• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SODOMITATOUCH-FETISH
    Pohledem na něco zajímavého nebo pěkného kocháme zrak. Poslechem oblíbené hudby kocháme sluch. Ale co hmat? Dotýkáte se? Rádi? :) Přistihli jste se při držení jakéhokoli předmětu, že ho vlastně jenom "nedržíte", ale že je v tom něco víc? Dokážete někomu dotek i oplatit a nenechat se jen hýčkat? Vzrušuje vás tělesný kontakt jako takový? Mě totiž strašně :D


    Jinak všelijaký fotky sem samozřejmě klidně perte pod tlakem, chat nemažu (pokud se to tu nebude hrotit do plnejch) a nestyďte se, každej si rád šáhne ;)
    rozbalit záhlaví
    DON_TERWILLIGER
    DON_TERWILLIGER --- ---
    Mam rád kdyz se o me otre pekna slecna a jeste hodi takovej ten pohled ze vlastne chtela..
    SODOMITA
    SODOMITA --- ---
    to z tebe musí mít partner/ka radost :D
    BAMBOT
    BAMBOT --- ---
    no když tak nad tím přemejšlím, tak já asi trochu jo :) kromě těch fazolek mě napadá třeba ještě pomelo - takové ty "váčky" nejdřív v puse opatrně po jednom válím a pak je zubem puknu. Praskne to jako kaviár (to je mimochodem taky fajn). Speciální kategorií je lízátko ve tvaru nohy, co se namáčí do praskacího prášku. To je slast! :) No a pak samozřejmě nekonečný hry jazykem se žvejkou nebo bonbonama...
    SODOMITA
    SODOMITA --- ---
    zajimavy. ale ja v hubě touchfetiš nemám :D
    BAMBOT
    BAMBOT --- ---
    Dneska jsme měli k večeři zelené fazolové lusky na slanině a po dotázání všech u stolu jsem zjistila, že jen málokdo vychutnává fazolky tak, že počká, až z lusků vyskákají malé fazolky a ty pak jazykem jakoby hladí :) Většina lidí prý lusky jen drtí mezi zuby a o malých fazolkách ani nevědí... jaká škoda!
    BAMBOT
    BAMBOT --- ---
    tak jsem se včera pohrabala v hrnci s novoroční čočkou. ještě suchou, nevařenou. to blaho...!
    RMUT
    RMUT --- ---
    Bok po boku | Deník tlustého muže
    http://tlusty-muz.blog.cz/0910/bok-po-boku
    SODOMITA
    SODOMITA --- ---
    poslední dobou mě uhranuly notebooky a ty jejich klavesnice :) zrovna u jednoho sedim a bomba!!!
    2ADELL3
    2ADELL3 --- ---


    náhodný úlovek...
    CELULITIDA
    CELULITIDA --- ---
    SIN: jo prsty do svíčky - rozteklýho vosku vedle hořícího knotu- klasika :)
    ADAMJ
    ADAMJ --- ---
    SIN: JJ, hlina je uzasnej material :-).
    SIN
    SIN --- ---
    ADAMJ: To musí bejt super ta hlína. Vzpomněl jsem si na svoje nutkání dotknout se neztuhlýho vosku a cítit jak tuhne na kůži.
    EWOKK
    EWOKK --- ---
    CELULITIDA: tohle je hmota na otisk zubu ;]
    ADAMJ
    ADAMJ --- ---
    CELULITIDA: Ja jsem jednou letos v lete hrozne ulitnul u hrncirskyho kruhu :-)
    CELULITIDA
    CELULITIDA --- ---
    SODOMITA: tak to je hodně úchylný
    SODOMITA
    SODOMITA --- ---
    ja saham ve smes na vsechno co mi prijde na dotek prijemny.. samozrejme jenom hrany ale taky zalezi jesi mam mastny prsty nebo ne.. nekdy kdyz neni nic po ruce tak si prejizdim i po zubech dokud mi nenavlhnou konecky :D
    CELULITIDA
    CELULITIDA --- ---
    ELWERINE: mám prášky na zklidnění - úzkostné stavy, ale to mě spíš berou jiný věci, než ty hrany, ačkoliv teď se bojim, že mě budou brát ty hrany.
    Jinak beru AD :)
    CELULITIDA
    CELULITIDA --- ---
    jdu spát. zas blbnu. Mějte se :)
    CELULITIDA
    CELULITIDA --- ---
    CELULITIDA: ale to je asi příjemný každýmu, jako procházet s epo pláži :)
    CELULITIDA
    CELULITIDA --- ---
    jo tohle jsme taky dělávala, zabořovat ruku někam. Tohle na první pohled vypadá.. no ale je to podle mě nějaká zmrzlina nebo nějaká mast? Každopádně jsme si třeba plnila misku pískem kterej jsem kupovala kvuli rybickam a vydržela v něm hodiny hrabat.. :o)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam