• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KROBASFreebording - snowboarding na silnicích
    CARB6N
    CARB6N --- ---
    Tak uz jsem v tom taky.
    SHARK_A
    SHARK_A --- ---
    já nevim, mně to šlo jenom na jednu stranu zatáčet...musim se hodně učit :)
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    Napisu po vejplate! :o)
    BANANZLUTY
    BANANZLUTY --- ---
    Trucky jsou k tomu pochopitelně taky. Ono je to pravděpodobně jasný, takže jen pro upřesnění.
    BANANZLUTY
    BANANZLUTY --- ---
    SHASHA_KRASTY: Jestli máš skutečně zájem, tak můžu nabídnout Desku Revolt 75, JoyRide kolečka (ty dražší zelený) a vázání je tam obyčejný, rozuměj G2 (ono asi jiný ani není). Jetý to je, ale kromě upatlanejch koleček od asfaltu a lehce pocuchaný desky zespoda a mírně zasviněnýho gripu naprosto v pohodě.
    Kdyby byl zájem, můžem o tom hodit řeč. Ještě jsem nepřemýšlel, kolik za to, ale rozhodně ne takový nehorázný peníze jako na freebordobchodu. Dále eventuelně do pošty.
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    nebo tenhle obrazek.. :o)

    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---


    hele hombres, neslo by dat tenhle obrazek na home nebo do zahlavi? Klidne se do toho pustim... aneb i ja uz sporim na tohle prkynko ... tudiz davam znovu otazku ... da se to nekde koupit za min nez za tech nemyslnejch 6 litru jako na tom freebordobchod.cz ? Dik za rady.. :o)
    SNAKERIDER
    SNAKERIDER --- ---
    vrele doporucuju lokalitu v Ceskym Raji, kopec kozakov. http://www.mapy.cz/#mm=ZP@sa=s@st=s@ssq=kozakov@sss=1@ssp=120380524_122531532_150199404_150073036@x=134990528@y=137753856@z=14
    nadhernej hladkej asfalt, malo aut a k tomu vsemu vyhled jako prase. o vikendu jsem to jel a nemuzu si to vynachvalit.
    PROPERBOY
    PROPERBOY --- ---
    Ted 6.9. se bude kontat FB session v Praze.. jeste neni moc infa, ale brzo to bude na tehlech strankách... http://wfd.freebording.cz , určitě doražte.. je to podpora Světovýho dne freebordingu
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    KROBAS: Tak někdy dejte vědět, zašel bych si udělat pár fotek :)
    KROBAS
    KROBAS --- ---
    TEROX: obcas jezdime na hanspaulce ve vice lidech...vetsinou jednou tydne min...
    TEROX
    TEROX --- ---
    Zdravim, jsem z Podebrad, ale v tydnu sem v Praze, tak by me zajimalo jestli delate nejaky session, kdy se sejde vic lidi nekde v Praze a jdou jezdit??
    KROBAS
    KROBAS --- ---
    WONDRAS: Jezdili sme v bande asi 20 lidi, celkem prdel, fotky sou na facebooku, videa budou, hodim je sem potom:)
    WONDRAS
    WONDRAS --- ---
    KROBAS: nejakej report z ty nedele?
    WONDRAS
    WONDRAS --- ---
    ADAMJ: kazda sranda neco stoji;)
    KROBAS
    KROBAS --- ---
    :)
    ADAMJ
    ADAMJ --- ---
    No, nevim, nakolik je bezpecny spolehat na to, ze me budou povazovat za pravoplatnyho ucastnika silnicniho provozu a ne za obtiznej hmyz, jako to casto delaj cyklistum :-)))
    KROBAS
    KROBAS --- ---
    jj, chce to bejt v klidu, jet si svoji trasu:) ale jako pravda, ze jezdeni v provozu az ve chvili, kdy je clovek schopnej rychle zastavit... bohuzel furt ale existuje moznost, ze natrefite na nakyho dbila, co vam neda prednost, coz sem mi stalo, nastesti jsem se protah...chce to davat pozor no...
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    auta maj brzdy a volant.. nač mít strach? :)
    ADAMJ
    ADAMJ --- ---
    Abych rek pravdu, auta me od tohohle sportu dost odrazujou :-(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam