• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PIXYBurning Man Project
    ALESP
    ALESP --- ---
    KAREN: Aj ta krajta! S potesenim by ti pomohl s jatkama, protze si jsem absolutne jisty, ze nebudes litovat!
    ALESP
    ALESP --- ---
    burning man
    PIXY: Diky a jasne, muzes pridat odkaz na nastenku stejne tak jako info.

    Co se tyce "gifting system" tak ten je v dnesnich dobach mensi a na BM byl vzdycky nahodily. Vetsinou se mi stane, ze kdyz se predstavime ze sousedama tak neco symbolicky prinesou nebo pozvou na snack atd. Je vzdycky pekne neco take nabidnout a tak ja si sebou beru plnou bednu piv a vsechny je porozdavam po okoli. Darek muze slouzit uplne cokoliv, nalepka s BM, odznak s BM, pomeranc atd. je to vazne jen symbolicke a vecer se to tyka vetsinou neceho alkoholickeho.
    KAREN
    KAREN --- ---
    ALESP: jajj, koukam ze je treba rozbit nemale prasatko .))
    PIXY
    PIXY --- ---
    ALESP: galerie PARÁDNÍ!!! Jestli ti nebude vadit, tak na ni dám odkaz na nástěnku. Stejně tak bych tam rád připojil i tvoje info.

    Prosimtě, jak v reálu funguje gifting system? Zdá se mi to trochu jako utopie, zvlášť ve spojenejch státech,) Myšlenka je to skvělá, ale její realizaci si nedovedu dost dobře představit.
    ALESP
    ALESP --- ---
    PIXY: Nejake vybrane fotky z Burning Man a okoli jsem si dal na web: www.dusttoashes.net .To muze (alespon vizualne) napovedet o rozsahu teto udalosti. Doufam, ze se vam to podari.
    ALESP
    ALESP --- ---
    Neni to levne, ale je to naprosto neopakovatelna vec (kazdy rok zasadne jine) a to vse za hranice predstavivosti a uvereni. Cena muze mit velike rozpeti a to zalezi na komfortu, ktery si clovek zvoli. Ta zakladni cena krome letenky bude nekde kolem 40-50 tisic. Samotna vstupenka je letos uz skoro $300, najem auta na tyden s cestou a benzinem $1000, den pred a den potom v hotelu, dale je treba kolo nebot je to na plose zhruba 27 km ctverecnych, obrovske zasoby jidla, chladnicky aby jidlo aby vydrzelo na 45 stupnich, asi 200 litru vody na piti a sprchu, stany, spacaky, kempovaci potreby atd, atd. V pripade, ze by jsi chtel karavan (RV) tak dalsich asi $2000 na tyden, nebot ho budes muse pronajmout pravdepodobne mimo Nevadu, nebot jsou vsechny pronajmute. Je to vazne velka vec!!!!! Krome toho, ze je nezapomutlna party tak ja tam jezdim fotit a samozrejmne to vyjde jeste na daleko vice. Todle jse samozrejmne zanedbatelne, kdyz si clovek uvedomi, ze se tam zpali a vybuchne behem 7 dni veci za minimalne 250 milionu.

    PIXY
    PIXY --- ---
    ALESP: tsí brďo - tak to gratuluju!!! Zásadní otázka: na kolik takovej vejlet výjde?
    ALESP
    ALESP --- ---
    burning man
    PIXY: Letos, kdyz mi to dobre vyjde tak uz to bude muj devatej rok! Musim priznat, kdyz to jednou clovek zkusi tak s tim asi sroste.
    PIXY
    PIXY --- ---


















    MACHEPELA
    MACHEPELA --- ---
    PIXY
    PIXY --- ---
    PIXY
    PIXY --- ---
















    BRZY
    BRZY --- ---
    YouTube - Burning Man Festival montage
    http://www.youtube.com/watch?v=MYEBdlRLJhI
    PIXY
    PIXY --- ---
    už pár let plánujeme s ruznejma známejma, že konečně vyrazíme. Zatim jenom žvaníme, ale jednou to snad klapne....,) Letos 31.08 - 07.09.2009

    Zažil jste někdo BM festival? Chystáte se někdo letos nebo někdy v budoucnu?

    http://www.burningman.com/

    tenhle klub bude o fotkách, plánování expedic, radách a postřezích - strictly Burning Man Project

    BRZY: sipiš,)
    BRZY
    BRZY --- ---
    PIXY: koukam ze to myslis vazne :)
    DACUBE
    DACUBE --- ---
    ale byla by to šupa
    DACUBE
    DACUBE --- ---
    noo, to by mě taky zajímalo. My tu máme trocha handicap, že nemáme playu
    DREAMCASTER
    DREAMCASTER --- ---
    US bo tu?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam