• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ANTICLOVEKPND crew výběh někdo ňákej flek?:)
    SCARF_23
    SCARF_23 --- ---
    ERIKK: na co vsichni ty panove asi ukazujou?
    ANTICLOVEK
    ANTICLOVEK --- ---
    ERIKK: jo to má příběh :))
    MARRY_JANE
    MARRY_JANE --- ---
    ERIKK: lol
    ERIKK
    ERIKK --- ---
    mam vizi jak bude vypadat nas kotel na carodejnice :)))))

    ERIKK
    ERIKK --- ---
    YouTube - Ewa Farna CHCI TVÝ PÉRO SÁT.3gp
    http://www.youtube.com/watch?v=x5wD4qLKsag&feature=related
    TEJDEN_V_BOTE
    TEJDEN_V_BOTE --- ---
    Jinak mne napadlo, jak jsem chtel knizne publikovat nase maily, ze by jsme si meli psat tady, je to verejny a hlavne chodeji sem lidi co to ocenej. Knizky by nam stejne zcenzurovali jako Tichovi basne... Navic mladez to necte. Takhle si to prectou na ipadu cestou do skoly.
    TEJDEN_V_BOTE
    TEJDEN_V_BOTE --- ---
    Ja vsechno uz vylustil a byl jsem tak v razi, ze jsem se vrhnul na desky a ty pismena a cisla lustil jako sudoku, takze jsem vylustil par nejstarsich Speedfreaku, No more rockn roll a par dalsich pecek. Ted to poslu a snad vyhraju... Sice za to chtej 30-50 ecek, za tyhle placky, ale ja mam jasnou vizi ze vyhraju. Se to vyplati vic nez forbes.
    FALES
    FALES --- ---
    misto křižáku ti postačej křížovky, žárovku mě taky klidně vyměň za novou a mol at přijede vyndat místo dveří mě....budu totiž brzo potřebovat náhradní panty
    TEJDEN_V_BOTE
    TEJDEN_V_BOTE --- ---
    Jinak uz na to seru a jdu trenovat hrani... Dneska se mi poved druhej mix v mym zivote. A mam i svedka, takze to neni necim co jsem pozil. Do deseti let timhle tempem budu na Ibize.
    TEJDEN_V_BOTE
    TEJDEN_V_BOTE --- ---
    FALES: Hele zrovna jsem byl ted s Pospou u nej v garazi a rikal jsem, ze potrebuju nejaky naradi... Bude stacit sroubovak, krizak, sykovky, desitka, trinactka, sedmnactka, klic na svicky a kladivo? Ja to chtel puvodne na vymenu zarovky a dat novou zachodovou misu, pac jsem linej mejt hajzl, ale klidne sfouknu i nejakou fusku, kdyz jim o mne nereknes na pracaku...

    Jinak na amatery dneska seru, je hezky, tak stojim na balkone... Uz jsem nahodil dokonce prut. A taky je to proto, ze tu vcera byl Mol, nez jsem se stacil otocit, tak mi vyndal dvere z pokoje a nainstaloval je do kuchyne. Takze kuchyn mam ted 2x1 metr a jeste se musim vejit mezi lednicku a sporak s dverma. Nejhorsi je, ze on je hovado, ja jsem je chtel dneska dat zpatky a nevyndam je ani z pantu...
    FALES
    FALES --- ---
    gynekologie nebo psychiatrie, neni to jedno. Potrebuju spravit dole i na hoře tak si vem nářadí z doby kdy si ještě pracoval jako falešnej instalatér co spravuje odpady a doraž mě dorazit
    TEJDEN_V_BOTE
    TEJDEN_V_BOTE --- ---
    FALES: Takze ses dolnak, nebo teplej? S buzerantama se totiz nebavim, kamaradskej anal je neco jinyho, nez bejt zasranej teplous.
    FALES
    FALES --- ---
    TEJDEN_V_BOTE: me matka nekojila ale houpe me do dnes : d
    TEJDEN_V_BOTE
    TEJDEN_V_BOTE --- ---
    FALES: Tak damsky saty nosim kvuli Tobe. A neznam nic rajcovnejsiho, co se da delat ve tri rano, nez psat maminam, ze maj krasny kozy a ze mi je musej ukazat, ze mam na ne zavislost, protoze mne mama kojila do osmi.
    FALES
    FALES --- ---
    TEJDEN_V_BOTE: kdo mohl vedet ze ten latexovej chemlon alias maly ptacek u vebky budes ty. Miluju te
    TEJDEN_V_BOTE
    TEJDEN_V_BOTE --- ---
    FALES: To ze ses minule vydaval za sexybuchticku a chtel abych si ho pred tebou honil ti v zivote neodpustim. To me nasralo jeste vic nez ten podel s tema lazenskejma oplatkama.
    TEJDEN_V_BOTE
    TEJDEN_V_BOTE --- ---
    ERIKK: Labrador, zadarmo, narodilo se jich moc a chce to facebook a maily v praci. To staci, sice ten hoax je starej asi deset let, ale se sestrou tam volame vzdycky a prame se na tri a sislame jako vietnamci :D
    FALES
    FALES --- ---
    ERIKK: jo tak to jo....Zkus amatéry c.z. a zaregistruj se tam jako pěkná chlupatá buchtička : ) ale jak je to s těma inzerátam v jejich seznamce nevím a ted ti to nezjistím páč sem v práci a už takhle mě tu mají všichni za amatéra : )
    ERIKK
    ERIKK --- ---
    napada me pak jeste nejaky fora a xchat
    ERIKK
    ERIKK --- ---
    jako jendu sluzbu ktera je uplne derava znam... brigady zdarma na Jobs.cz, ale tam delam tak to prave nechci. Chci znicit tel jedny drzy zakaznice, ktera me do bela vytocila... no tak ho chci nekam zadat at si uzije kunda... jenze kam? :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam