• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    MARECEK
    MARECEK --- ---
    NICTUKU: to je ale fakt user od usera a toho na co to chce... ja bych treba 10" kindle taky nechtel stejne tak jako bych nechtel 7" tablet..
    NICTUKU
    NICTUKU --- ---
    MADBANANA: to je naprosto relativni. Nekoho to sere, ze je 7" malo, nekoho ne. Podle myho nazoru je to taky malo. Od vetsi placky cekam nejakej rozumnej layout vice prvku. Na tech 7" se toho fakt moc nevejde.
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    MARECEK: hele, mne se tech 7 palcu libi vic, nez treba 10 u iPrdu :) vejde se mi to do kapsy u kabatu
    MARECEK
    MARECEK --- ---
    MADBANANA: skoda ze ze tech 7" softwarove neopravej...
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    NICTUKU: Chodi jako hodinky :) Ted testuju vyvojarskej OS 2.0 a obcas to teda pada a dela nesmysly, ale verim, ze public verze bude krasne stabilni, jako predchozi. BTW. uz tam funguje Android player, takze muzes nativne spoustet androidi aplikace.
    NICTUKU
    NICTUKU --- ---
    MADBANANA: na ten jsem zapomnel, ale mozna i proto, ze jsem chtel nativni android zarizeni. Aspon na to prvni vyzkouseni. O Playbooku nepochybuju, ze chodi jak ma.
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    EDNA_JEDNA: k placi:D neco tak otresneho si snad nic nez zadarmo nezaslouzi:D
    EDNA_JEDNA
    EDNA_JEDNA --- ---
    Btw druha app zdarma je bubble bash 2...k placi nebo k smichu necham uz na kazdym z vas:)
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    NICTUKU: A co PlayBook? Kdyz uz jsme v BB diskusi...
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    NICTUKU: máš pravdu ale nejnovější systém apple dává tak do dvou generací telefonů. Čili odhadem tak dva a půl roku zpětně. Více bohužel ne.
    NICTUKU
    NICTUKU --- ---
    Mimojine jsem se rozhod pritelkyni koupit tablet. Vim, ze je to trosku mimo, ale docela to s mobilinimi zarizenimi souvisi. Hledal jsem jak pes, zkousel, porad inklinoval k Androidu, protoze jsem si rikal, ze ty hw platformy, jako je treba Tegra od NVidie, maj velkej vykon v relativnim meritku, ale at treba Asus Pad Transformer, nebo Samsung Galaxy Tab, Lenovo Idea Pad, atd. ... porad a neustale drhnou . Seka se to fakt hodne. Tak jsem koupil iPada 2, dokonce levneji, nez spousta konkurencnich androidich zarizeni a chodi to jak hodinky. Je to remeslne dokonaly. Neni s tim jedinej problem. At jsou na Apple, BB, nebo podobnej fenomen nazory jakykoliv, nelze tem znackam uprit objektivni funkcnost. A v tom je za nima konkurence nekolik let zpet ...
    NICTUKU
    NICTUKU --- ---
    SCHEEZE: ono je to ale i o tom, ze ten Apple, nebo i BB nezavdava k tomu, abys menil stavajici zarizeni. Mame 3 kolegy v praci co maji iPhony 3 gs a ani jeden z nich nechce menit. Zkratka ty zarizeni chodej jako hodinky, dostavaj na ne updaty, ktery v ramci hw omezeni updatuji sluzby jako pro novejsi telefony. Drzej jak vira a pritom je ty lidi vyuzivj fakt hodne.
    Kdezto treba ta Nokia, mimojine ja ji mam uz x let v podobe asi 3 zarizeni, zkratka nenaladi system natolik a neinvestuje do nej tak, aby byl clovek spokojeny s tim zarizenim treba 2-3 roky. A to neni jen vec Nokie, ale takrka vsech ostatnich mainstreamovych zarizeni. Pro priklad Samsung ma velmi vyspelej hw s tim, ale ze to co predvadi napr. s Androidem je doslova pruser. A neni to ale jen jeho problem. Ten problem je v Androidu samotnem, ktery je vlastne jakasi javova nadstavba na linuxovym jadru. A to se pak clovek nemuze divit, ze ten system je tak nenazranej. A to ponechme stranou, ze neni nativne dedikovanej a ze se kompiluje na kazdej kus kovu zvlast. Nehlede na to, zept k Samsungu, to, co predvadej za ty desivy ceny je fakt remeslna fraska. Plastovej shit, kterej vrze jak vrata treba za 13K??? No potes prdel. :)
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    BARUNKA: Udělej si pokusnej kontakt v BB, na MACu a na Gmailu vždy tak, abys věděla kde jsi ho vytvořila a pak koukni kde se kterej objeví...
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    BARUNKA: tak to bych kouknul do nastaveni addressbooku jestli se ti necim nepremazavaji nebo neco. me se hned presipaly do adresare v macu v pohode
    BARUNKA
    BARUNKA --- ---
    POLOVI: to jsem uz davno udelala,ale nejak mi to zadny kontakty nezesynchronizovalo :(
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    BARUNKA:

    Je tam to sync contacts a selectbox na vyber tak tam je treba nastavit to co je na obrazku
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    BARUNKA: nastav si vlastnosti sync kontaktu je tam z bb do mac z mac do bb a nebo sloucit ci jak to tam je, presne ti to kdyz tak reknu az vecer ale bylo to dost blbuvzdorne to nastaveni
    BARUNKA
    BARUNKA --- ---
    FIELDMAN: a funguje to i obracene? ja potrebuju dostat kontakty z BB do address booku v macu.


    POLOVI: desktop manager mam,ale nejak mi nejdou ty kontakty importovat do address booku :(
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    BARUNKA: desktop manager a nastavit si sync kontaktu nestaci? pak jdou jeste obrazky a multimedia pres itunes a iphoto a nebo viz FIELDMAN
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    BARUNKA: Mac si sesynchronizovat s Googlem (přes Adress book) a pak BB přes GoogleSync s Googlem. Používám dlouho, úspěšně.
    BARUNKA
    BARUNKA --- ---
    Nevite nekdo jak synchronizovat kontakty z BB s Address bookem na Macu? diky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam