• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PIXYBurning Man Project
    RYGMIS
    RYGMIS --- ---
    Jestli ma nekdo opravdu chut se zapojit do veci tady v CR, tak se ozvete.
    Prvni testovaci chystame uz okolo carodek.

    PS: Nikdy to tady nebude jako BMan v pousti! Nikdy to nebude stejne a nesnazime se o to. Chceme si to udelat po svym a v ramci moznosti.
    Pojedeme podle principu, mame pozemek v Podkrkonosi...uvidime, co se stane.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    THX_1138: já ale nevím, jestli se tam chystám. stejně jsem nejspíš v USA na seznamu lidí podezřelých z terorismu, nebo tak něco.. jestli by mě tam vůbec pustili.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    pořád si říkám, že když BM, měl bych tam dělat spíš něco jako toto:
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    SUOTAM: i když já jsem to teda nikdy přímo takhle neviděl, vždycky jsem to latentně tak bral, že pokud se tomu u nás něco podobá, tak je to Freeze...
    SHIVA42
    SHIVA42 --- ---
    SUOTAM: ok, beru na vedomi :]
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    SHIVA42: aha, uz sem to nasel. to je report cloveka, co tam delal jednou instalaci, neni to nas podtitul, ani by sme si to to tak nikdy nikde netroufli psat:)

    ..jen abych to uved na pravou miru
    SHIVA42
    SHIVA42 --- ---
    SUOTAM: uvnitr kyberia.sk
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    SHIVA42: sem si nikde nevsim,ze bysme se prezentovali s takovym podtitulem
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    SHIVA42: jo to mě taky napadlo, že je tomu asi nejpodobnější...
    SHIVA42
    SHIVA42 --- ---
    GULDUR: pokud vim, zariovy Freeze festival ma podtitul "Burning Man po cesku"...ale je to spis chytry marketing .)
    ELEMENTAL
    ELEMENTAL --- ---
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    Myslíte, že by šlo něco podobného zrealizovat i u nás, samozřejmě v mnohem mnohem menším měřítku? Využít post apo krajinu mostecka a udělat si tam takový happening se vším možným i nemožným? Samozřejmě jde všechno, když se chce, ale myslíte, že je tu v ČR na takovou akci dostatek energie a šílenců?
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    TROJKA: bohužel jsme to ale nedostavěli do použitelného tvaru... a teď je z těch pečlivě změřených latí liběchovský kurník :-) tohle je ale hrozně oldschool, ty fullerovy dómy... to v Americe už dávno nezaujme.

    já mám projekt solárního kola: protože po Burning Manovi se jezdí často na kolech, a solární samohybné kolo by bylo prostě cool (a případně to udělat, aby to vydrželo večer po setmění jezdit na baterky a tahat nějaký přívěs, na který by mohli náhodně sedat ty lidi... ale to už je volitelné).

    z toho vyplývá zadání to solárn kolo postavit lehká skládací, aby šlo naložit do letadla (což stejně chci). neříkám, že se tam budu snažit nacpat zrovna letos, ale jestli někdy mám přežít Burning Mana, tak to bude jedině se solárním kolem.
    TROJKA
    TROJKA --- ---
    . .a dneska sundavam motorlici z motoráje. . ten je k.o. :(

    TROJKA
    TROJKA --- ---
    . .pivní stánek , prima , jedno si dám .. :). .a jestlipak je něco s takovými počiny i u nás?. . já mám něco za sebou , třeba na Brutalu .. docela se mi líbí kopule okodomu, ten jsme stavěli s xchaosem, nad liběchovem . .:)
    SHIVA42
    SHIVA42 --- ---
    THX_1138: studena valka pokracuje... 25 000 usd je rocni plat lepe vydelavajiciho koncipienta u nas, to je v pytli .)
    BANANABOY
    BANANABOY --- ---
    možnost delší cesty po Americe se zastavkou na BM
    [ BANANABOY @ LATINSKA AMERIKA ]
    PIXY
    PIXY --- ---
    RYGMIS: čest vaší činnosti a respekt že se vám to podařilo dotáhnout, ale level invence odpovídá spíš stánku starobrna na votvírku imho......
    R4BB1T
    R4BB1T --- ---
    Watch Full Spark: A Burning Man Story (2013) Movie Online - Page 1 - SolarMovie
    http://www.solarmovie.so/watch-spark-a-burning-man-story-2013.html
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    RYGMIS: no, něco jsem četl tady:
    What I Did During My Summer Vacation: Burning Man Edition - Slashdot
    http://news.slashdot.org/...3/09/23/1253213/what-i-did-during-my-summer-vacation-burning-man-edition

    nejsem moc týmový hráč, solární kolo které by se složilo do letadla, bych chtěl stejně i kvůli průzkumu končin jako Indie nebo JV Asie... jen to musím udělat použitelnější, než letošní prototyp (ale už mám vytipované 3 kg panely místo 20 kg přívěsu)

    ale vědět, že jsou na Burning Manovi češi a potka je by pro mě bylo zajímavé. s kontejnerrem bych to nepřekombinovával, kduž už bych měl solární kolo v severní Americe, asi bych tam toho zkusil projezdit víc, než jen jeden fesťák
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam