• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ANTICLOVEKPND crew výběh někdo ňákej flek?:)
    YAKURO
    YAKURO --- ---
    Tejden v bote: A mas to!
    Reborna: Ted uz to vsichni chapem,Tejden je fakt zmrd asi ho vsichni zbijem..staci? A TED UZ PROSIM TAAAAHNI
    ERIKK
    ERIKK --- ---
    REBORNA: ublizovat lidem je jedna z nejprijemnejsich veci na svete :)
    ERIKK
    ERIKK --- ---
    REBORNA:

    hele ty proste zijes v jinym svete.. nebo spis vesmiru :D

    proste bys mela prijmout , ze vsechno co nekomu rkenes nebo napises na internet BUDE (na 101%) jednou pouzito proti tobe ... vis my ostatni z 21 stoleti co uzivame internet tohle uz vime.... a bude si z toho nic nedelame nebo prave vazime co komu napisem ....

    tak se prestan vztekat, tohle sis nadelala sama tim ze to resis online a my z tebe mame akorat prdel. A cim vic se branis, tim vic jsi smesna.

    a uz me sere ze sem lezes, tady ma bejt prostor hlavne pro vudce a perverzni chat....

    ne pro vystudovanyho sociopata jako jsi ty....
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    TEJDEN_V_BOTE: Přišel mi do pošty tvuj komentář na něco, co se tě vůbec netýkalo, reagovala sem na to a to co si mi odepsal mě vyděsilo v poště, natož, když to zkopíruješ sem a pak to tady několik dní probíráte a eště si z toho děláte srandu a ty to navíc pěkně překroutíš, abys mě zostudil pokud možná co nejvíc! A nedělej, žes to neudělal schválně. Co z toho máš, takle ubližovat cizim lidem a navíc holce? Ty tlustoprde upocenej nechutnej! Seš bezduchá zakomplexovaná bečka sádla a tohle ti dělá náramnou radost!
    NEVIMVOE
    NEVIMVOE --- ---
    omg
    TEJDEN_V_BOTE
    TEJDEN_V_BOTE --- ---
    REBORNA: Nevim za co se mam omlouvat? Jako ze jsem kamarady pobavil tim cos mi psala do posty? Jses preci pani inzenyrka, to znamena ze ses chytra... Tak prece vis, ze co napises na net neni vubec soukroma vec a muze si ji precist kazdej, uz kvuli hackerum a podobne...

    Ano je to dva roky stara zalezitost, ale je to husty, ze si dva roky pamatuju, ze jses zoufala krava. Opravdu si ten titul zoufala zaslouzis. Je mi jedno jestli jses devka a nebo ne, ani nevim jak to posoudit.

    A jestli se bojis ze si tohle precte nekdo na kom Ti zalezi, tak si uvedom ze si precte i tvy komentare. A to si myslim je vic diskreditujici nez to co jsem kdy o Tobe napsal ja. Ono neco jinyho je titul a neco jinyho je mit vsech pet pohromade a to ty urcite nemas a muzes mit titulu kolik chces...
    TEJDEN_V_BOTE
    TEJDEN_V_BOTE --- ---
    Z4IK: Me to voni, ses gay!
    Z4IK
    Z4IK --- ---
    uz jste nekdo zjistil proc zenskejm po 40citce smrdej vaginy?
    ANTICLOVEK
    ANTICLOVEK --- ---
    B4NAN: já ještě nikdy nikoho nezabanoval! :)
    CHUCKEBONO
    CHUCKEBONO --- ---
    YAKURO
    YAKURO --- ---
    Reborna: omluva se neprijima.Ocividne sis jeste nevsimla ze tu resime celkem zasadni otazky napriklad o smyslu byti a tak.Svejma problemama obtezuj radeji redakci bravo girl tam ti jiste poradi diky cau
    B4NAN
    B4NAN --- ---
    wtf, proc ji anticlovek jeste nezabanoval? tyhle hovna sou uz fakt moc
    TEJDEN_V_BOTE
    TEJDEN_V_BOTE --- ---
    ANTICLOVEK: Jestli ho nenosis, pac se celou noc kontrolujes jestli nemas moc rozjety oci... A jak ses moc a ne jak ses moc krasnej:)
    ERIKK
    ERIKK --- ---
    TMH: me to mokva odjakziva
    TMH
    TMH --- ---
    NIX23: spíš by si měl zajít k doktorovi, ale toho on navštěvuje až to bolí a mokvá...
    NIX23
    NIX23 --- ---
    ERIKK: to te to svedi a boli kdyz ti ho tam strkam? to jsi mi mohl rict, bych si ho oholil a namaznul. musime si popovidat, takhle to dal nejde...
    ANTICLOVEK
    ANTICLOVEK --- ---
    aha tak to neni nic divnýho... s tim nás neotravuj kua
    ERIKK
    ERIKK --- ---
    kdyz ja nevim... vzdycky to prijde tak nahle ... svedi to... pak to zaboli a najednou jsem jinde
    ANTICLOVEK
    ANTICLOVEK --- ---
    ERIKK: já sebou vždycky nosím zrcadlo abych kontroloval jak moc jsem krásnej ale ty ho asi chceš na něco jiného :(

    Erikku.... nechceš si o tom promluvit?

    zde jsi mezi přáteli

    svěř se nám!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam