože to je věc, která se začínajícím ve studiích/zkušebnách vždycky hodí...

    D/EGGG
    V3S
    V3S --- ---
    VERU_HUS: mas seznam nebo aspon fotku ... knizky zachranuju rad, ac me za to zena uplne nechvali ;)
    VERU_HUS
    VERU_HUS --- ---
    VERU_HUS: jo a kdyby jste měli zájem o knížky z naši knihovny tak se stavte co nejdriv co se nerozebere budeme muset dat do sběru...
    VERU_HUS
    VERU_HUS --- ---
    DEIKSAC: no to bohuzel nezáleží jen na me a domluva je fakt složitá takze musíme to dat do 11.7 do původního stavu a tzn vymalovat obě místnosti na bílo a sundat vajíčka aby byl strop ..ale ja jsem hus v takovem stavu nepřebrala:/
    Takze pekny oser...

    Kdyby se vam nam chtělo pomoci tak ted makame každy den uz to mame prakticky vyklizene a ted zbývá malování,sundávání nálepek,uklízeni atd...
    PONOZKINA
    PONOZKINA --- ---
    Nazdárek, funguju teď za barem ve Vršovický zahradě na Krymský:) Kdybyste nevěděli kam a chtěli Husitskou obsluhu:P
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    VERU_HUS: nevim jak to dopadlo, ale normalne bych je poslal do prdele s tim, ze za ty roky dostali na najmu nekolik set litru
    BULKA1
    BULKA1 --- ---
    VERU_HUS: Sdílela jsem na FB, sama bohužel nemohu, ale snad se někdo chytne:)
    VERU_HUS
    VERU_HUS --- ---
    Ahoj vsichni.)

    S husitskou to mělo byt tak ze od července to převezme tipek co mel cajovnu a pojede dal v provozu baru ale vcera mi oznámil ze do toho nejde:(
    Majitele domu chtějí abychom hus vyklidili,dat do původního stavu a vymalovali a to vsechno do teto nedele do 10:00 což je docela šílené..
    Tak nastává nečekaná akce shanim vyklizeci pomocníky a nekoho s dodávkou kdo by nam pomohl dat hus do kupy..našel by se tu někdo prosim?
    V hus budeme vyklizet dnes i zitra od 12h tak přijďte kdo můžete.)

    Jo a nemáte někdo doma nějakou nevyužítou barvu na vymalovani?
    CZEENDA
    CZEENDA --- ---
    VERU_HUS: ahoj Veru.. můžu se někam stavit pro ten odposlech?
    MESKALITO
    MESKALITO --- ---
    tušíte jestli už má prostor nového nájemce? případně kam se můžu ozvat, dík
    VERU_HUS
    VERU_HUS --- ---
    ALESH:nee nepokračuje..vse se dopilo odcházela jsem v 07h,)
    ALESH
    ALESH --- ---
    Dopilo se vse, nebo se dnes pokracuje?
    FND
    FND --- ---
    RIDDIMSURFER
    RIDDIMSURFER --- ---
    VERU_HUS: makam v praci :(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam