• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FREETEKKDALMATIN CLUB - cerna/hneda x bila aneb puntik kam se podivam









    Klubik pro vsechny majitele a priznivce puntiku aneb fotky, pokec a vubec vsechno mozne kolem techto pejsku



    http://www.dalmatinvnouzi.estranky.cz/



    rozbalit záhlaví
    MEY
    MEY --- ---
    ZNAJ: dekuju

    BARBARELLA: jj, určite tam zas dovadí s pejskama
    FREETEKK
    FREETEKK --- ---
    BARBARELLA: ok dikes, dam to tam :)

    jinak kdyby jste tam chteli nejake jine fotky, staci poslat odkaz
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    FREETEKK: dědula se jmenuje enda!!! .)) starý klasický jméno.)

    MEY, fakt je mi líto co se stalo... ale teď už se má určitě líp a bude tě hlídat z nebíčka a ochraňovat.. navíc, všichni co umřeli, žijí dál v našich srdcích.
    MIKEYLA
    MIKEYLA --- ---
    ZNAJ: hihi, hlavně mám pocit, že naše Miunka není pes, alepřevtělená kočka, jaká je to mazlivka:))
    ZNAJ
    ZNAJ --- ---
    MEY: posilame s moji pani puntikatou pozdrav pres ocean, hodne sily a brzy novou dalmatinku:)
    MAMAMIA: mazlove sou vetsinou vsichni, ja mam taky klasickyho gaucaka mazlika
    MAMAMIA
    MAMAMIA --- ---
    FREETEKK: super, diky :)
    FREETEKK
    FREETEKK --- ---
    dovolil jsem si tam dat vsechny co tady zatim svoje pejsky poslali
    FREETEKK
    FREETEKK --- ---
    jinak poslete i fotky pejsku, kteri uz s nami nejsou, rad je tam pridam..zatim jsem tam dal nasi bibi
    FREETEKK
    FREETEKK --- ---
    MEY: musi to byt opravdu tezke, clovek se s tim pejskem tak szije, ze si to valstne ani neuvedomuje..ale ta kruta realita drive nebo pozdeji prijde
    MIKEYLA
    MIKEYLA --- ---
    MEY: právě:(, ale taky jsem přišla o svého 1. psa, boxerku, kterou jsem měla od mých 10 let do 17 a bylo to strašný:(((((chjo, snad je jí dobře....
    MEY
    MEY --- ---
    ani já si to nikdy nedokazala představit. Měla jsem ji jak svoje dítě...
    MIKEYLA
    MIKEYLA --- ---
    MAMAMIA: jsou bálečné:)), chjo, vím, že se na to myslet nemá..., ale je mi do breku, když si představím, že bychom přišli o tu naší bibinku...., doufám, že prožije ten nejkrásnější život, co jí budeme moc nabídnout...chjo..
    FREETEKK
    FREETEKK --- ---
    rad bych udelal tu nastenku, kde budou mit puntici sve fotecky..tak mi prosim poslete do posty jmeno pejska a odkaz na fotky, ktere by jste tam chteli dat

    dikes
    FREETEKK
    FREETEKK --- ---
    MAMAMIA: jeee, to jsou sikulky:) oni jsou myslim vsichni straslivi mazlove a tulivci..aspon co jsem slysel a cetl..
    MAMAMIA
    MAMAMIA --- ---
    tady Anetka, par dnu predtim, nez sla do nebicka..


    a tady nase éro Soleika, strasnej tulivec a gaucak! :)



    a diky za tohle auditko!
    MEY
    MEY --- ---
    Děkuju. Už se šmudla aspon netrápí.
    MAMAMIA
    MAMAMIA --- ---
    MEY: to je mi moc lito, drzte se! tedka uz se prohani v nebicku po louce s kamaradama a na stromech jim rostou burty :)
    ja jsem si to prozila v lete, tak verim, jak je to tezke.. hodne sil preju!
    FREETEKK
    FREETEKK --- ---
    MEY: ach jooo, to je mi opravdu lito..tak snad moc netrpela kocicka..uz je ji urcite lip
    MIKEYLA
    MIKEYLA --- ---
    MEY: :(((((((, to nás strašně mrzí...., stojíme při vás, držte se...chjo..., doufala jsem, že se z toho dostane....
    MEY
    MEY --- ---
    Děkujem. Bohužel nas dnes navždy opustila....umřela:(((
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    MEY: tak to je mi líto.... když by trochu nabrala, tak by nakrozu mohla přežít, našeho blba operovali asi v jedenácti a přežil v pohodě, bez menších potíží... horší je jestli nemá oslabenou imunitu kvůli těm játrům, což by bylo blbý při hojení jizev a tak. .každopádně držím palce a doufám že se to nějak kloudně vyřeší.. vim jak se cejtíš,.. našemu bude 16 a každou chvíli když kníkne nebo nežere už řešim jestli náhodou neumírá. ALE hlavu vzhůru, vypadá jako silná holka!
    FREETEKK
    FREETEKK --- ---
    ZNAJ: hmm, to je zajimave o tech indech a psech..mne rikal neco podobneho kamarad o turcich..pry tam do nich koupu na ulici a povazuji je za "skodnou"...jinak si myslim ze urcite lepsi je vzit s sebou pokud je ta moznost nez je nechat doma
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam