• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FREETEKKDALMATIN CLUB - cerna/hneda x bila aneb puntik kam se podivam
    EDJA
    EDJA --- ---
    EDJA
    EDJA --- ---
    z posledni doby (asi kveten)

    EDJA
    EDJA --- ---
    teosku vetsi

    EDJA
    EDJA --- ---
    EDJA
    EDJA --- ---
    slibila jsem nejake fotky, tak tady jsou
    jako male stenatko

    EDJA
    EDJA --- ---
    BARUSSS: ja bych jeste doplnila, ze dalmatin je hodne zivy pes a proto potrebuje hodne pohybu, takze jestli by byl dlouho zavreny v byte, tak ho zdemoluje, jestli se bude nudit. Coz muze zpusobit i neovladatelnost, pokud ma hodne nergie, tak moc neposloucha, musi se vylitat a pak je vse ok.Taky je hodne vytrvaly, dlouhe prochazky mu nedelaji vubec zadny problem.
    Urcite je ucenlivy, v porovnani napr s dobrmanem se mnohem rychleji uci (vlastni zkusenost)
    Co se tyce bojacnosti, tak to zalezi asi na povaze, nas prvni dalmatin se popral i s vlcakem, kdyz ten vlcak po nem skocil. Spis se konfliktu vyhybaji, ale kdyz jde do tuheho, tak bojuji.
    V knizce o dalmatinech od Findejse jsem cetla, ze nemaji moc radi dasli psy, narokuji si paniky pro sebe, to muzu potvrdit, prvniho dalmatina jsme meli spolecne s jezevcikem a casto na neho mrucel a byl nespokojeny.
    Co se tyce sportu, tak je vsestranny, nas prvni dalmatin skakal i prekazky pro vlcaky a hrozne ho to bavilo, nas druhy dalmatin mi vylezl na kolmou dvoumetrovou ledovou stenu pokrytou snehem!!!! Zatim nevysplhal akorat na posed a zebrik, jinak vsude.
    FREETEKK
    FREETEKK --- ---
    BARUSSS: tak dej vedet, jak pokracuje rozhodovani..a pozor na tu hluchotu, hlavne jestli budes brat z utulku nebo od nekoho, chovne stanice by na cely vrh mely mit testy, jmenuje se to BAER

    http://www.psi-kocky.cz/psi/dalmatin-sluch-a-hluchota
    MIKEYLA
    MIKEYLA --- ---
    MAMAMIA: to je tak, když si člověk pořídí ňufatýho dalmatinka:D
    MAMAMIA
    MAMAMIA --- ---
    :))) vy me fakt bavite!
    MIKEYLA
    MIKEYLA --- ---
    MARQETHA: samzřejmě v mezích normy:D
    MIKEYLA
    MIKEYLA --- ---
    MARQETHA: to víš, páníček je z naší madam trochu více ujetej:D:D:D
    MAMAMIA
    MAMAMIA --- ---
    :D
    FREETEKK
    FREETEKK --- ---
    no nekecam :)

    MARQETHA
    MARQETHA --- ---
    nechtěla jsem zacházet do psích intimností:))
    MAMAMIA
    MAMAMIA --- ---
    :)))
    FREETEKK
    FREETEKK --- ---
    nase ma i pulinu dvojbarevnou :)
    MARQETHA
    MARQETHA --- ---
    MAMAMIA: jo, to jo..:) dásně, drápky, polštářky na tlapkách.. komplet flekatý:)
    FREETEKK
    FREETEKK --- ---
    MAMAMIA: jo no, ma ty fleky i v tlame..a taky drapky nebo cecky ma ruzne barevne :))
    MAMAMIA
    MAMAMIA --- ---
    FREETEKK: kujeeem :)

    hele a taky jste byli v uletu z toho jak ti puntikati maji puntikaty aji tlamicky vevnitr? :o)
    FREETEKK
    FREETEKK --- ---
    MAMAMIA: jeee, ona ma tak nufaty kukuc :) uz je na nastence :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam