• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FREETEKKDALMATIN CLUB - cerna/hneda x bila aneb puntik kam se podivam









    Klubik pro vsechny majitele a priznivce puntiku aneb fotky, pokec a vubec vsechno mozne kolem techto pejsku



    http://www.dalmatinvnouzi.estranky.cz/



    rozbalit záhlaví
    MEY
    MEY --- ---
    MIKEYLA:
    ZNAJ: Já bych chtěla strašne moc nákyho chlupače. Moc mi chybí v životě. Ale bohužel jsem ted pořad v praci, naši by už mi nemohli pomahat:/
    MIKEYLA
    MIKEYLA --- ---
    MEY: to naprosto chápu:(((( a nerýsuje se nějaký budoucí puntík? :)
    MEY
    MEY --- ---
    Sakra tak se mi stejská jak tady vidim ty puntíky
    MIKEYLA
    MIKEYLA --- ---
    ZNAJ: no týý jo, super:), úplně valím oči..puntík u moře:))
    ZNAJ
    ZNAJ --- ---
    tak sme o vikendu vyrazili na Gangu raftovat, pesanky uzivaly vody, ja se totalne spalila a privezla si horecku a sr..., no ale hlavne ze si to puntikata uzila





    prezili sme sedm hodin v aute tam a osm zpatky
    TININKA
    TININKA --- ---
    Omlovám se že Vám sem lezu,dalmatináka sice nemám ,ale skvrnivce co se mi válí doma na gauči :))

    MIKEYLA
    MIKEYLA --- ---
    MARQETHA: my máme sice kříženku, ale jestli ta je hloupá nebo tupá, tak já jsem svatá Anežka..., tak chytrýo pejska jsem fakt dlouho nezažila:)))
    MARQETHA
    MARQETHA --- ---
    slááva, tehle klubík tu chyběl - zdravím všechny příznivce flekoušů!:)
    já mám dalmatinku 13 let - pořídili jsme si ji v době dalmatinskýho boomu, kdy jich bylo všude 101 a ani já těm flekům v 6 letech neodolala a jedno šťěňátko si vyškemrala:) dneska potkám dalmatina mezi těma všema labradorama strašně výjimečně, přitom jsou to tak úžasný psi.. je fakt, že na dalmatiny jsem slyšela dycky kecy typu, jak jsou neposlušný a blbý, ale já na ně díky svejm zkušenostem prostě nedam dopustit - naše je odmala taková inteligentní.. dáma.. jen promluvit:)
    nahodim foto tý naší babičky (tedaa.. dámy v nejlepších letech:) ), až se dostanu k pc u našich
    FREETEKK
    FREETEKK --- ---
    z dnesniho venceni







    FREETEKK
    FREETEKK --- ---
    tak hlasim dalsiho pejska na nastence, Kelasek uz s nami sice neni, ale byl to urostly krasavec :)
    MEY
    MEY --- ---
    ZNAJ: dekuju

    BARBARELLA: jj, určite tam zas dovadí s pejskama
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    FREETEKK: :D:D nene byli moc pěkný
    FREETEKK
    FREETEKK --- ---
    BARBARELLA: no ne, ja si predstavil velikostne jezevcika s puntikama :D
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    FREETEKK: mám nějaký fotky.. tak odpoledne sednu ke sceneru a nafotim.. jedno bylo zrzavý a malý po mamče a druhý velký a tmavý po tom našem.. žádný zrůdy to nebyli:D
    FREETEKK
    FREETEKK --- ---
    BARBARELLA: cuze? tak to je opravdu nevidana kombinace..jak ty stenata vypadaly? si skoro nedokazu predstavit :)

    ZNAJ: tak to uplne naprosto chapu, byl bych z toho uplne silenej..doufam, ze nas to letadlo nepotka
    ZNAJ
    ZNAJ --- ---
    FREETEKK: no a pro me asi este vic, loni sem tahla obe svoje psice na prazdniny do Cech a fakt dvakrat letadlem v kratky dobe pro ne byl mazec, proto poletej uz jen jednou, ale ty nervy, esli sou ve spravnym letadle, esli se nestane nic se zavazadlovym prostorem, nebude podtlak nebo neco, no fakt me to desi uz ted a to je povezu zpatky asi az pristi rok.
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    FREETEKK: to sme rádi.. aspoň v něčem.. jo ještě sme měli vlastně štěňata s jezevčíkem :D
    FREETEKK
    FREETEKK --- ---
    BARBARELLA: jojo, jste jedinecni nejen vekem, ale i barvou :)

    ZNAJ: kdy se vracite? ta cesta v nakaldovem prostoru pro ne musi byt dost stresujici..
    ZNAJ
    ZNAJ --- ---
    no ta moje se umi neuveritelne tulit, sem dycky takovyho mazlika chtela, tak ted si to uzivam, jediny co me desi je cesta do zpatky do Cech:(
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    a jak koukám na nástěnku tak sme zatim jediný hnědoflekatý :D
    FREETEKK
    FREETEKK --- ---
    BARBARELLA: ok dikes, dam to tam :)

    jinak kdyby jste tam chteli nejake jine fotky, staci poslat odkaz
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam