• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    VSUDYCHOD
    VSUDYCHOD --- ---
    FIELDMAN: ja mam tmobile, maily chodi, internet uz druhy den nikoli...
    MARECEK
    MARECEK --- ---
    FIELDMAN: tak ze k tomu vsemu to slo do prdele jeste u O2 jo??
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    Takže shrnutí mého celodenního pátrání řešení pro vás všechny s BB u O2... O2 má spadlej BIS (důvodem je prý zatím nepodařený upgrade na 4.1, začalo to s pádem britského serveru BB, která má na starosti Evropu a Asii). Časový odhad opravy není, jsou v tom až po uši a netuší proč to spadlo. Náhradní řešení (záložní server) má stejnou poruchu jako hlavní. Toť vše, co se m podařilo vyzískat po známých v O2 a vymazlit ze slečny na techsupportu... (Nic z toho neni 100% ověřené, tak mě nekamenujte)

    U T-Mobile prý BIS běží (kolega v práci je důkazem na vlastní oči; Můžete potvrdit někdo z venku?), protože prý mají záložní server se staší verzí. Vodafoňáky s BISem neznám a nemohu sloužit....

    Co se náhradního řešení týče: Právě jsem si u O2 uhádal zapojení jiného APNka než blackberry zdarma (sic!; přes Linku pro podnikatele, nemám na to papír, ale nahrál jsem si telefonát) po tom, co jsem na ně dvacet minut v kuse ječel.
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    MARECEK: to je přesně to co jsem psal. Uhádat se to dá ale je třeba si pořádně přečíst smlouvu. Jak málo toho vědí na infolince, tak hodně se vyznají v tom že ti za nic neručí :-D
    JJGG
    JJGG --- ---
    MARECEK: dobra propominka.Cely vypadek me zacina taky trochu srat.....
    MARECEK
    MARECEK --- ---
    myslite ze se da uhadat reklamace u o2?
    je mi jasny ze s tim o2 nema nic spolecnyho ale na druhou stranu ja za sluzby platim platim o2 a ne rimu a ty at si to s rimem vyresej jak chtej... ja kdybych se opozdil o 3 dny s placenim tak me taky budou dusit jak sedlak sysla....
    MARECEK
    MARECEK --- ---
    MUI: no tak uvidime.... ja jakozto majitel ps3 od sony se nenecham rozhodit nejakejma 3 dnama nedostupnosti... :-)
    MARECEK
    MARECEK --- ---
    MUI: verim verzi s backlogem - oproti prvnimu dni mi obcas neco prijde...
    pripadam si jak kdyz cestuju casem - telefon mi jako zhavou novinku predklada maily na ktery sem odpovidal uz vcera...
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    nebo vi ale nechteji radsi rikat:D ale ted rpridavaly dost novych veci a planuji dost veci kolem cloudu tak se jim treba nepovedl nejaky upgrade hw+sw a aspon objevily nejakou slabinu v architekture treba to bude kuprospechu veci
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    MARECEK: čekal bych že mě operátor alespoň informuje SMS nebo pod. Přeci jen RIM je jejich partner a oni se budou na něčem jistě dohadovat. Já zase jsem ve vztahu s operátorem a oni na mě serou. Zajdu se na ně podívat. ;-)
    MARECEK
    MARECEK --- ---
    SCHEEZE: njn... jako stat se to muze a nikdo nic nenadela... ta spotreba je ale fakt masakr - z 2 az 3 % za hodinu jsem hned na cca 9%
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    MARECEK: mě taky. to bude tím výpadkem který už mě začíná dost srát :-(
    MARECEK
    MARECEK --- ---
    btw. nevim jestli je to tim vypadkem (ze by se telefon snazil nejak naprazdno komunikovat a vic pouzival data) ale strasne mi za posledni 2 dny narostla spotreba...
    MARECEK
    MARECEK --- ---
    BARUNKA: druhej? to me uz treti...
    EFESH
    EFESH --- ---
    tady v nemecku nic, jak cechy?
    Telefony Blackberry od firmy RIM postihl výpadek v Evropě, Americe i Asii - Aktuálně.cz
    http://aktualne.centrum.cz/ekonomika/prace/clanek.phtml?id=717303
    BARUNKA
    BARUNKA --- ---
    Takze uz druhy den mi na BB nefunguje odesilani a prijimani dat a zajimalo by me kdy to hodlaji spravit :( Jinak musim rict,ze BB mam hrozne rada - asi nejvetsi plus jsou tlacitka a jednoduchost,ale posledniho pul roku mam s moji BB neustale nejaky problemy takze jdu asi do novyho iPhone protoze me to uz nebavi :(
    NICTUKU
    NICTUKU --- ---
    MUI: dobra volba :)
    NICTUKU
    NICTUKU --- ---
    POLOVI: jo, mas pravdu v tom, ze oficialni portace androidu jsou. Ale to je, bohuzel, jen holy fakt. :) Zadnej vyrobce telefonu tomu neda dost casu na testy a odladeni tak, aby to treba chodilo jak na BB, nebo iPhonech. V tomto mam nejradsi Sony Ericsson, kterej ma ted vcelku odladeny distribuce androidu.
    Ale ten linux zaklad a nadstavba na tom mi prijde jko opravdu hloupy reseni. Uz proto, ze nedostanes nic co by nedrhlo. Zkratka mne ten system domu nesmi. I napr. tablety, Samsung do nich cpe fakt silnej kov, alke i tak, pri srovnani napr. s odezvou iPadu je to az smesne kostrbaty. :) Pricemz nejsem vubec vyzvavacem Applu. Naopak spis ho, diky jeho diktature, nesnasim.
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    NICTUKU: tohle docela resi neoficialni android rom ktere jsou vetsinou pripravene primo pro konkretni model, a linux a graficka nadstavba neni zas nejak velkej pruser sam o sobe zalezi na sestaveni viz napriklad QNX na playbooku coz nijak neomlouva to ze napriklad ovladani androidu a vedle postaveneho iphonu je nebe a dudy a to jsou iphony hw vetsinou dost niz stejne jako BB presne jak rikas sek sek cuk cuk uz vim k cemu mam 2x1.5GHz jadra abyhc z toho aspon zatelefonoval :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam