• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    RADYN: ona taky curve je lowend rada a kdyz se mluvi o BB maj vetsinoou na mysli ty lepsi modely s vetsi baterii :) ja na 9700 internet jede porad neco, emaily sms bbm co chvili volani prumer, gps pustena porad a taky 2 dny :)
    PIZI
    PIZI --- ---
    RADYN: Nevim jestli to curve ma, ale me dost zralo kdyz jsem nechal zaple gps. Vypnout v nastaveni.
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    SCHEEZE: ja kdyyyyysi videl vizualizace nejakeho studia krome toho ze to byly pohyby v ruznych otevrenych krajinach mestech a tak a pomerne velke tak me udivilo jak hw nenarocne to je i kdyz to bylo cele flash v nejake vysoke kvalite tehdy mi doslo ze iv tom flashi se to musi umet a pak to jede:D
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    POLOVI: nerad bych se pouštěl do debaty o Flashi. Ten mi zas až tolik nevadí jako mi strašně vadí Flash programátoři protože neznám jediného který by dosahoval programátorských kvalit teenagera a ještě k tomu jsou to kokoti :-D Omlouvám se za OT. Jsem naštvaný a strašně zklamaný že to budu podporovat protože chci pár drobností vyrábět pro mobily :-(
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    SCHEEZE: no ja chvili koketoval s tim ze bych zkusil ten jejich flex, action script a ty dalsi blbosti ale kdyz sem videl co vsechno clovek musi naklikat nastavit napsat xml tak sem si rekl zlaty coffeescript:D flash nebude nic pro me:D
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    POLOVI: smrt Flashi. Musel jsem si to zakřičet abych mohl klidněji programovat pro Flash :-D
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    SCHEEZE: diky bohu ze maj air pro mac a staci mi virtualizace playbooku akorat:D
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    POLOVI: snad se k tomu zase brzy dostanu. Dokonce jsem kvůli tomu nainstaloval Win 7 do VirtualBoxu abych mohl pracovat a i se bavit tímto zároveň :-P
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    SCHEEZE: jo pim do kalendare je v pohode clovek kolem toho ani nemusi premyslet priklady tam maj http://goo.gl/hsfpO :D
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    POLOVI: mám to zatím na jquery ale nejde o nic jiného než o velmi primitivní časovač který zobrazuje aktuální výši povinných sázek v pokeru který hrajeme s kámošema v hospodě. Celé to stojí a padá na integraci s budíkem a případně obsluhou displeje což ještě nemám. ;-)
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    SCHEEZE: http://goo.gl/enk5w zkus tady jsou tam nejake manualy a i nejake testovaci aplikace ke stahnuti. Na mobily sem to jeste nezkousel jen pro playbook ale bude tam nejakej balickovac urcite mozna ten samej jako pro tablety bbwp se to jmenuje a je to neco s Airem.

    btw cos to tvoril? nechces se podelit s sourcy nebo pak s vyslednou aplikaci? na cem si to nakonec postvil na tom backbone?
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    POLOVI: tak jsem začal instalovat ten web development a nemohu za boha najít na BB nějakou kázku jak se s tím dělá. Není někde nějaký tutoriál(moc jsem zatím nehledal). Já už tu aplikaci potřebuji jen dostat do toho teleobnu a případně využít jeho výhody. V JS už je to v podstatě hotové ;-)
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    Jakou radarovou mapu máte v BeWeather?
    KULA
    KULA --- ---
    Hurá! po iphonu, galaxy S, Palm Pre jsem našel zajímavou a mě vyhovující platformu. Mám blackberry curve 8900. Ale trápí mě hlasitost sluchátka. Je strašně nízká, nic neslyším. Otevřel jsem ten mobil, vyčistil a teď to akorád rezonuje. Dřív, než se do toho znovu pustím, neexistuje nějaký tweak nebo utilita, která by trohu naboostřila sluchátko? Díky všem za jakýkoliv podmět!
    GLUON
    GLUON --- ---
    Blackberry Bold 9900 Teardown Directions by DirectFix.com - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=j9n2w-vGi2A&feature=player_embedded#!
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    POLOVI: to je natolik specifická otázka, že bych se tím musel zabývat a věci zkoumat což bohužel z časových důvodů dělám tak nějak vždy až za chodu :-( Teď musím řešit podělanej facebook a twitter kvůli práci, takže nemám čas na studium něčeho zábavnějšího. :-(
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    SCHEEZE: jo na localu to jde ale myslim spis stahnout zwebu soubor a ulozit ho bez pouziti download dialogu, jinak html5 api ve webvorks ma povolene pres access v configu pristup i mimo localhost takze neni potreba zadne jsonp a podobne ochcavky
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    POLOVI: neznám konkrétně API BB ale to co v browseru nejde by přes API jít mohlo, čili číst data k té aplikaci uložené na kartě a pod. Obecně v browseru to samozřejmě možné není ;-) Ale to je jen o způsobu používání toho jazyka, jinak JS samozřejmě se soubory pracovat umí.
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    SCHEEZE: hele a kdyz si ten expert je nejak realizovatelnej download pres ajax ve spojeni treba s file api nejak sousnout data jako binarni a ulozit nebo takneco?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam