• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IJACZEKGAFA (- univerzální stahovač) & WD-40 (- univerzální povolovač)
    E2E4
    E2E4 --- ---
    LEJNO: a tos to přilepil rovnou do rány? to mi přijde jako humus, navíc si při strhávání strhneš strup..

    Ale jinak myslim že gafa + papírovej kapesník je dobrej improvizovanej docela i tlakovej obvaz.. Akorát asi gafa neni tak prodyštná jako náplast - vlastně asi dost určitě..
    JIMMI15
    JIMMI15 --- ---
    ja gafou podlozil 16mm prenosnou promitacku, aby mela spravny uhel projekce :D
    KOTCHISTAAN
    KOTCHISTAAN --- ---
    já použil gafu a z kusu igelitu udělal pytel....slabý no
    LEJNO
    LEJNO --- ---
    už jste někdo zastavoval gafou krvácení? já teda jo - nic moc, jenom jsem si rozřízl prst, ale krev tekla ještě asi pět minut než mě to začalo srát a zalepil jsem si to... nicméně berte to jako o důvod víc proč ji nosit opravdu neustále u sebe - srát se s nějakym obinadlem kdybych viděl krvácet tepnu - to bych raději fakt použil gafu, a myslim že bych udělal lépe...
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    ja pouzil gafu na obtahnuti stulpen na nohach na fotbale minulej tyden.. fungl nova role, a nekdo mi ji pak ukrad :(
    E2E4
    E2E4 --- ---
    Ňáký mrtvo tady..

    Jak jsem dnes použil gafu.. Nic světobornýho, přestal mi fungovat kontakt ve dveřích auta kterej rozsvěcí osvětlení interiéru, a aby mi dráty nezapadly do díry ze které jsem vyndal ten spínač, jsem je lehce přilípnul gafou..

    Ale myslím že kromě gafy by se měl adorovat WD-40 - po gafě asi nejdůležitější zázrak.. (Prostříkal jsem ten spínač a už to funguje jak má. :)
    FIKY
    FIKY --- ---
    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    gafarazzi
    E2E4
    E2E4 --- ---
    FIKY
    FIKY --- ---
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    IJACZEK: k židli v lepším případě
    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    KJUPCA: Gafu můžeš získat buďto darem nebo koupí! Jinak se ti může stát, že se probudíš přitejpovanej k židli, tak bacha!!
    KJUPCA
    KJUPCA --- ---
    tyjo gafa nutnos! posledně když nám došla, tak sme jí chtěli zčřit při stavbě kabatu, ale když jsme si ji ulili stranou, tak nám jí stejně našli:o(
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    MAGUMI: Skvělé :D
    HEINZZ
    HEINZZ --- ---
    MAGUMI: tleskám!
    MAGUMI
    MAGUMI --- ---
    MEGAVIDEO - I'm watching it
    http://www.megavideo.com/?v=0CRKOI94
    E2E4
    E2E4 --- ---
    HEINZZ: já o tom taky uvažoval, ale 2 hlasy hrozně zkreslí celkovou statistiku, tak jsem to žavrhl.. zaškrtni to, kde vyčerpáš víc metrů. BTW sakra, došla mi gafa v autě, někomu jsem jí věnoval, musím to napravit..

    jinak náramek je klasika, taky na popruh od batohu se to dá dát.. :-)
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    Ja ji nosim v batohu, ale vetsinou ji nekde ztratim. Viz AXTHEB
    HEINZZ
    HEINZZ --- ---
    E2E4: chci dva hlasy na osobu, v autě má místo jistý a na akci kde něco dělám funguje místo náramku... v batohu jí ale nenosim, sem málo krutej..
    E2E4
    E2E4 --- ---

    Nosíte roli gafy s sebou?

    57 hlasy od 57 respondentů

      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam