• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SARKALINATUNNELS.CZ , PLUGY.CZ
    PLUGY.CZ - zakázková výroba

    ~ aktuality
    ~ hnije mi ucho, help 24/24
    ~ bazar tunelů a pierců
    rozbalit záhlaví
    DAMNED
    DAMNED --- ---
    Ok, díky za info. Osobně jedu skoro celý život plugy z ebenu (12mm).
    Zachtělo se mi nějakých černých tunelů a ta rohovina vypadala pěkně.
    A ještě mě zaujal jadeit ale měl jsem obavu z váhy ale to předpokládám, že maximálmě od větších průměrů.
    MONOEGO
    MONOEGO --- ---
    DAMNED: opál mi nevadil, rohovina casem pórovatí, pak mě to škrábalo.. dřevo mi vyhovuje nejvíce..
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    DAMNED: ciste osobni zkusenost: za me rohovina ok. nekolik druhu mineralu jsem vyzkousela, ale vzdy po par dnech kontinualniho noseni me usi zacnou svedit a mineraly nosit delsi dobu nemuzu. za tech dvacet let mi z prirodnich materialu vychazi nejlip drevo.
    DAMNED
    DAMNED --- ---
    Zdravím, můžu se přeptat na zkušenosti s materiály jako jsou minerály a rohovina?
    MISHAKK_ZNOWU23
    MISHAKK_ZNOWU23 --- ---
    Čau lidi, sháním roztahovaky (minimálně 2 ks) velikost 14 - 20. Nevíte někdo? Nikde je nemůžu sehnat.. Když tak dík
    SENSUI
    SENSUI --- ---
    SARKALINA: :-D
    SAJKEDELIK
    SAJKEDELIK --- ---
    HLAVNI_KAT: ty uz nemas?
    HLAVNI_KAT
    HLAVNI_KAT --- ---
    SARKALINA: Kdybych mel jeste usaky.. Asi bych si tam nechal vyjet nejvice rikanou hlasku.. "co to ma v tom uchu?!
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    no a pak jsme si taky odskocili na svatbu..podtacek pro korunku a plugy s vsadkou solneho krystalu...



    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    SENSUI: samy bejkarny .-]


    SENSUI
    SENSUI --- ---
    Ticho po pěšině. Co je nového u tunelářů?
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    Bylo na čase zavřít se do dílny a vymyslet nějakou parádu. Představujeme zimní kolekci GEOM, která se nese v čistejch geometrickejch liniích. Och och.

    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    Náš soustruh po pradědovi slaví tento měsíc 100 let!

    Při té příležitosti dáváme do placu 100ks plugů (50 párů) za zvýhodněnou cenu. Od 1.6.2016 se každý den objeví na našich stránkách (http://plugy.cz/cs/vyprodej/#/) jeden pár a za zvýhodněnou cenu ho získá ten, kdo se první přihlásí. Objednávky přijímáme prostřednictvím emailu tunnels@centrum.cz nebo prostřednictvím FB (https://www.facebook.com/tunnels.cz/). Uvedené ceny jsou za pár a velikosti značí vnější a vnitřní průměr. Při objednávce vždy uveď číslo páru.

    Aktuální stav:

    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    několik málo cvaků z 18. ročníku prague tattoo convention











    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    a uz mate sbaleno?

    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    .-]

    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    Po 10 letech končíme a budeme se nadále věnovat pouze zakázkové výrobě.
    Vy tak máte poslední šanci nakoupit tunely, roztahováky a plugy za naprosto
    minimální ceny. Informace budeme průběžně doplňovat. Akce začíná dnes a
    potrvá do vyprodání zásob. Budeme rádi, pokud pozvete své známé.





    Kdo máte FB, zde je odkaz na událost:
    https://www.facebook.com/events/456789551165613/
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    ONDRA_PATA: tak uz jsem nasla..je to ten jedinej cernej
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    ONDRA_PATA: zrovna eben je fakt top, prakticky bezudrzbovej, cernej jako uhel a ucho se bude mit jako v bavlnce. jsme schopni vyrobit az 3mm zuzeni, a pokud si zvolis spravnou velikost, tak vypadavat nebudou.



    eben je to dole vpravo, nemuzu ted najit zadnej bez motivu, ale v pripade zajmu ti je nafotim
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    SARKALINA: no nezkousel,protoze jsem jeste nevidel zadnej s poradnym ohranicenim (neznam spravnej vyraz) aby nevyklouzly...mam do nich jit jo? ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam