• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IJACZEKGAFA (- univerzální stahovač) & WD-40 (- univerzální povolovač)
    E2E4
    E2E4 --- ---
    _PLASA_: wow.
    záhlaví? :)

    JONYY
    JONYY --- ---
    Problem solved!



    FEFTAN
    FEFTAN --- ---
    http://www.ddtsro.cz/vulkanizacni.html osobně nedám už nekolik let dopustit na tuto věc, případně ještě přetáhnout gafou. Sqěle izoluje
    GAF
    GAF --- ---
    GAF: jo jo, chce jich to celej pytel...
    GAF
    GAF --- ---
    Myslím, že prostě nosit v batohu gafu není ono.
    EZDY
    EZDY --- ---
    PAPACEK
    PAPACEK --- ---
    textil je uvnitř, na povrchu něco jako plasttextil.
    GAF
    GAF --- ---
    PAPACEK: ostatně, TESA má taky textilní / papírový povrch?
    PAPACEK
    PAPACEK --- ---
    díky. tak postnu fotku přední poloosy na cestě z chorvatska, kde to opravdu držela páska. a dojeli jsme.) a vyfotím noťas, kde to drží baterku pohromadě. fotky cca dva roky starý z ruska, kde jsme tim lepili nafukovací člun taky chcete?
    GAF
    GAF --- ---
    PAPACEK: myslím, že tu nejsme nijak páskofobní. Navíc, když takhle slušně rozlišuješ co je co :)
    PAPACEK
    PAPACEK --- ---
    Je tu povolená TESA páska? :) měl bych pár hlášení...
    GAF
    GAF --- ---
    Hlásím použití Gafy za poslední tři měsíce:

    - Provizorně znovuuschopněné splachování (Gafa a výztužky částečně nahrazují zlomené spoje)
    - poloteroristicky upevněná žaluzie v kanceláři (nutné nelepící záhyby na pohodlné sloupnutí ovšem nastaveny, jsem aspoň slušný poloterorista když už)
    - výměna rozbitého pantu za úpony z Gafy, poměrně vkusně a nenápadně. Teda než se člověk podívá dovnitř skříně
    - nespočetné obdivování a ukazování různým humanoidům (plánuje se předvádění Gafy i zvířatům)
    - vyvolávání úsměvu u několika zasvěcených
    - plus tamto tamto co si nepamatuji co to bylo ale taky se tím něco opravilo

    All hail mighty Gafa.
    ENDREW
    ENDREW --- ---
    Videno vcera cestou do hospody...

    HAWKS
    HAWKS --- ---
    KRISTINAA:
    kristi, myslim, ze stacilo fotku zmensit a bylo to.. prohlednuti te fotky na mobilu me stalo 4 Kc :)
    IOT_JH
    IOT_JH --- ---
    KRISTINAA: Tohle jseš ty!


    KRISTINAA
    KRISTINAA --- ---
    IOT_JH: jo sorry příště napíšu pro debily : " Gafa jako modní doplněk= polepená přední část dámských bot gafou, protože v té části je tzv díra...." a že jste líní klikat? na stránce kde se nic neděje...? chudáčci už to nehulte..!!!
    E2E4
    E2E4 --- ---
    story od mého táty - na promazání kloubků použil pochopitelně WD-40 :)

    Před asi 2 roky špatně stíral zadní stěrač.
    Při pravidelné prohlídce jsem to nadhodil servisu.
    Usoudili, že to chce vyměnit zadní sklo. Co jsem měl na to říci??
    Tak jsem to nechal bez odborné opravy.
    Stav se zhoršoval a včera v rámci promazávání závitu antény jsem potěžkal stěrač, promazal kloubky - toho stěrače - a je OK
    IOT_JH
    IOT_JH --- ---
    KRISTINAA: Cokl hlavne nema 4 mega a nemusim na nej klikat, abych videl, ze to je cokl. To bude asi ten duvod, proc ti klesaj palce, tak si dej jeste brko a bud v pohode.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam