• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SAVALODossergame 4.0 !! ..aneb houmlesáci forever
    NEWAN
    NEWAN --- ---
    ja chci zacit fakovat
    SAVALO
    SAVALO --- ---
    ja ty donationz nefejkuju..
    NEWAN
    NEWAN --- ---
    ok, thx
    GOSHEWAN
    GOSHEWAN --- ---
    nejnovejsi by mela byt verze 1.1.5.
    Ofic stranky: http://projecthost.ath.cx/pga/index.php (to, ze vypadaji hrozne, neres : )

    Z jinych mist to radeji nestahuj, vetsinou to pak krade heslo...
    NEWAN
    NEWAN --- ---
    GOSHEWAN: ten jedinej co sem nasel na rapidu, tak mi prave neslape... a na tu novejsi verzi sem na rapidu nenarazil
    GOSHEWAN
    GOSHEWAN --- ---
    NEWAN: PGA se vzdycky uploadovalo na rapidshare. Je to jeden soubor, ktery si muzes stahnout jako free user zdarma s malym cekanim.
    NEWAN
    NEWAN --- ---
    GOSHEWAN: nak se mi nevede... jediny linky me tahnou na placenej sosak... to mrdam
    GOSHEWAN
    GOSHEWAN --- ---
    NEWAN: Stahni si aktualni verzi. Staci pustit a bezi to (ale uz to celkem dlouho nehraju, takze nevim jestli nejaka aktalni verze jeste je, ale predpokladam ze ano...)
    NEWAN
    NEWAN --- ---
    GOSHEWAN: sem ten pga bot nerozbehal... a vsechny fora co sem nasel sou nemecky a to sem troche ztracenej... naky tipy?
    GOSHEWAN
    GOSHEWAN --- ---
    Kdyz jsi opilej tak se ucis rychleji.
    NEWAN
    NEWAN --- ---
    JUSTIF: hele ja teda taky ne... podle me je opilost na picu... kazdopadne pod k nam do gangu...
    JUSTIF
    JUSTIF --- ---
    zdravim, taky jsem se připojil k houmlesíkům. k čemu je opilost a k čemu čistota? jak tu někdo psal, že se opilej lip učí jsem teda nevypozoroval..
    NEWAN
    NEWAN --- ---
    jojo, to sme na tom stejne:D
    SAVALO
    SAVALO --- ---
    NEWAN: je to tyc od topeni spis, sry.. ted mam kladivo
    GOSHEWAN
    GOSHEWAN --- ---
    Aha. No ja jsem zdrhnul k Pacifistum kvuli tomu, ze meli gang training (skoro?) na maximu, takže jsem se rychleji učil ... to je hodně důležité, jinak pak už nemáš šanci se dostat někam výš v highscore. Pak samozřejmě gang account a na konec lair a armoury... ale pokud jste jen tři tak to je skoro jedno (:
    NEWAN
    NEWAN --- ---
    GOSHEWAN: no jko jasny, te celkem chapu, ale jak sme v gangu jen tri, tak este furt je za co bojovat... jinak dik za rady ;)
    GOSHEWAN
    GOSHEWAN --- ---
    Nechci (-: Vas to taky prestane bavit. Vzdyt o co jde... collectovat junk (na to jsem zasadne pouzival PGA BOTa), fightovat (kde neni zadne napeti, adrenalin, nic...) a klikat na education ... ktere ve vysledku trva X dni (mel jsem vsechno co je omezene na max, takze pak jen att/def/dex furt dokola). Kdyby byla zpristupnena funkce prebirani distriktu nebo co to ma byt, tak by to mozna jeste slo, ale takhle...

    btw Jeste jedna malickost - maji chybu v BBCode, takze se peclive odhlasujte, jinak se muze stat ze se rano probudite bez junku a bez penez (;
    NEWAN
    NEWAN --- ---
    nebo si nam mel penera prenechat...
    NEWAN
    NEWAN --- ---
    GOSHEWAN: nechces zacit od zacatku u nas :D ??
    GOSHEWAN
    GOSHEWAN --- ---
    Rakning jsem moc neresil, nekolikrat jsem se downfightoval abych mohl jednoduseji lovit "fight approwed" awardy (: Už jsem mel 217 vyhranych, za 250 je stribrny award...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam