• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FREETEKKDALMATIN CLUB - cerna/hneda x bila aneb puntik kam se podivam
    FREETEKK
    FREETEKK --- ---
    EDJA: ja vcera zase 13ti letou babicku u nas v Libusi..taky sotva chodila a ven pry ji dostanou jenom kdyz ji reknou ze se jde na pivo :)
    EDJA
    EDJA --- ---
    Jeste jsem si vzpomnela, ze pred par dny jsem ve Vrsovicich potkala puntikatyho psiho dedecka. Byl hodne tmavej, pohublej a uz sotva chodil. Bydli kousek od Cechova nam.
    EDJA
    EDJA --- ---
    FREETEKK: puntik no :-)
    EDJA
    EDJA --- ---
    A zapomnela jsem dodat, ze ani nepipnul. Irwi ma snad posunuty prah bolesti.
    FREETEKK
    FREETEKK --- ---
    EDJA: ona o tom nevedela uz za 4 dny,furt nekam tahla a chtela litat jak posuk
    EDJA
    EDJA --- ---
    FREETEKK: to drzim palce, ale za par mesicu uz o tom ani nebude vedet
    FREETEKK
    FREETEKK --- ---
    EDJA: no teda, to muselo byt docela drsny..kazdopadne frajer ze to rozchodil a pokracoval dale :)

    jinak my se zotavujem z kastrace, stehy uz jsou venku a ted se to pomalu zatahuje..myslim ze to bude dobry
    EDJA
    EDJA --- ---
    Vzala jsem Irwiho na vylet na hory, cca po 300 m cesty hodil drzku do prikopu, narazil si tlapku a rozseknul bradu, tekla z nej krev jak z vola, ale na tlapku se behem pul minuty zase postavil a lital pak jeste cely den, ta brada mu postupne zaschla, ale ti, co sli po nas si urcite mysleli, ze se tam vrazdilo :-), normalni magor
    EDJA
    EDJA --- ---
    nevite nekdo, jestli byli predci lovecti psi na pernatou zver? Zatim to vypada, ze slepice jakehokoliv druhu milujou :-)
    EDJA
    EDJA --- ---
    MIKEYLA: to se asi pekne sviji na voditku :-)
    MIKEYLA
    MIKEYLA --- ---
    EDJA: hihi, ta naše je nejvíc hotová z holubů na Hlaváku..., vždycky když někam jedeme vlakem, je jak pominutá.., protože kde jinde než na Hlaváku jsou ti holubi tak blízko:D
    EDJA
    EDJA --- ---
    FREETEKK: kupodivu srnky ho moc neberou, zajci tak stredne, ale jak ma neco peri, tak je uplne mad, muzou to byt i vlastovky litajici nad polem, kane 20 me vysoko, stejne za tim leti
    FREETEKK
    FREETEKK --- ---
    EDJA: no jo, ty honici se v nich proste nezaprou :)
    EDJA
    EDJA --- ---
    asi pred 14 dny jsem byla s irwinem na prochazce v lese, nasel tam nejakej silenej bahnak, kde byly kaceny, honil je tam v ty priserny vode podel brehu a malem jednu chytil, nemohly odletet, protoze breh byl zarostly. cestou zpatky si na ne vzpomnel a vlitnul tam zase, to uz tam byla jen jedna, ale prohnal ji zase, silenej rev (kacena hrozne kvakala), az jsem se bala, ze na nas nekdo vlitne. pejsek ale naprosto spokojenej a mokrej a smradlavej :-)
    FREETEKK
    FREETEKK --- ---
    tak v pondeli 20.7. jdem na kastraci, drzte nam palce!
    ZNAJ
    ZNAJ --- ---
    jeden dalmatin v Dilli:


    ZNAJ
    ZNAJ --- ---
    no tak k diskuzi o povaze dalmatinu, ja mam doma magorku total, ktera ma svetly chvilky, kdy se chova jako nejmoudrejsi tvor na svete. vcera mela prastenou naladu, coz se projevuje tim, ze mi skace na ramena a snazi se me povalit, no taky mam dneska modrin nepocitane, jeji laska vobcas boli... ale nevim, jak bez ni preziju mesic v Cechach, rozhodla sem se tentokrat psice na prazdniny domu nebrat, prece jen v letadle je to pro ne fakt stres...
    FREETEKK
    FREETEKK --- ---
    no jo teda, vyrostl z nej pekny kousek, zadny tintitko..je fakt peknej :)
    BARUSSS
    BARUSSS --- ---
    tak ten je fakt nádhernej..mmmm závidim ti:) ..achjooo taky chci svýho dalmoše:(
    EDJA
    EDJA --- ---
    tema poslednima fotkama jsem chtela taky predvest, ze vleze temer kamkoliv. V zime byla hrozna zabava klouzat se po lede a litat v hlubokym snehu. Na jare zase v repce, protoze to chrasti, v lete bude urco litat v kukurici, tak doufam, ze bude rychlejsi nez divoky prase.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam