• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ANTICLOVEKPND crew výběh někdo ňákej flek?:)
    Z4IK
    Z4IK --- ---
    anti kde je ta beruna?
    Z4IK
    Z4IK --- ---
    REBORNA: plusik "Drž radši hubu a kuř, stejně ti brzo zalepíme krk spermatem"
    Z4IK
    Z4IK --- ---
    vy se tady porad bavite o nakym TW analu ale analni sex prece neznamena si ho nechat vykourit od holky co ma v hlave nasrano
    _DUX_X_
    _DUX_X_ --- ---
    REBORNA: hej v klidu já relaxuju nechtěl jsem po tobě rozbor nihilistickýho humoru kterej tak trochu sdílim :D
    YAKURO
    YAKURO --- ---
    Reborna: v tvoji hlave mozna v nasi diskusi urcite ne..
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    YAKURO: Já nejsem technařská děvka, já sem prej psytrancová víla, který ale už několik let imponuje a baví tekkno... :)
    YAKURO
    YAKURO --- ---
    Reborna: mluvi z tebe zkusenosti ty zvadla technarska devko
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    VIOLKA: Ale já si nepřála, aby mě TEJDEN_V_BOTE na tuhle diskuzi upozornil a přitah mě sem timhle hnusnym způsobem a aby mě tady někdo propíral.

    Jinak fotka hezká, ale ten pyj patří trochu hloubš do krku a nedoporučuju vyvolávat silnější ejakulaci pomocí masírování varlat a tlaku na kořen nebo anus ve fázi deep throatu, mohla by ses fakt přidusit a zalepit ... :)
    NEVIMVOE
    NEVIMVOE --- ---
    YAKURO: sem tam vytáhnu hlavu z prdele jako Reborna a objevím se, že :-))
    NIX23
    NIX23 --- ---
    YAKURO: no, jestli se to da tak nazvat, sem ji nedavno videl...
    ERIKK
    ERIKK --- ---
    furt cekam na nejaky ty reborniny kamose, ktery zjistili az tady jaka je pica a devka a ted nas budou chtit zmlatit... mozna id ŽEBRA1?
    YAKURO
    YAKURO --- ---
    Nevisvole: ty jeste zijes fetko?:D
    NEVIMVOE
    NEVIMVOE --- ---
    jo, Violka je vyjetá děfka a měli bychom jí zabít !!!!!
    YAKURO
    YAKURO --- ---
    reborna to bere do prdele
    YAKURO
    YAKURO --- ---
    Erikk: vicemene jo.. preposlal bych ti to ale nechci marnit tvuj ani svuj drahocenej cas.. ve zkratce psala neco jako ze miluje sperma v krku a nic nevi boco..ja ji stejne porad nechapu!
    ERIKK
    ERIKK --- ---
    to tady furt pise jen reborna? :D uz ma potreti "+1" a kouknu a nic novyho... nebo se sem slejzaj nejaky dalsi individua co mam v ignoru?
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    _DUX_X_: Přidam se k primitivismu některejch lidí z týhle diskuze a upozornim tě na to, abys překlikal cca o dvě stránky a podíval se, jaká je Violka schopná rozkuřovačka.
    Na party pak doporučuju slogan např.: Drž radši hubu a kuř, stejně ti brzo zalepíme krk spermatem, nebo tak něco... :) Zejména v momentě, kdy bude rozebírat třeba nějaký zajímavý téma, o kterym narozdíl od vás něco ví nebo tak...
    _DUX_X_
    _DUX_X_ --- ---
    tyvoe to je zas relaxace k odpolednímu kafi :))))
    SPIDERMANOLOG
    SPIDERMANOLOG --- ---
    ERIKK: TW byl srdeční záležitost, mám slzu v oku! ;-)
    YAKURO
    YAKURO --- ---
    tkw? to sem jeste nasaval mame z vemena
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam