• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IJACZEKGAFA (- univerzální stahovač) & WD-40 (- univerzální povolovač)
    MIKULAS
    MIKULAS --- ---
    gafa dobra, mnohokrat me vytahla z rejze, ale v mraze a vlhku nahovno, sorry :/
    WTG
    WTG --- ---
    no do lesa bez ní ani ránu to je jasný :)

    MAZDA
    MAZDA --- ---
    WTG: díky ;-) do lesa bez DT ani ránu!!!
    WTG
    WTG --- ---
    MAZDA: vítej ,)
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    ehm, GAFA je to samé co duct-tape?
    OMRI
    OMRI --- ---
    Legendery Gafa crew:

    GEGE
    GEGE --- ---
    gafa je best. LIR urcite nebyla jedina, ktera by se bez ni neuskutecnila, co Ijaczku? ;-)
    ANUS
    ANUS --- ---
    Gafa rulez!
    JIMMI15
    JIMMI15 --- ---
    + je to samozrejme nezanedbatelny modni doplnek, zejo :)
    IGRACEK
    IGRACEK --- ---
    AXTHEB: :]] se teda pridam s jendou moji starsi historkou..

    igrackuv vejlet a la MacGyver

    mno tak utecu z prace, pac venku sviticko sluni, beru pulden volna. rychle dom a sup ven na bajk. jak vylezu, svine zaleze. neva. volam kamosovi, ze se mnou pojede, ale musi dohustit na pumpe dusi. prijedu k nemu, pucim mu pumpicku a ze je lenoch, nahusti jen zlehka a jedem dofouknout na benzinu. oka. prijizdime tam, a pan igracek slysi sssssssssssssssssssss KURVA! tak jedem jemu dofouknout a ja pichnu, super. SPASNA MYSLENKA! mam v batohu mrdku ve spreji co se nastrika do duse, ona to zatahne, dofouknes a jedes. navod samozrejme pouze v nemcine, tak to tam vystrikam cely, pockam, dofukuju a sssssss. tak nic, tlacim to k nemu dom o dve ulice dal [mrdka peni vsude okolo], pac mam v batohu NAHRADNI DUSI. hehehe. tak to tam u nej otocim, vymenim dusi, hustohuste hustim. uz ma 3 atmosfery a ehjle tu ssssssssssssss! W T F! z puli se urval ventilek. MRDAT! co ted co ted co ted. SERU NA TO BERU POWER TAPU, mrdku omotam, nafouknu na 2 atmosky a JEZDIM 2 HODINY v poho :] ufufuf
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    “All of life’s problems can be solved with two things—duct tape and WD40. If it moves and it shouldn’t, you need duct tape. And if it doesn’t move and it should, you need WD40.”
    BOREC
    BOREC --- ---
    Gafa 4 ever !
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam