• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FREETEKKDALMATIN CLUB - cerna/hneda x bila aneb puntik kam se podivam
    MIKEYLA
    MIKEYLA --- ---
    je to takový náš poloviční dalmatínek:))
    FREETEKK
    FREETEKK --- ---
    tady je nase bibi spinkajici :)

    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    MIKEYLA: to je jako bys chtěla dát něco miminu, to prostě nejde... v mládí maj ty klouby naprosto v pohodě... spíš až bude jevit známky stárnutí,... okolo toho desátýho dvanáctýho roku,.. až se bude hůř zvedat a tak...
    MIKEYLA
    MIKEYLA --- ---
    BARBARELLA: a nemůžeme tomu nějak předejít? Dávat ji něco preventivně už jako ted? Je jí rok a 3/4
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    FREETEKK: no budu ráda když se tomu vyhnete, nic příjemnýho to neni, ale bere něco na klouby, něco jako proenzi pro lidi, celkem mu to pomáhá aby neměl ty chrupavky suchy a nebolelo ho to
    FREETEKK
    FREETEKK --- ---
    BARBARELLA: hehe, to je vtipny, on uz si z toho nic nedela:)

    BARBARELLA: hmm, ty klouby to vzdycky odskacou..ta nase lita jak posuk, tak snad s nimi nebude mit v budoucnu problemy
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    MIKEYLA: já taky doufám .) snad tu ještě pár let ten dědek vydrží no
    MIKEYLA
    MIKEYLA --- ---
    BARBARELLA: jj:), je to supr a taky doufáme, že ta naše bibinka se dožije co nejdelšího věku...
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    FREETEKK: to vypadá! ale klouby už dosluhujou což je nejhorší
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    MIKEYLA: mě přijdou jako dost inteligentní psi, navíc když už neslyší odmalička, tak jí to nepřijde jako něco nenormálního, tudíž nemá takovou potíž se s tim vyrovnat, to enda si to užívá, vždycky když se máma na něj rozčiluje, tak na ní čučí a vrtí ocasem.. a usne i v tom největším rámusu a silvestr už pro něj neni hrůza ale na zahradě s náma čumí na rachejtle .)
    FREETEKK
    FREETEKK --- ---
    BARBARELLA: teda to je opravdu uctyhodny vek! a taky vypada porad moc dobre :)
    MIKEYLA
    MIKEYLA --- ---
    BARBARELLA: náš puntík právě neslyší taky vůbec, ale od malička:(, ale Miunka je asi výjimka a šikovná je moc:))
    FREETEKK
    FREETEKK --- ---
    HOLYTEK: hele chce to cas, az na to budes pripraveny a budes mit i odpovidajici podminky pro nej..ostatne vsechno ma svuj cas a az ten cas prijde, pak to stoji za to:)
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    MIKEYLA: už neslyší skoro vůbec.. ale evidentně mu to nevadí .)) mám epro něj speciální znakovou řeč .)) a on stejně nikdy neposlouchal a dělal si co chtěl.. takže to taková změna neni .))
    MIKEYLA
    MIKEYLA --- ---
    BARBARELLA: jéééé,krsný puntík:) a slyší dobře?
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    jo a neni to klasickej dalmatin, je spíš do hněda než do černa.. někdo tomu řiká lovecká verze .))
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    já mám teda starýho dědka už... dostala jsem ho ke 4 narozeninám... takže mu letos bude krásných 16... na to že dalmatíni se v průměru dožívaj 13, tak krásnej věk, ne?.)


    HOLYTEK
    HOLYTEK --- ---
    FREETEKK: ja jen kdyby nahodou : nemyslim tim zadne tekeny valejic se po zemi :D
    HOLYTEK
    HOLYTEK --- ---
    ted se chystam poridit si jesterky...nejake :D a starat se o nejake zviratko doma proste chci a chci :D a chci :D ale to je do jine diskuze :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam