• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    BLACKYT
    BLACKYT --- ---
    POLOVI: A když bych si pořídila BIS/BES a nepořídila si internet do mobilu, tak taky využiju všechny funkce nebo i tak ten internet potřebovat budu? Mě jde spiš o to co je výhodnější...na mail tak často nepotřebuju..spiš mi jde o přistup na net, mapy, facebook třeba a pod.
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    BLACKYT: pokud pouzivas GMail tak ten jde i bez BIS/BES ... nejakou chvilku jsem na tom behal mezi prechodem z jedne do druhe prace a dalo se to ... sice se skripenim zubu protoze sem gmail puvodne nemel, ale jestli jedes ve vetsine veci na googlech tak BB jde i bez bisbesu


    POLOVI: bohuzel, zkus si najit rozumnej telefon s HW klavesnici na androidu....pred novym rokem sem to tu resil a vazne to nema cenu...jak jednou zkusis BBecko tak zadny jiny reseni s HW klavesnici te momentalne nepresvedci se ho vzdat
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    BLACKYT: ma cenu si v takovem pripade porizovat blackberry? nebudes stastnejsi s nejakou nokii se symbianem ala blackberry nebo i na androidu uz jsou podbne koncepty s klavesnici? Blackberry bez BIS/BES je o velkou cast funkcnosti ochuzeny
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    BLACKYT: aktivuj si službu BIS, ušetříš
    BLACKYT
    BLACKYT --- ---
    Ahoj,
    chtěla bych si pořídit novej mobil Blackberry (do ted sem použivala uplně obyč Nokii na smsky a volání) a chci se zeptat, pokud si neaktivuju službu BIS, ale jenom třeba internet do mobilu, bude to hodně rozdil...vim, že je BIS je potřeba na správu emailů a tak..... (chci hlavně využivat, internet, mapy)
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    Nemel byste nekdo zajem o novy 16GB WiFi PlayBook, rekneme 6500CZK? :) Dyztak posta
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    vim ze to asi nikoho nezajima ale o svoje detatko neprijdu....jak se ukazalo tak materska spolecnost ma BB server :-) ale stejne dekuju MUI za snahu o pomoc s vyberem nejakeho dustojneho nahradnika na androidu
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    Tak to vypada, ze nepomohlo. Nejaky dalsi napady?
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    Kyslo by to asi az doted. Vyskubnul jsem kabel, odklikal errory a zkusil to znova a povedlo se :) a vypada to, ze se tim i vyresil muj problem. Diky za podporu!
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    MADBANANA: Furt to kysne? :)
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    MADBANANA: Tak zkousim aktualizaci, BB Desktop SW mi nabidl aktualizaci na 6.0 Bundle 2391, aktualizoval se Desktop SW a ted uz vic jak pul hodiny pise "Probiha pripojovani k zarizeni BB - cekani na sit" a moc tomu nerozumim. Bude to nekam pokracovat nebo to mam nejaky postizeny?
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    MUI: Napadlo mě to, ale ještě jsem to u BB nedělal. Ale asi mě to nemine. Pomůže to nebo to je jenom rada, jak to zkusit?
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    Potřebuju radu pro svýho čím dál víc zoufalýho tatíka z používání BB 9780, doufám, že se najde dobrá duše :)

    6.0 Svazek 1306 (v6.0.0.359, Platforma 6.5.0.93). Verze SW WLAN: 4.2.1.68. Operátor O2, bez BES a BIS. Na email používá Gmail app, browser Opera, kalendář a kontakty přes Google Sync. Přes data to všechno funguje, když se připojí na wifi, všechno zmíněné zkolabuje a přestane fungovat kvůli chybě spojení (Tento program vyžaduje funkční datové připojení. Zkontrolujte prosím kvalitu signálu.). Následně i po odpojení od wifi sítě i vypnutí wifi to ale zpátky fungovat nezačne. Pomůže, dle odzkoušení, jedine restart metodou vyškubnout baterku, což je pochopitelně nevyhovující.

    To je normální?

    Díky za rady, jak to vyřešit. A prosím nechci rady typu, ať si zařídí BES nebo BIS ;)
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    Prodávám pouzdro na BB. Více zde
    VIKTORCISTIC
    VIKTORCISTIC --- ---
    Z47TC: Verze 7.1 ale krom VF to jinej operátor nebude podporovat
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    MUI: Zbytečně zpomaluje...
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    MUI: neva....mame korporatni smlouvu a neomezene volani...ja jen ze kdyz nesahnu na motorolu a odmitnul sem NTB s 3G tak at se nemusim propojovat kabelem kdyz nebude wi-fi

    dik
    SMETY
    SMETY --- ---
    Jo kdybyste někdo věděl o někom, kdo se chce zbavit BB, dejte mi pls vědět ;-)
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    uz sem prolez mraky for ale nic sem nenasel tak se zeptam

    povedlo se vam/vite o nejake app jak na BB rozbehat HOTSPOT....respektive na BB Torch2 :)

    dik
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    @MUI
    MUI: tak to motorola PRO+ nebude....statni podnik je posranej z toho ze to nema a asi nejspis nebude mit ceskou lokalizaci, proto vybiram dale :( ale tip byl dobrej :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam