• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PAICAMlékojedy - Free-d-bar:::
    HONDZIQUE
    HONDZIQUE --- ---
    tohle mi, vzhledem k cene lupenu, prijde trochu ujety :)

    "Během příštího týdne můžete na Radio 1 soutěžit o vstupenky na Grand Opening (23. - 24.5.)"
    HONDZIQUE
    HONDZIQUE --- ---
    FAEKAL: na nektere koncerty budou vybirat vstup..a to je imho ten pravy duvod oploceni maskujici se za zvyseni bezpecnosti)
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    ELESDY: Nemusíš, seš hustá holka, že se znáš s majitelama, nicméně řikal sem jim to osobně už loni ;) To že na to nemaj prachy je jedna věc, druhá ale je vyhazovat prachy za něco, co neřeší skutečnej problém. Nicméně je to lepší než drátem do oka, to nespochybňuju....

    No a tvoje počty jak se tam ty lidi dostávaj by mě fakt zajímaly, ale ve skutečnosti s tebou diskutovat nehodlam, takže si to necham ujít a už na mě prosím nereaguj, děkuju :))
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    A ono když na to koukám víc a víc tak... nevim co si o tom myslet :))

    https://www.facebook.com/events/598808040211557/
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    ELESDY: ježiš tak ještě žes mi to vysvětlila jak to chodí... omg, ptal sem se tě snad na to? Psal sem něco o tom, že mě sere že je něco za vstup atd? Se prober a tyhle zcestný kydy si nech někam kde tim ohromíš.... už minule sem tu s tebou ukončil diskuzi (pokud si dobře pamatuju) neb reaguješ jak dylina....

    Prostě 80% lidí do free-d přijede autem a pokud jim budou pravidelně auta vykrádat tak tam prostě jezdit nebudou a je úplně jedno, že je pak maštal oplocená, jednoduchá logika. Můžeš si v maštaly vybírat kolik chceš, a mít tam třeba zlatej písek, jenže když lidi nebudou mít kde v bezpečí nechat auta, neb jinak se tam pomalu dostat nedá, tak .... no ale věřím, že časem to někomu taky dojde ;)
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    ELESDY: řikal sem to už loni, oplotit a osvětlit! ;)

    A že to je pozemek města je sice komplikace, ale určitě ne neřešitelná....

    Oplocení maštale a vybírání vstupu večer dle mě neřeší ten zásadní problém co tam poslední dva roky je a je větší a větší....
    FAEKAL
    FAEKAL --- ---
    HONDZIQUE:Free-d uz nebude free ? Ja myslel, ze tam bude jenom ten plot a zhulenej sekuritak. V tom pripade nechapu proc to neprejmenovali na Fee-D Bar . o))
    GOLDSTAR
    GOLDSTAR --- ---
    TULEN
    TULEN --- ---
    tak pres den se bude vse odehravat stejne, jen na vecerni emjdany se bude plot zavirat a bude to hlidat enjaka ochranka. bohuzel parkoviste patri mestu, takze tam nemohou bez jejich svoleni nic...
    HONDZIQUE
    HONDZIQUE --- ---
    STEMBUS: prejmenovali cely areal na Beach park Mlekojedy...bar samotny zustava Free-D, i kdyz uz free nebude... a nerekl bych, ze to bude jen kolem mastale, ale kolem celeho arealu (pisku vcetne hrist..) jinak by se pripravili o "venkovni" zahajovacky...

    je cas se porozhlednout jinam... i kdyz, mne to na tom parkovisti vadit nebude :))

    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    HONDZIQUE: no slyšel jsem, že už to za A nebude free-d-bar a za B že tam bude plot no, ale von ten plot bude vyloženě jen kolem maštale koukám, omg :D

    ale problém s krádežema na parkovišti to rozhodně nevyřeší, takže....
    HONDZIQUE
    HONDZIQUE --- ---
    plot uz roste... to bude "nadhera"...

    MUDFUK
    MUDFUK --- ---
    MUDFUK: btw. já nekalim ze svýho auta ač mam obytnak.
    MUDFUK
    MUDFUK --- ---
    je to bohužel tak, každej kalí ze svýho z auta a večer je tak namrdanej, že už nemůže nebo nechce podpořit bar.
    co se týče vykradení aut, tak to nemůžu posoudit.
    ploty nic nevyřeší
    ochranka se na parkoviště zcelajistě vykašle, to si tady můžemě říct narovinu a bez výmluv ( organizatora/majitele)l, nejsme blbý...
    TRASK3
    TRASK3 --- ---
    ELESDY: hlavne security tam uz byli .. a ze "bar neni charita" ? to sem nejak nepochopil co ti bylo mysleno, zadarmo sem na baru nikdy nic nedostal;)
    HONDZIQUE
    HONDZIQUE --- ---
    STEMBUS:
    ELESDY:

    hlavni problem (vykradani aut) se tim nevyresi... tohle by prislo drive nebo pozdeji a ne kvuli "bezpecnosti"... je to vyvoj.. ja bych radeji tu dan (obcasne ukradeni neceho) za tu "svobodu".. no nic..)
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    ELESDY: zbytečná tahle debata ;)
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    HONDZIQUE:
    ELESDY:

    sem zvědavej jestli za ty prachy zajistěj aby se tam 4x za víkend hromadně nevykrádaly káry...

    jinak si ale myslim, že ve výsledku ten vstup žádný prachy navíc nepřinese a zmrdy neodradí...
    HONDZIQUE
    HONDZIQUE --- ---
    oploceny a placeny free d bar? nj, byla to otazka casu :/ skoda..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam