• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    MUI: neva....mame korporatni smlouvu a neomezene volani...ja jen ze kdyz nesahnu na motorolu a odmitnul sem NTB s 3G tak at se nemusim propojovat kabelem kdyz nebude wi-fi

    dik
    SMETY
    SMETY --- ---
    Jo kdybyste někdo věděl o někom, kdo se chce zbavit BB, dejte mi pls vědět ;-)
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    uz sem prolez mraky for ale nic sem nenasel tak se zeptam

    povedlo se vam/vite o nejake app jak na BB rozbehat HOTSPOT....respektive na BB Torch2 :)

    dik
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    @MUI
    MUI: tak to motorola PRO+ nebude....statni podnik je posranej z toho ze to nema a asi nejspis nebude mit ceskou lokalizaci, proto vybiram dale :( ale tip byl dobrej :)
    NICTUKU
    NICTUKU --- ---
    :D to jsou pozadavky! :D
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    Je tam weight training, jestli by to odpovidalo tvym pozadavkum :) nicmene to je zamereny spis na pohybovy aktivity, kterejch je tam hromada (behani, orientak, silnicka, horsky kolo, plavani, kajak, snowboard, ...). Moznost zapisovani primo vah cinek tam neni, ale je tam kolonka Notes, kam si muzes napsat co chces.

    Jak si to predstavujes, aby to vypadalo a co to melo umet? Nejak si to nedovedu predstavit :)
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    MUI: cinek? ty to chces na posilovani? :D to mi nejak uniklo...zkusim se podivat
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    MUI: záruka, teď jen čekám až mi zase zavolá táta abych zjistil jestli už mě slyší. Arogance servisu pracujícího pro O2 a neschopnost O2 a jejich podavačů dohromady je tedy smrtelná kombinace. :-( Nic se nestalo, jen nevím jestli to opravili a hlavně mi to spíš celé domrdali. Jen mě to nasralo, možná je všechno v pořádku. :-)
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    SCHEEZE: jo a to že mi přehrají SW na starší mají napsané akorát tak na dokumentu který přišel ze servisu. Nikde jinde předtím jsem to nepovoloval a nepodepisoval. Prodejce v O2 mi na otázku proč vyměnili reproduktor řekl že on není servis. No kdybych byl v tom servisu, tak mi možná řeknou že reproduktor a mikrofon je jedno a to samé ale já do toho servisu do Brna nepojedu, já to koupil u O2. Je mi na blití a ještě pořád nemám svoje kontakty a to mě teda docela sere, že to musím všechno nějak dát do pořádku když jsem potřeboval opravit mikrofon. :-(
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    MUI: no já reklamoval že mě lidi blbě slyší a oni: vyměnili reproduktor, nahráli starou verzi SW a hlavně napsali že telefon je zaprášený NA HRANICI REKLAMOVATELNOSTI. Tak jsem kouknul pod baterku a byl špinavější snad špianvější než když jsem ho tam dával a tady šlo o kuličky prachu v místech kam v záruce nemůžu!!!

    Nosím ho v kapse, jak opovážlivé, žiju v Praze a pracuji v kanceláři. To by mě zajímalo jak to vypadá když to někdo používá atřeba pří běhání po stavbách. Kokoti. Teď se snažím dát tam zpět verzi SW která mi umožní načíst zálohu. Já se v té verzi 5 po roce a půl už ani nevyznám a nemám tam ani shop ani proitect a kalendář je totálně prázdnej a bez kontaktů. To bude radosti. :-( Zmtdi jsou to :-)
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    MUI: Zkus obycejny endomondo free, vzdycky muzes upgradnout na placenou verzi :) ja pouzivam free na behani a jsem celkem spokojenej. Co se tyce funkci, vsechno muzes prozkoumat v prijemnejsim rozhrani na kompu na www.endomondo.com
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    Není tu někdo z brněnského servisu BB? Reklamoval jsem u O2 a jsem z toho hodně nasranej :-( Kdyžtak se rozerpíšu více, ale rád bych si byl jistý že tu nikdo z těch zmr*ů není :-D
    TMSH
    TMSH --- ---
    MUI: mam endomondo pro, ale temer to nepouzivam.. spis nez na sledovani svych vykonu se soustredim na vykony samy o sobe. ale jako aplikace je to super
    NICTUKU
    NICTUKU --- ---
    MUI: nejvic asi hrazdu a jednorucky :D :op
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    MUI: pridam se....koncem druheho tydne vyfasuju tu Motorolu (btw. asi dekuju za tip dam pak reference) a byla by skoda aby BB T2 hnila v supliku
    EFESH
    EFESH --- ---
    MUI: to bylo v nadsazce na upad RIMu, a klesajici share vuci Androidu a iPhonu

    (ale stat se to klidne muze, nase nadnarodni firma se uz pripravuje a integruje iPhony namisto BB)
    EFESH
    EFESH --- ---
    MUI: ona uz mozna zadna dalsi ani nebude
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    pardon za mirnej offtopic, ale v nove praci budu nuceny se vzdat sveho BB Torch2. Nemate nekdo v hledacku neco podobneho s HW klavesnici na Androidu???

    Diky
    NICTUKU
    NICTUKU --- ---
    VIKTORCISTIC: no prijde mi, ze pred casem, tesne po releasu, ten rozdil byl fakt mensi. Napr. od Simply Electronics ho dostanes i bez shipping fee. Tzn. za necelych 7.5K? To se mi zda jako vcelku velkej rozdil. :)
    VIKTORCISTIC
    VIKTORCISTIC --- ---
    ...že tě to přkvapuje :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam