• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JAMES_KOXLOBO
    SHAMAN23
    SHAMAN23 --- ---
    jakej je vas nazor na crossovery jako lobo vs. maska/hitman/batman/wolverine a tak? me vetsinou spis naserou, pac to bejva podplaceny, zfixlovany nebo to konci nakym smelem (viz. lobo vs. hitman)

    btw. nevim jestli se zna s Tank Girl ale tahle ji je docela podobna
    JAMES_KOX
    JAMES_KOX --- ---
    CRAZYHBO: Jop, to se nam tady v ČR o CREW jeste ani nezdalo.

    Jinak sem si tedka precetl Sedm Jatečných a dostal jsem hroznou chuť na čerstvej mozek a trochu teplý krve.

    CRAZYHBO
    CRAZYHBO --- ---
    JAMES_KOX: jasný..tak si pamatuju dobře...přece jenom je to x let zpátky...
    tenkrát sand popisovaly takovýhle věci v gamemagazinech typu Level a Score.))))
    JAMES_KOX
    JAMES_KOX --- ---
    CRAZYHBO: Tady sem našel jeden obrázek Tank Girl i s medvídkem.

    SHAMAN23
    SHAMAN23 --- ---
    Máte hruď jak řešeto? Smrt to spraví!

    sakra asi odvíkuju pětipívo a du přečíct něco z biografie Velkýho šéfa

    book
    CRAZYHBO
    CRAZYHBO --- ---
    OVERDRIVE: neměla Tank Girl svýho oblíbenýho medvídka nebo tak něco?
    N0NECZ
    N0NECZ --- ---
    OVERDRIVE: Jj už jsem koukal. Mockrát dík. Dokonce už jsem se pročetl k mojí oblíbený hlášce, když sviští s těma dvěma chlapíkama po kolmý stěně dolů :"Hele, bez držení !"
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    N0NECZ: tak stahujte, je tam toho hodne
    to co bylo v krwi nebylo pravda nic moc, origo je hodne lepsi... hodne metaforu a celkove proste minimalne stejne husta holka jako je Lobo samecek no...

    jinak na tom foru, co jsem linknul jde obcas najit i nejakej lobo, ale je to hodne listovani, je tam toho desna spousta.
    LOBOTECH
    LOBOTECH --- ---
    OVERDRIVE: ale fuj, toho sem se nejvic bal, ze nam mezi nejvetsiho drsnaka celyho vesmiru nekdo zacne tahat zensky! :P :o)))) (Ja cetl jen asi 2 dily a nejak me to nechytlo, nejsem proste na drsny holky no :) )
    STEVIE
    STEVIE --- ---
    LOBOTECH: jj jeden z mejch oblibenejch :)
    N0NECZ
    N0NECZ --- ---
    OVERDRIVE: Bohužel jsm se dostal jenom k nějakym kouksům v pár výtiskách Crew. Nikdy k celýmu komiksu. Ale zdála se taky dobrá.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    a co takhle Tank Girl, to tu nikdo nerad?
    http://www.kaskus.us/showthread.php?p=47886190
    ZAMOTEK
    ZAMOTEK --- ---
    moje neojblíbenější hláška je ze Sedmi Zbytečnejch, kde nepřátelský vojáci říkaj: Koukejte střílet,jinak jsme všichni Viktoři - tohle by ani v originále nikdo nevymyslel :)
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    5 miliard lidí zemřelo v ukrutnejch bolestech... :) Na tohle jsem tu čekal
    LOBOTECH
    LOBOTECH --- ---
    CARTMANETWORK23: Me se zas desne libil dil, jak se Lobo nechal zavrit do vezeni jen proto aby tam moh zmasit Obrptaka jen proto, ze o sobe prohlasoval ze je nejlepsi :D
    ZUZU
    ZUZU --- ---
    víš co se říká o chválení dne před večerem? nechval dne před večerem!
    CARTMANETWORK23
    CARTMANETWORK23 --- ---
    Nejlepsi hlaska,ted uz nevim v jakym dile to je,ale myslim s pangalaktickym syndikatem:)
    jak agenti najdou dopis pro sefa a on po telefonu diktuje at mu to prectou,typci povidaj,nevite co se stalo naposled?jak dopis hned po otevreni explodoval?a sef na to,aaale blesk neuhodi dvakrat do stejnyho mista:))
    CRAZYHBO
    CRAZYHBO --- ---
    to je oldskul:)
    snad první komiks takovýho rázu co sem kdysi dávno zaregistroval na základce:)
    LOBOTOMIX
    LOBOTOMIX --- ---
    Lobo navždy,...
    ZUZIPA
    ZUZIPA --- ---
    JAMES_KOX: Taky mě baví oboje... Některý hlody v češtině stojej za to;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam