• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SAVALODossergame 4.0 !! ..aneb houmlesáci forever
    Jste houmles, bydlite bud v Hamburku nebo v Londyne, vytezek jde na REALNY houmlesy v hamburku, na stavbu pristresi. Hlavnim zdrojem financi ze zacatku je, ze sbirate bud bordel nebo prazdny lahve od piva (dle jazykove verze). Zlepsujete skilly, hrajete na hudebni nastroje, muzete bojovat, chlastat, mit domaciho mazlicka, stirat losy, apod.

    http://www.dossergame.co.uk/
    Gang: Hrubej neslendr
    Pass: houmlez
    rozbalit záhlaví
    NINE_OF_NINE
    NINE_OF_NINE --- ---
    SAVALO: ja nevim pouzivam uz tyden a kazdy den me podporilo 200 lidi.Mas kredity?
    SAVALO
    SAVALO --- ---
    http://ultradonation.spacequadrat.de/ je napicu, prvni zaregistrovani me podporilo skoro dveste lidi a vcera a dnes 0, mazu ucet...
    SAVALO
    SAVALO --- ---
    alespon u levelu 1, dalsi nemam zatim..kdyz se koncentrujes, tak se ucis rychlejc a muzes fajtovat zaroven, junk sbirat nemuzes :/
    SAVALO
    SAVALO --- ---
    Speed up further education course: 5%
    NINE_OF_NINE
    NINE_OF_NINE --- ---
    A k cemu je "Concentration"?
    GOSHEWAN
    GOSHEWAN --- ---
    Zradlo ti snizuje opilost - to je kvuli tomu, ze ti opilost snizuje DEF a je pak vetsi sance ze projedes souboj, kdyz na tebe nekdo zautoci. Takze postup je nakalit se, naklikat si education (opilost ji urychluje) a pak se nazrat, aby te mezitim nikdo lehce nesejmul...
    SAVALO
    SAVALO --- ---
    to mas jako kdyz se vykalis a pak si das koleno :)
    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    hele jak je to s tim žrádlem. Jsem byl vesela nakalenej, cejtil jsem se dobře, vypadal jsem dobře. Pak jsem si dal high society burger a z fleku je ze mě zase nasranej agresivní dědek :(
    GOSHEWAN
    GOSHEWAN --- ---
    To buď rád že jen v nemocnici (:
    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    tyvoe, sem skončil v nemocnici s pěti promilema :-D
    SAVALO
    SAVALO --- ---
    jj, ja mam radio a hazi mi +£139.20 per day, a to jsem na muzikantskym levelu 11 :) cekal jsem ze tam bude spis heligon nez radio, ale budiz.. £ jsou £
    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    asi se dám na muziku :) bude ze mě nejlepší sockující muzikant ve čtvrti :-D
    SAVALO
    SAVALO --- ---
    JUNGLER: chce to vic sikovnosti (Dexterity) :) jinak v nemecky lahvi se bordel sbirat nemusel, tam byly flasky, to mi prislo vic koralecky a min soc..
    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    Tak se asi budu k tomu sockování šrotu muset taky snížit. První pokus o vykradeni detskyho automatu mě stál 6L :( ten muj houmles je fakt lama
    SAVALO
    SAVALO --- ---
    JUNGLER: jojo, to je rozumny :) jinak co se mi povedlo bylo vykrast pekarnu, assault mcdonalda nevysel :/
    NEWAN
    NEWAN --- ---
    JUNGLER: fšak vono tě naučí...:D vítej keshu!!!
    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    Tak jsem se taky připojil do nyxáckýho gangu :) a chci bejt pořádnej kriminální živel. Moje hrdost mi ale nedovolí zbírat šrot, to radeji budu vykrádat veřejný hajzlíky :DDD
    GOSHEWAN
    GOSHEWAN --- ---
    NINE_OF_NINE:
    SAVALO:
    Já používám http://www.iixii.tc/dosser/index.php a nemůžu si stěžovat. Nenabízí to automatické donation a k ničemu moc nesvádí, člověk musí klikat (a nebo používat Operu : ) ... každopádně už asi týden mi to funguje tak, že mám plné donation ještě před tím, než vstanu ((: Takže dobrý start do dne.
    Navíc to má celkem velký topic na fóru a celé to spravuje (a naprogramoal) moderátor fóra...
    SAVALO
    SAVALO --- ---
    zkusil jsem to a podporilo me asi dvacet lidi za pul hodky, tak to vypada, ze to funguje..
    SAVALO
    SAVALO --- ---
    Dostihla, ale aby za to nepenalizovali :(
    NINE_OF_NINE
    NINE_OF_NINE --- ---
    Cus, nevim jestli vas dostihla tahle hromadna zprava.Kazdopadne je se to hodi a funguje to ;-)
    ultradonation.spacequadrat.de - Hey, there! This is an easy and free way to get your 200 donations every day. It is a page where you can donate to dossergamers and receive donations from those dossers in return. There are 3 different ways to donate (group, automatic and manual). There are also some game hints on the site as well! I would be very pleased to see you there. Please send this mail or link to all your friends and gang members, the more users that use the site, the faster everybody gets their donations. If you are already registered please forward this on to someone who is not.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam