• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JOCELLYNDjerba - ostrov snů
    Taky patříte k milovníkům TUNISKA? Jezdíte na Djerbu nebo na pevninu? Zamilovali jste se do Araba? Milujete orientální hudbu?? Učíte se Arabsky? Tak jste tady SPRÁVNĚ !!!

    Zde je místo pro výměnu zkušeností, názorů, tipů na cesty, hudby a slovní zásoby!

    rozbalit záhlaví
    BLONDEA
    BLONDEA --- ---
    Kdo letí se mnou?:D
    CODE
    CODE --- ---
    Pokud nekdo poletite Djerbu nebo Tunis ... ozvete se prosim do moji posty predem.
    Rad od vas koupim Harrisu a kari dovezene odtud. Mam s nim pri mem vareni vyborne zkusenosti.
    VLADCEPEKEL
    VLADCEPEKEL --- ---
    Zdar,i třeba v HoumtSouku je to libový-na skutru tam zaject pak třeba do Guellaly -města keramiky..a domluvíte se skoro všude i Italsky....TURF:
    SYSTEMYKA
    SYSTEMYKA --- ---
    TURF: Jo a co se tyce jazyku,tak se tam nejlip domluvis Anglicky a francouzky. Francouzky tam umi vsichni jeste lip nez anglicky ptz je to bejvala francouzska kolonie
    SYSTEMYKA
    SYSTEMYKA --- ---
    Turf: Hele na djerbe ted bude docela zima,zadny teplo necekejte já tam byla v breznu a do more se vlizt vazne nedalo...=)) Jinak si dejte pozor na vodu..nepit vodu z kohoutku a tak jelikoz z toho muzete dostat docela dobrou sr..ku =)) a taky nepit zadny napoje s ledem ptz ty ledy delaji prave z ty jejich vody....ale jinak je djerba krasna a stoji za to tam jet! Rozhodne se podivat do Midounu , to je hezky mestecko a kavaren tam taky najdete pozehnane..tak preju hezkou dovolenou =)
    TURF
    TURF --- ---
    ahoj, se slecnou uvazujem, ze bysme v unoru na djerbu vyrazili. nejlip nejakej superlastminute zajezd allinclusive :-) nikdy jsem na takovymhle zajezdu nebyl, takze mam trochu obavy. nevim jestli se tam v zime vubec neco da delat :-D podle vseho ma v unoru more 18 stupnu a to neni moc :]. kdyz uz by se nedalo koupat, tak bychom radi nasali atmosferu nejakejch (opravdu) mistnich kavaren, cajoven a trzist, ale nevim jestli se s mistnima da domluvit anglicky neb italsky, coz jsou jediny svetovy jazyky, ktery oba ovladame. taky bych si rad pujcil skutra, jak psal KLX, nevite kolik tak priblizne stoji na den? pripadne existuje na djerbe neco, na co si dat pozor? dik :]
    SAHRA
    SAHRA --- ---
    jen tak to zkoším tady jestli má někdo zajem o arabský jazyk tak se mi muže ozvat
    VLADCEPEKEL
    VLADCEPEKEL --- ---
    JOCELLYN: ty se máš...,tak pak ,kdyžtak poreferuj..
    JOCELLYN
    JOCELLYN --- ---
    Ha, tak já ve středu letím na 11 dní do hotelu Eldorado Aladin :) tak sem zvědavá ..
    PETATA
    PETATA --- ---
    Přitom je to nejlevnější hotel, který Blue Style nabízí
    (samozřejmě u jiných CK jsou i levnější hotely..)
    VLADCEPEKEL
    VLADCEPEKEL --- ---
    :)No je to tam jak v ráji ,je to velkej hotel - trávit čas jen třeba po hotel arealu je vlastně taky zážitek je to tam moc hezký je furt na co koukat a obdivovat ...
    JOCELLYN
    JOCELLYN --- ---
    Ten caribbean je krásnej. já tam teda nebyla ale bydlela jsem v hotelu přímo naproti, a vždycky večer jsem jen závistivě koukala z balkonu, protože se tam pořád něco dělo, diskotéky a tak.. :)
    VLADCEPEKEL
    VLADCEPEKEL --- ---
    Caribbean World Palma Djerba
    PETATA
    PETATA --- ---
    Tak nikdo se nechystá na dovču? já vážně uvažuju vyrazit na Djerbu, ale všichni jsou zaneprázdněný, případně utopeni v dluzích..
    Jak myslíte, že tam teď je?
    Uvažuju nad těmito hotely:
    Caribbean World Palma Djerba http://www.blue-style.cz/2008/hotel.php?ids=45&id_hot=1459

    Sun Club Djerba http://www.blue-style.cz/2008/hotel.php?ids=45&id_hot=1370
    JOCELLYN
    JOCELLYN --- ---
    Ahoj .. Tak já taky přidám mé zkušenosti : Já jsedm byla letos v unoru v hotelu Miramar, od exim tours.. je to jeden z nejlevnějších hotelů co nabízejí, ale rozhodně mě mile překvapil! za tu cenu ( 10 000 na osobu za 14 dní, s polepnzí, hotel s 2 bazény, .. )to byl luxus! Hlavně tam skvěle vařili, a jelikož mám kamarádku co se na Djerbu stěhuje ( akuli který tam chci jezdit) tak i ona mi říkala, že právě Miramar je vyhlášený tím jak tam vaří..
    Jinak na noční život mám teda názor jinej, mě to tam uchvátilo :) ale možná to bylo tím, že sem tam právě měla tu kamarádku a ona mě vzala na osvědčený místa :) A v jhotelu diskotéka nebyla, ale byli tam super animace... fakt sem se nasmála..
    VLADCEPEKEL
    VLADCEPEKEL --- ---
    jo,přesně tak-s tím musim souhlasit,ten noční život ten tam nějak neni i u nas na hotelu byla nějaka suchá diskoteka na ktery jsem byl jednou a stačilo mi to ,koupil jsem si tam malý pivko asi za 4eura a šlo se spát...

    KLX
    KLX --- ---
    mě se tam taky líbilo...byl jsem tam asi před dvěma roky koncem října, takže míň lidí, větší pohoda...jediný co mi tam chybělo, ikdyž jen tak trochu, je noční život...nebylo tam prakticky nic, jen nějaká diskotéka pro turisty a na to jim s.... žádný bary, muslimská země=žádný místní ženy po večeru...ale odpočinul jsem si výborně!
    VLADCEPEKEL
    VLADCEPEKEL --- ---
    byli jsme tam předminulý rok v srpnu..moře čisté...,pláž bílý jemný písek..Jinak v hotelu čisto též,měli jsme all inclusive -jídlo bylo výborný i ty zákusky ...mnam...
    Vše hodně v klidu...
    PETATA
    PETATA --- ---
    VLADCEPEKEL: Jo, to byl myslím jeden z těch, co delegátka Blue style doporučovala. A moře? Čisté?
    A kdy jste tam byli?
    VLADCEPEKEL
    VLADCEPEKEL --- ---
    PETATA: My jsme taky jeli od Blue style -Hotel CaribeanWorld myslim,že 4+pul hvězda,super pláž,hotel velikej...pokoj měl 2 ložnice ..no parádí to tam bylo..jediné mínus získává Blue Style za to,že jsme přiletěli někdy v 3:30 do hotelu a odlet byl asi ve 2:30h ,takže nám to pěkně zkrátili,ale pak následně finančně uhradili-což je ok ,ale spíš bych uvítal delší užívání dovolené než ty peníze...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam