• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FREETEKKDALMATIN CLUB - cerna/hneda x bila aneb puntik kam se podivam
    MARQETHA
    MARQETHA --- ---
    co vaše psiska a voda? ta moje první dalmatinka do vody nevlezla snad nikdy. a Šerlina jako maličká mi chudák zahučela do bazénu, pak byla k vodě chvíli nedůvěřivá, ale nakonec se rozplavala.. v kachňákách si to užívá
    Image Hosted by ImageShack.us

    ale do moře max po prsa (no dámička - slaný hračky odmítala brát do pusy, natož pro ně doplavat :) )
    Image Hosted by ImageShack.us
    FREETEKK
    FREETEKK --- ---
    ZNAJ: no to chce velkej mrazak :)
    ZNAJ
    ZNAJ --- ---
    si nak prechod na barf se trema psiskama neumim predstavit
    FREETEKK
    FREETEKK --- ---
    nam pomohl prechod na barf, zacala pak min linat.. porad je to vsude, ale aspon toho neni tak moc
    MARQETHA
    MARQETHA --- ---
    ZNAJ: to teda nemám.. moudrá byla akorát výměna textilní sedačky za koženou, do tý se chlupy nezapichujou :))
    jinak luxovat a zametat by se mohlo do aleluja.. Šerlinku zkoušim skoro každej den venku kartáčovat, na trávě je pokaždý nasněžíno, ale že by ubyly nánosy chlupů v baráku, to stejně nepozoruju :/
    MARQETHA
    MARQETHA --- ---
    ZNAJ: no fakt že jo! :D
    ZNAJ
    ZNAJ --- ---
    MARQETHA: btw. tvoje sherlee kdyby mela flek pres pulku ksichtiku, tak je to cela nase Lussie http://eskilla.rajce.idnes.cz/dogs/#P6151973.JPG
    ZNAJ
    ZNAJ --- ---
    abych trochu rozproudila diskuzi, ikdyz mam nejstarsi puntici uz 6 let, furt si nevim moc rady jak eliminovat chlupy na minimum, protoze to jejich celorocni linani je celkem narocny, nemate nekdo nakou zarucenou radu?
    MARQETHA
    MARQETHA --- ---
    EDJA: jináč ta epilepsie a rakovina, to jsou obě dost šílený věci, achjo :(
    Kellča měla úplně ke konci nejspíš problémy s ledvinama, hodně se jí prověsilo břicho. no ale hlavně přestala úplně chodit - nejdřív ji trápily zadní, tak jsme ji roky dopovali alavisem apod. a nosili po schodech, časem už i přední a pak už se nezvedla, nevyčůrala, nic :( a co byl teda dlouholetej problém, tak to byla demodikoza - má ji vidět na tý druhý fotce na přední pacce. nikdy se z ní už nevyléčila, protože na spot-ony byla alergická a ta léčba se táhla a pořád se to ukazovalo někde jinde, fakt hnus..
    MARQETHA
    MARQETHA --- ---
    EDJA: joo, ukecaná je nehorázně!! :D Kellynka byla ve spoustě věcí jiná, ta nekníkla, ani když už musela mít bolesti, neštěkala.., ale Šerlos se od malinka projevuje neustále! mručí, brumlá si, dost štěká, různě kníká, píská při zívání a nedej bože, když má nějakej problém - např. nemůže vykakat můj dlouhej vlas - to řve na celou ulici :))
    EDJA
    EDJA --- ---
    MARQETHA: tak to je ale krasnej vek na puntika. nas prvni dalmatin odesel ve 12, nekolik let ho bohuzel doprovazela epilepsie a nakonec se pridala i rakovina :-(.
    Jinak velka gratulace ke krasnemu stenatku, teda uz spis psi slecne :-). to roztahovani taky znam, taky u toho spokojene mruci a keca si pro sebe?
    FREETEKK
    FREETEKK --- ---
    MIKEYLA: no je mu uz 6 co pisou na strankach utulku
    MIKEYLA
    MIKEYLA --- ---
    MARQETHA: jj, my už taky asi jedině flekatce:), bud nějakého kříženého nebo možná i čistého, kdo ví, jakého kamaráda pořídíme Miunce:))
    MIKEYLA
    MIKEYLA --- ---
    FREETEKK: hiihi, taky jsem na něj koukala:),když tomu jsou myslím už 3 roky a tím, že je to pejsek, bála bych se, že už se nedá pracovat moc s jeho charakterem (kdyby byl dominantnější na pejsky třeba nebo tak), jestli psa, tak musí být sakra hodný k ostatním.., jinak je to krasavec:)
    MARQETHA
    MARQETHA --- ---
    FREETEKK:
    MIKEYLA: správně, fleků neni nikdy dost :D

    já když jsem kolikrát přemejšlela, jakou jinou rasu si pořídit po Kellynce, stejně jsem nepřišla na nic jinýho než zase na dalmouše (a taky teda nějakej útulkovej mix, ale když zrovna v Turnově byly k odebrání ty dalmatiní štěnda..:) )
    FREETEKK
    FREETEKK --- ---
    MIKEYLA: treba tohole :)

    MIKEYLA
    MIKEYLA --- ---
    MARQETHA: je krááásná:), opravdu moc..., taky doufám, že budeme mít k Miunce nějakého dalšího flekatce:)
    FREETEKK
    FREETEKK --- ---
    MARQETHA: to je ale pekny vek ktereho se Kellynka dozila, tak at si to ted uziva v psim nebi..

    no a nova Giana teda co dodat, roste jak z vody a bude to taky pekna damicka. nejlepsi ta posledni jak se toztahuje.. to zname taky moc dobre :D
    MARQETHA
    MARQETHA --- ---
    takže pokus č. 2 :D

    zdravím,
    klub nám nějak skomírá, tak to tu trošku oživíme ;)

    určitě jsem tu někdy psala o svojí Kellynce.. byla to naše první dalmatinka, bez PP a byla naprosto úžasná. 2.1.2011 nám ale v necelých 15 letech odešla do nebíčka..:(

    Kellynka jako štěndo (1996):
    Image Hosted by ImageShack.us
    By marqetha at 2011-05-11

    Kellynka jako babička:
    Image Hosted by ImageShack.us
    By marqetha at 2011-05-11

    ..no a jelikož asi spousta lidí ví, jak je vám pak strašně smutno, přesně za týden jsem měla doma tohle flekatý miminko :) :
    Image Hosted by ImageShack.us
    By marqetha at 2011-05-11

    jmenuje se Giana Gracious Girl z chov. stanice Javapami, říkám jí Sherlee a taaak strašně rychle roste..
    Image Hosted by ImageShack.us
    By marqetha at 2011-05-11

    ..že už jí bude 6 měsíců
    Image Hosted by ImageShack.us
    By marqetha at 2011-05-11

    Image Hosted by ImageShack.us
    By marqetha at 2011-05-11
    FREETEKK
    FREETEKK --- ---
    MARQETHA: to je skoda, bych je chtel videt obe holky flekaty :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam