• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MILANLXRTickety,lupeny,lístky na akce..prodej,koupě,výměna..
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    Ahoj všichni, tak dlouho jsem otálela s nákupem lístku na Mňágu a Žďorp do Lucerny, až to vyprodali.. :-( Nemáte někdo lístek nebo ideálně dva navíc? Přijedu kamkoliv po Praze a přidám láhev dobrého vína. Kdyžtak do pošty. Mockrát díky! Jsem na sebe tak naštvaná...
    MR_MARVELLOUS
    MR_MARVELLOUS --- ---
    Sháním lístek na Mňágu a Žďorp 21. 11. 2012 - 25. výročí kapely v Lucerně. 724 922 032
    XELISEX
    XELISEX --- ---
    Ahoj, prodám 2 lístky na Parov Stelar. Cena 2 400,-, možnost smlouvání. :-) Osobní předání v Praze. Preferuji prodej obou lístků najednou.
    ZUZANKA87
    ZUZANKA87 --- ---
    Prodám 2 lístky na dnešní koncert Pražského Výběru. Cena 780,- za oba (je to prodejní cena..), 774 227 038
    VANESZZKA
    VANESZZKA --- ---
    koukám, že Parova podcenilo i se mnou dost lidí:( škoda, škoda .... chtěla sem ho slyšet naživo... tak jen jako formalita i když mi je jasný, že je víc zájemců než lístku, tak se také přidávám se žádostí o jeden nebo dva lístky .....PROSÍM !!!:)
    FREEDOOOM
    FREEDOOOM --- ---
    Přidávám se s žádostí o lístky na Parov Stelar.) v počtu od 1 do 5ti. Díky
    EVULLE
    EVULLE --- ---
    Shaním vstupenky na páteční koncert Keane, jakýkoliv počet, máte-li k prodeji prosím do pošty, díky
    SIDDHE
    SIDDHE --- ---
    Taktéž...koupím lupeny na Parov Stelar-jakejkoliv počet :)
    MARTINA00
    MARTINA00 --- ---
    Sháním aspoň 2 lístky na Parov Stelar! Proooossssíííím :) Pošta, díky vám...
    LURIN
    LURIN --- ---
    PROSÍM NĚKDO 2 LUPENY NAVÍC NA RED BULL FLYING BACH..??? kdyžtak pošta, díkes...
    ANDR3_I
    ANDR3_I --- ---
    Shanim lupen na Amandu Palmer do Palace Akropolis (29.10.), otazka zivota a smrti!!!! :) diky
    WREES
    WREES --- ---
    KUDROS: řekla bych že je to marný,...mam to tu už od 15. a nikdo se mi do pošty neozval :-)
    KUDROS
    KUDROS --- ---
    shánim lístky na ROCK FOR CHURCH(ill) kdyžtak pošta
    JEZEVEC666
    JEZEVEC666 --- ---
    prodám dva lístky na uprising reggae festival 2012 pište do pošty
    EVULLE
    EVULLE --- ---
    Sháním 2 lístky na České hrady-Bezděz, kdyby mohl někdo nabídnout, tak pls do pošty, díky.
    JIRI_CZEK
    JIRI_CZEK --- ---
    shánim dva lístky na ten hipízáckej fest Trutnov, kdybyste o někom věděli tak prosim do pošty. diky :)
    WREES
    WREES --- ---
    ahoj....kdyby jste se někdo potřeboval zbavit lístků na RFCH tak prosím rovnou do pošty :-) díky
    GHOSTDOG32
    GHOSTDOG32 --- ---
    ahoj lidi nevím jestli se to hodí zrovna sem, ale sháníme dva lidi do auta na cestu do Kolína nad Rýnem na Gamescom. Z toho jeden aby se mohl střídat v řízení auta. Kdyžtak napiště. Hodně to spěchá.
    KATTENNE
    KATTENNE --- ---
    prodam 2 listky na openair festival, kazdy za 670. Posta diky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam