• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    TAURIDUS
    TAURIDUS --- ---
    BLACKYT: Trošku mých postřehů ohledně BB. Pro tebe nemá BES žádné opodstatnění. Připadá bud BIS, nebo internet v mobilu nebo oboje, Vše má něco do sebe i proti. Já si pořídil Storma a k němu BIS....s ním můžeš normálně na internet jen něco nejde. Abys využila BB tak se připojuješ a stahuješ si aplikace z jejich obchodu AP WORLD najdeš tam asi vše co bys potřebovala ale není toho tolik jako třeba od Androida..ALE to co stáhneš FUNGUJE bez problémů. Pak jsem nevím proč usoudil,že AP WORLD má málo aplikací tak jsme si nechal vypnout BIS a zapnout normální internet...ale za týden jsem byl zase nazpět u BIS a už bych neměnil. Co je aspon pro mne veliká výhoda to je to že to vše pracuje spolehlivě a hlavně v reálném čase. To znamená, že když ti třeba někdo pošle mejlíka vidíš ho hned aniž by ses musela připojovat na net. Takhle funguje asi každá aplikace a je fuk kolik toho stáhneš je to za jedny peníze a bez omezení. I když jsou tam nějaké fígle aspon u O2 Takže pokud si pořídíš BIS musíš si nechat vypnout mobilní data jinak můžeš mít finanční problém. Některé aplikace dle sdělení O2 jdou mimo BIS a jsou zpoplatněny jako data a to je pálka....
    Jsem v tomto naprostá lama ale už bych asi neměnil BB a BIS.....a že mám s čím porovnávat žena má Ifouna a tak se věčně štengrujeme co kdo má lepší :_))))
    Ale popravdě u mne je BB Storm na prvním místě hlavně ovládáním a velikostí písma...to Ifon je proti tomu věc,kterou bych nechtěl...ale vše má své pro a proti :-)))
    TAURIDUS
    TAURIDUS --- ---
    BLACKYT: T
    BLACKYT
    BLACKYT --- ---
    POLOVI: A když bych si pořídila BIS/BES a nepořídila si internet do mobilu, tak taky využiju všechny funkce nebo i tak ten internet potřebovat budu? Mě jde spiš o to co je výhodnější...na mail tak často nepotřebuju..spiš mi jde o přistup na net, mapy, facebook třeba a pod.
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    BLACKYT: pokud pouzivas GMail tak ten jde i bez BIS/BES ... nejakou chvilku jsem na tom behal mezi prechodem z jedne do druhe prace a dalo se to ... sice se skripenim zubu protoze sem gmail puvodne nemel, ale jestli jedes ve vetsine veci na googlech tak BB jde i bez bisbesu


    POLOVI: bohuzel, zkus si najit rozumnej telefon s HW klavesnici na androidu....pred novym rokem sem to tu resil a vazne to nema cenu...jak jednou zkusis BBecko tak zadny jiny reseni s HW klavesnici te momentalne nepresvedci se ho vzdat
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    BLACKYT: ma cenu si v takovem pripade porizovat blackberry? nebudes stastnejsi s nejakou nokii se symbianem ala blackberry nebo i na androidu uz jsou podbne koncepty s klavesnici? Blackberry bez BIS/BES je o velkou cast funkcnosti ochuzeny
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    BLACKYT: aktivuj si službu BIS, ušetříš
    BLACKYT
    BLACKYT --- ---
    Ahoj,
    chtěla bych si pořídit novej mobil Blackberry (do ted sem použivala uplně obyč Nokii na smsky a volání) a chci se zeptat, pokud si neaktivuju službu BIS, ale jenom třeba internet do mobilu, bude to hodně rozdil...vim, že je BIS je potřeba na správu emailů a tak..... (chci hlavně využivat, internet, mapy)
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    Nemel byste nekdo zajem o novy 16GB WiFi PlayBook, rekneme 6500CZK? :) Dyztak posta
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    vim ze to asi nikoho nezajima ale o svoje detatko neprijdu....jak se ukazalo tak materska spolecnost ma BB server :-) ale stejne dekuju MUI za snahu o pomoc s vyberem nejakeho dustojneho nahradnika na androidu
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    Tak to vypada, ze nepomohlo. Nejaky dalsi napady?
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    Kyslo by to asi az doted. Vyskubnul jsem kabel, odklikal errory a zkusil to znova a povedlo se :) a vypada to, ze se tim i vyresil muj problem. Diky za podporu!
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    MADBANANA: Furt to kysne? :)
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    MADBANANA: Tak zkousim aktualizaci, BB Desktop SW mi nabidl aktualizaci na 6.0 Bundle 2391, aktualizoval se Desktop SW a ted uz vic jak pul hodiny pise "Probiha pripojovani k zarizeni BB - cekani na sit" a moc tomu nerozumim. Bude to nekam pokracovat nebo to mam nejaky postizeny?
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    MUI: Napadlo mě to, ale ještě jsem to u BB nedělal. Ale asi mě to nemine. Pomůže to nebo to je jenom rada, jak to zkusit?
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    Potřebuju radu pro svýho čím dál víc zoufalýho tatíka z používání BB 9780, doufám, že se najde dobrá duše :)

    6.0 Svazek 1306 (v6.0.0.359, Platforma 6.5.0.93). Verze SW WLAN: 4.2.1.68. Operátor O2, bez BES a BIS. Na email používá Gmail app, browser Opera, kalendář a kontakty přes Google Sync. Přes data to všechno funguje, když se připojí na wifi, všechno zmíněné zkolabuje a přestane fungovat kvůli chybě spojení (Tento program vyžaduje funkční datové připojení. Zkontrolujte prosím kvalitu signálu.). Následně i po odpojení od wifi sítě i vypnutí wifi to ale zpátky fungovat nezačne. Pomůže, dle odzkoušení, jedine restart metodou vyškubnout baterku, což je pochopitelně nevyhovující.

    To je normální?

    Díky za rady, jak to vyřešit. A prosím nechci rady typu, ať si zařídí BES nebo BIS ;)
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    Prodávám pouzdro na BB. Více zde
    VIKTORCISTIC
    VIKTORCISTIC --- ---
    Z47TC: Verze 7.1 ale krom VF to jinej operátor nebude podporovat
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    MUI: Zbytečně zpomaluje...
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    MUI: neva....mame korporatni smlouvu a neomezene volani...ja jen ze kdyz nesahnu na motorolu a odmitnul sem NTB s 3G tak at se nemusim propojovat kabelem kdyz nebude wi-fi

    dik
    SMETY
    SMETY --- ---
    Jo kdybyste někdo věděl o někom, kdo se chce zbavit BB, dejte mi pls vědět ;-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam