• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IJACZEKGAFA (- univerzální stahovač) & WD-40 (- univerzální povolovač)
    ERIKK
    ERIKK --- ---
    E2E4: :-D hele ja jsem si tam rekl o cernou gaffu a dal mi cernou gaffu :-D tusim ze tu standard
    E2E4
    E2E4 --- ---
    ERIKK: ale oni jich tam mají několik - Advance AT-169 Economy, Advance AT-170 standard, AT-200 BEST matná AT-202 BEST lesklá.. ??
    ERIKK
    ERIKK --- ---
    jo tuhle "original" Gaffu z prodancu muzu doporucit.. drzi jak bejk
    FMATEJU
    FMATEJU --- ---
    MAGUMI: nevis kde je u nas prodavaji? ja totiz mam jednu pasku ADVANCE /plastovou/ z finska, tejpuju s tim bowl. koule, ale az me dojde tak nevim kde ju kupovat, hlavne nevim presne co je to za typ /mel sem ju bez obalu/, mam jejich katalog ale je jich tam tolik ze sem to nerozklicoval.
    MAGUMI
    MAGUMI --- ---
    Nemám zas takovou zkušenost s různýma značkama, ale myslím, že tady si vybere každý: http://www.advancetapes.com/index.htm
    E2E4
    E2E4 --- ---
    Oni jsou různý nounejmy..

    Já měl nějakou německou, Schuller Kcosi, mně přišla v pohodě, ale ti co jí na akci používali říkali že moc nedržela.

    Teď mám nějakou americkou, s obrázkem nárazníku přilepenýho k autu, kterou jsem ale ještě nepoužil..

    Jo, a pak mám neurčitý pocit, že ty Pattexy mají takovou jakoby jemnější mřížku..?
    THAIGRR
    THAIGRR --- ---
    HEINZZ: hele co si pomatuju jak jsem kupoval na LIR asi deset rolí tak to byly nounejmy a všichni byli spokojení...
    NASA
    NASA --- ---
    taky hlasimspokojenost se zn. tesa a neuspokojest s noname :-))
    HEINZZ
    HEINZZ --- ---
    E2E4: už před určitou dobo sem psal zkušenosti s patexem, na tuhle značku nedám dopustit... jinak z vodáckejch let pamatuju Tesa, ta držela taky výborně.. nonamy nekupovat.. = )
    HONZIK96
    HONZIK96 --- ---
    ja se v zimě snažil dát dokupy plasty vnějšího zpětného zrcátka u tranďáku nějakým stříbrným nonamem a na tom "hrubým - vroubkovaným" plastu to vůbec nedrželo .. jakoby tam ani nebylo lepidlo .. jinde problém nebyl .. btw, předtím jsem to omyl ..
    EDASX
    EDASX --- ---
    ja mam zkusenosti s patex duct tape a pak s pravou papirovou gafou, bohuzel mi nedavno dosla a zapomnel jsem si opsat znacku... a musim rict, ze na nektery veci je gafa fakt lepsi nez duct tape a naopak =)))

    no a pak sem tam nejakej noname a kdyz na to nevesite letadlo, tak se da i to =))
    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    E2E4: tema
    E2E4
    E2E4 --- ---
    IJACZEK: já už měsíce volám po recenzích gaf v tomto fóru.. a nic, nikdo nenapíše ani jedinou zkušenost s nějakou značkou..
    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    E2E4 & HONZIK96: neni gafa jako gafa!!
    HONZIK96
    HONZIK96 --- ---
    E2E4: před rekonstrukci jsem měl leta gafou "ošetřenej" odpad ze záchodové mísy, páč tam nějak neseděla ta roura. A dobrý ... ;-)
    E2E4
    E2E4 --- ---
    Finále Lostu - snaží se zprovoznit letadlo:

    - Něco je špatně s hydraulikou na předním kole.

    - Je někdo z vás dobrý opravář?
    - Jo. O prázdninách jsem dělával pro chlápka, co renovoval byty.
    - Tady. Vem si tohle... a tohle... a tohle. {podává mu nějakou dokumentaci od letadla a gafu}

    ..

    - Dokážeš to opravit?
    - Moc věcem nevěřím, ale věřím gafě.

    ..

    - Jo, myslím, že to máme.




    Jinak prasklou hydraulickou hadici jsem se snažil opravit jen jednou, a nepodařilo se to.. Možná to chtělo odmastit a dát tam víc vrstev.. Ale spíš myslím že takový tlak to neunese - možná na odpadní potrubí, ale na tlakový.. Nevím nevím, nemáte někdo zkušenost? :)
    GAF
    GAF --- ---
    Hlásím výskyt GAFy v post-apo filmu The Book of Eli. Pomohla přežít při zranění žaludku střelnou zbraní.
    THAIGRR
    THAIGRR --- ---
    HEINZZ: už jsi umyl netanči nebo je to pořád přelepený ? :c)
    HEINZZ
    HEINZZ --- ---
    GAFA je nejlepší i na předání sdělení lidu, například zde máte možnost vidět jedno nejmenované ID které celému širému světu ukazuje že je LŮZR.. = )

    (zrcadlově je to schálně aby to bylo čitelný ve zpětnym zrcátku.. = )
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam