• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    VIKTORCISTIC
    VIKTORCISTIC --- ---
    Počasí = berryweather
    TAURIDUS
    TAURIDUS --- ---
    Zdravím
    Neporadíte někdo počasí ale aby fungovalo nějak jako na Iphonu prostě aby fungovalo :-))))) A pak taky nějaká aplikace na svátky jestli je.
    MARECEK
    MARECEK --- ---
    RADYN:
    1) "PSK klic" je nejspis WPA nebo WPA2 klic - proste heslo od tvoji wifi
    2) "šéf nechce zřizovat BIS ani BES" = nefunkcni blackberry... Aby blackberry fungovala a stahovala a posilala maily je to naprosta nutnost bez ktery ten telefon umi skutecne jenom volat
    3) Synchronizovat exchange jde jenom pokud mate servery na kterejch vam jede bes nebo pres bis pres webovej pristup (pokud ho mate na exchange nakonfigurovanej)
    4) OS - http://crackberry.com/blackberry-os
    TAURIDUS
    TAURIDUS --- ---
    Mě to jde od O2 uplně normálně bez závad
    MARECEK
    MARECEK --- ---
    btw uz druhej den mi u o2 cz blbne biska - nechodej mi maily, nemuzu se pripojit ale pres wifi jedu ok.. kdyz jsem tam volal tak prej vsechno je ok a kolega mi "pro jstotu neco poupravil" tak ze po registraci do site a preposlani knizek se to zase chytlo...
    dneska to samy - zas ani mail... stava se to nekomu nebo je to problem jenom u me?
    MARECEK
    MARECEK --- ---
    DARUMA: jo...pokud je to standardni gsm/3g verze (coz je v uk vic nez pravdepodobny) bb se odblokovava jenom kodem kterej si koupis na internetu a da se sehnat uz od 1 usd...
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    Když si koupím unlocked Blackberry v UK, půjdou mi v něm české simky a čeští operátoři včetně internetu?
    MARECEK
    MARECEK --- ---
    pouzivate nekdo bb jako modem na linuxu?
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    Od zítřka BIS i pro nefiremní zákazníky. Jaké máte zkušenosti s kombinací BB a VF?
    TAURIDUS
    TAURIDUS --- ---
    Zdravím
    Nevíte někdo jak zjistit co vše mě běží na pozadí telefonu? Jedná se o Storm 2 9520
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    FIELDMAN: já už se nemohu dočkat až se tu bude dát koupit a já na něj budu mít peníze :-)
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    MARECEK: Asi jí taky budu prodávat... a půjdu do Bold 9900...
    EDNA_JEDNA
    EDNA_JEDNA --- ---
    dej to na trziste neasi, tady (rekla bych) je trh praveze nasycenej.
    MARECEK
    MARECEK --- ---
    Chcete nekdo tu Torchku?
    LOGOUT
    LOGOUT --- ---
    A když už je tu debata o mapách, tak se jako čerstvý dvojitý blackberrista ptám: nějaké turistické / topo mapy? Mám Trekbuddy, ale s mapou celé ČR, kterou jsem si "půjčil" z mapy.cz (2.6GB) se otevírá 13 minut a to je peklo.

    Něco lepšího?
    TAURIDUS
    TAURIDUS --- ---
    díky už to tam cpu :-))))
    TAURIDUS
    TAURIDUS --- ---
    google maps nejsou pro blackberry? Nikde je nevidím APP WORDU
    TMSH
    TMSH --- ---
    RADYN: m.waze.com
    MARECEK
    MARECEK --- ---
    8k?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam