• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLIKLINIKARBackTrack linux
    BackTrack linux pro hackovaní.?
    rozbalit záhlaví
    REDFOX
    REDFOX --- ---
    MIXXX: To jsem četl jako první, bohužel žádné prakticky využitelné informace (k penetračnímu testu) článek neobsahuje.
    MIXXX
    MIXXX --- ---
    REDFOX
    REDFOX --- ---
    All: Znáte někdo přesný obsah "misfortune cookie" (CVE-2014-9222)? Hledal jsem to na Googlu celý den, ale nic konkrétního jsem nenašel. Dík.
    MIXXX
    MIXXX --- ---
    Omlouvám se za spam, ale sháním si kolegu :) na dlouhodobou spolupráci pro jednu velkou českou společnost nabízející na trhu služby penetračního testování. Ideální je znalost linuxu a penetračních nástrojů všeobecně. Nehledám nikoho s ultimátní znalostí, spíše ochotu se v této oblasti rozvíjet. Více info případně poštou, díky.
    DELVIT
    DELVIT --- ---
    BLOOD_ELF: dal jsem si to na disk, abych to nemusel porad behat z usb a mam to normalne aktualizovane z jejich repositories - 3.7-trunk-686-pae #1 SMP Debian 3.7.2-0+kali8 i686 GNU/Linux.
    BLOOD_ELF
    BLOOD_ELF --- ---
    DELVIT: A mas posledni 1.0.5? Me obcas delalo problemy v 1.0.3, ale ta posledni verze se zda byt v pohode.
    DELVIT
    DELVIT --- ---
    BLOOD_ELF: kalii je parada bohuzel obcas se me dumpne jadro pri sniiffovani
    BLOOD_ELF
    BLOOD_ELF --- ---
    LUMIK132: Dobre delas, ja ted nejakou chvili taky jedu na Kali a nemuzu si vynachvalit.
    LUMIK132
    LUMIK132 --- ---
    BLOOD_ELF: no prave tim sem myslel ze to slo jen tehdy kdyz sem byl pripojenej a jen na ty konkretni siti ale nakonec jsem to vyresil tim ze jsem presel na kali nevim cim to je ale tam to uz funguje
    BLOOD_ELF
    BLOOD_ELF --- ---
    LUMIK132: Zkousel si nebejt pripojenej ke sve siti, kdyz zapinas airodump?
    LUMIK132
    LUMIK132 --- ---
    zdravim, v backtracku jsem celkem noob ale zkousel jsem podle navodu zapnout monitor mode, problem je v tom ze kdyz ho normalne zapnu pres airodump-ng mon0 tak ve stanicich vidi jenom me a #data bere jenom ye site kde jsem pripojenej. netusite proc?
    MIXXX
    MIXXX --- ---
    LOLIRAPE: řešení problému s tím WL-1600 je náseldující (je tam problém, že už je v té anténě nový chipset 8189 místo 8187)

    takže:
    wget http://www.orbit-lab.org/kernel/compat-wireless-3-stable/v3.3/compat-wireless-3.3-rc1-2.tar.bz2
    tar -jxf compat-wireless-3.3-rc1-2.tar.bz2
    cd compat-wireless-3.3-rc1-2/
    gedit drivers/net/wireless/rtl818x/rtl8187/dev.c

    přidat řádek:
    /* AirLive */
    {USB_DEVICE(0x1b75, 0x8187), .driver_info = DEVICE_RTL8187},
    {USB_DEVICE(0x1b75, 0x8189), .driver_info = DEVICE_RTL8187},

    ./scripts/driver-select rtl818x
    sudo make
    sudo make install
    reboot

    woila :)
    LOLIRAPE
    LOLIRAPE --- ---
    dej kdyžtak vědět, jestli to fungovalo... je to odněkud z netu a mě to fungovalo. :)
    LOLIRAPE
    LOLIRAPE --- ---
    MIXXX: jj, pětka má asi podle všeho špatnou podporu notebookových wi-fi karet... :D neví náhodou někdo zkušenejší, jak to rozběhnout??


    airlive (228 B)
    MIXXX
    MIXXX --- ---
    jj, mam to odzkousenmo na bt4 ale s tim mi zase nejde ta v ntb integrovana - nejradsi bych tak chtel neco, co umi oboje :)

    Prozatim jsem sik stahl bt5r2 do vmwaru a budu si hrat s tou integraci a nebudu to mit na USB.... uvidime jak dopadnu, kazdopadne za skript budu opravdu rad :)
    LOLIRAPE
    LOLIRAPE --- ---
    jinak s backtrackem je tahle anténa docela šikovná věcička. už umí narozdíl od většiny integrovaných wi-fi karet odposlouchávat packety u wepových wifin...
    LOLIRAPE
    LOLIRAPE --- ---
    kdyz vydrzis tak dve hodinky, tak ti poslu uploadovanej skript, ktery ho umi rozjet... mam totiz ten samy
    MIXXX
    MIXXX --- ---
    Jsem naprostý začátečník v linuxu a řeším jak v Backtracku5 rozjet Wl-1600USB (rtl8187). Backtrack mi běží z USB klíčenky...
    Díky moc.
    KRISHNA
    KRISHNA --- ---
    Čau, moc se mi v bactrack líbí, že se můžu lognout jako root do gnome. Napadá vás, jak to zpřístupnit v ubuntu?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam