• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VERU_HUSPROSTOR - Husitská 23
    DASHA
    DASHA --- ---
    MASOO: myslim, ze kdo chce, o kulture na Zizkove vi, ne? Jasny, ze se jedna o subjektivni dojmy z tohodle projektu, ale mela jsem za to, ze jedna z klicovejch myslenek Kliniky je o toleranci a vzajemny snasenlivosti?
    Stejnetak jako koncept Kliniky nemusi oslovit spoustu lidi zvenci (coz taky moc nechapu, ale neni to mym udelem=), tenhle koncept zase nemusi sedet vam, ale o tom to snad neni, ne?
    Osobne jsem treba rada za kazdyho cloveka, kterej svoji energii a cas vlozi do podobnejch aktivit (a proto jeste zpetne respekt i Veru a vam za to, co na Klinice delate), ale shazovani jich jen proto, ze "nam nedali kredit" a "pro me to neni" mi prijde jako mysleni proti sobe sama..
    Pardon, musela jsem to napsat*
    MASOO
    MASOO --- ---
    ale dalo se to cekat...
    SKRU
    SKRU --- ---
    z toho bude stejna debilita, jako je ten Berliner Seminar v Borivojce, nebo jak se to menuje.
    podnik pro samoliby kreteny. cili bych mozna zapad, ale ten koncept me neoslovuje!:))
    MASOO
    MASOO --- ---
    DASHA: myslim, ze legitimni problem mam s tim, ze to prezentujou, jakoby nikdo do ted na Zizkove nedelal zadnou kulturu.
    Zbytek je uz muj osobni pocit, ze mi ten podnik jak vizualne na zivo, tak prezentaci, neni sympatickej a nijak me neoslovuje.
    A pripominam, ze jsem psala, ze je ale dobre, ze tam aspon porad je bar, i kdyz ne pro moji krevni skupinu.

    A taky nadavani na hipstry je prece in:D
    _IOB_
    _IOB_ --- ---
    DASHA: nechtel jsem at to co sem psal vyzni do takove miry, a pokud to tak pripada tak bych to chtel ospravedlnit. ja jsem s tim vpohode a s nima vlastne taky, vsak rikam ze se tam mozna zajdu podivat za tema par znamyma a zvedave omrknout jak to tam prekopali. a jen jsem chtel nastinit kulturne-socialni pozadi skupiny. feel free
    DASHA
    DASHA --- ---
    Nejak nechapu tu zapsklost.. S cim je problem? Ze nekdo jinej vyuziva to misto nebo jak ho vyuziva nebo ze tam rovnou nehodil reklamu na Kliniku nebo o co jde?
    _IOB_
    _IOB_ --- ---
    MASOO: ty krasny nahodily kolaze z nich byli snad jedny z nejhezcich vubec, jeste nekde mam v mobilu fotky z pred zaviracky kdyz jsem je tam zvecnoval...(
    MASOO
    MASOO --- ---
    _IOB_: taky fakt:DDDDDD to prostě koupili od tý realitky, co tam měla měsíc ceduli nebo dva... a vědej hovno..... ale bar si nechali.... a jako první tam dali ty hřbitovní svíčky... asi by to chtělo obnovit ty nálepky na záchodě...brzo
    _IOB_
    _IOB_ --- ---
    MASOO: tak nemusime chodit "daleko" - ve stare huse se to taky delo, zejo.)
    MASOO
    MASOO --- ---
    CROME: ok:D
    CROME
    CROME --- ---
    MASOO: no vy taky,ale jinak :)
    MASOO
    MASOO --- ---
    CROME: pockej, my sme prece zlata levicova mladez:D
    CROME
    CROME --- ---
    MASOO: zlata mladez dela alternativu no
    MASOO
    MASOO --- ---
    CROME: Jsme přesvědčeni, že i tato část Prahy si zaslouží kulturu, výstavy, workshopy a příjemné posezení.
    Každý měsíc pro vás budeme chystat vernisáže, promítání filmů, hudební večery, bazary a spousty dalších aktivit

    a co jako delame uz skoro dva roky na Klinice ? no ale jestli ji (kupodivu) neznaj, tak je zo mozna i dobre...
    CROME
    CROME --- ---
    CROME
    CROME --- ---
    _IOB_: tak to je zdarec :(
    MASOO
    MASOO --- ---
    _IOB_: hadej?
    _IOB_
    _IOB_ --- ---
    MASOO: zitrejsi otviracka: https://www.facebook.com/events/1103922486395770/
    castecne moderni hipsterina - kdo zna socialni party treba v neone, od holciny co si rika vutru a jejich damu famu atp kamaradu, tak vi. nejaci znami me pozvali neb tam ocividne jdou. ja bych tam vlastne ze zvedavosti i jen tak klidne rad zasel, ale zitra mi to nevyjde. kazdopadne by me zajimalo jestli je nejaka spojitost/navaznost se starou husickou a lidma kolem, ale spise pochybuju...:(
    MASOO
    MASOO --- ---
    ASYD: i tak je to minimalne znepokojive.. ale asi lepsi, kdyz tam bude aspon nejakej bar.... kdo vi, nekdy to tam skoukneme
    ASYD
    ASYD --- ---
    aha, tak to jo
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam