• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FREETEKKDALMATIN CLUB - cerna/hneda x bila aneb puntik kam se podivam
    FREETEKK
    FREETEKK --- ---
    nase bibi :)

    ZNAJ
    ZNAJ --- ---
    MIKEYLA: no bohuzel je to jedina prilezitost za pul roku jak je dostat mimo mesto, bydlim v Dilli a cestovat s nima mimo je skoro nemozny, jednak velky vzdalenosti na cestovani a taky ze indove se bojej psu a v hotelu nebo guesthousu te s hafanama neubytujou, tak aspon vyrazime jednou za pul roku kempovat pod stan do hor. V Dilli je vencim v parcich a na zahrade (diky bohu za ni), nevim esli trpej, ale sem rada, ze sem je nenechala v praze, si myslim, ze je lepsi ze sme spolu...
    FREETEKK
    FREETEKK --- ---
    ZNAJ: no jasne, mne mohlo napadnout, ze to bude nekde na hornim toku:) tak si to uzijte a dej na holky chlupaty pozor :)
    MIKEYLA
    MIKEYLA --- ---
    ZNAJ: ale to je supr, že je berete takhle sebou:), jsou aspon s vámi, to je fajn:)
    ZNAJ
    ZNAJ --- ---
    FREETEKK: pracovne... jedem na prameny gangy, tam je voda krasne cista, loni nechtene raftovaly i psi, protoze kemp byl pres reku, no labradorka chtela vyskocit, protoze se chtela koupat a dalmatinka protoze se neuveritelne bala, ale zvladly to
    FREETEKK
    FREETEKK --- ---
    ZNAJ: kecaaaas, v Indii, jo? to je zajimava destinace..pracovne nebo vyletne? ty jo, raftovat na gangu, to je husty, akorat bych se teda nechtel prevratit do ty vody, prej je to docela kekel
    FREETEKK
    FREETEKK --- ---
    ZNAJ: taky jo? chjoo, to je kruty :(
    ZNAJ
    ZNAJ --- ---
    FREETEKK: lussie z bezejovskeho udoli :)
    ted sme teda v Indii a zacina tu hodne priteplovat, tak to moje psi holky moc nerozdejchavaj, ale pristi tejden jedem vsechny raftovat na gangu, huraaa
    ZNAJ
    ZNAJ --- ---
    MEY: presne cos popsala mela moje prvni psice, este teda s cukrovkou, no snazili sme se ji udrzet nazivu co to slo, ale dneska si myslim ze se ke konci trapila, ale stejne udelas co muzes, sou to milacci
    FREETEKK
    FREETEKK --- ---
    ZNAJ: jeeee, fakt hezkej flek na ty hlave :) jak se jmenuje?
    ZNAJ
    ZNAJ --- ---
    muj poklad


    MEY
    MEY --- ---
    díky. Je to těžký, když to máte jako svý dítě. No co vám mám ale asi povídat žejo.
    ted by bylo zapotřebí vzít vzorek toho nádoru, ale narkozu by už možna nepřežila a ikdyby jo, tak se pry často stava, že když do toho dloubnou, tak začne strašne krvacet a do pul hodky je po ní.
    nějaky chemoterapie už taky nemaj cenu.
    Dostala prednisol, aby zas mela chut k jídlu a trošku třeba nabrala a mela aspon nakou sílu. Držte palce, at to zabere.
    Jinak nádor má na játrech.....vykastrovaná už je, protože v 6 mesících měla cystu na vaječníkách
    FREETEKK
    FREETEKK --- ---
    MEY: holky drzte se! je aspon nejaka mala sance ji to nejak zprijemnit? je mi z toho uplne spatne..:(( ten nador je na cem? ptam se proto ze by jsme tu nasi chteli vykastrovat, kvuli castym nadorum na deloze nebo cecikach
    MEY
    MEY --- ---
    MIKEYLA: děkujem.(Tady ta fotka je taky par let zpět
    MIKEYLA
    MIKEYLA --- ---
    MEY: chjo:(((((, co k tomu říct....držte se.., 9 bych jí neřekla ani náhodou.., je mi vás moc líto...
    MEY
    MEY --- ---
    takže sono máme za sebou. Doktor ji projíždel cely břicho. Našel zvětšeny játra a špatnou strukturu....následovala hodne zvětšená slezina...a poslední co me už dostalo do kolen...nádor:((
    Za poslední 3 měsíce zhubla z 32kg na 19kg:( Občas zvrací, nechce jíst...k tomu je slepá (následek ty nemoci)....proste úplně jiná než byla dřív:(
    Co bude dál nechci ani domýšlet....:(
    Jinak ted v dubnu jí bude 9
    MIKEYLA
    MIKEYLA --- ---
    FREETEKK: ejdy.., celá Miunka vid? :)
    FREETEKK
    FREETEKK --- ---
    zajimava dvojka :)

    FREETEKK
    FREETEKK --- ---
    dalsi modrooka holcicka

    FREETEKK
    FREETEKK --- ---
    MIKEYLA:mmm, takze prekvapko, taky dobry:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam