• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    CRS1138: delam to pres google ucet... v telefonu a playbooku sync na google email a v macu nastavene to same
    CRS1138
    CRS1138 --- ---
    CRS1138: pri pokusu o pripojeni to napise "Failed to associate with the network", jsem si jist ze heslo jsem zadal spravne
    CRS1138
    CRS1138 --- ---
    Mam BB Storm2 a mam zakladni 2 problemy:

    a) moje BB se za zadnou cenu nechce pripojit na domaci WiFi (potom co jsem smazal vsechny zeny udaje (pred tim to fungovalo ok)

    b) jak zesynchronizovat kontakty z meho Maca, idealne je nejaky zpusob jak rozchodit BB s iCloud?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    DARK_CLERIC: no trik je dat se offline a pripojit se na wifi :)
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    DARK_CLERIC: pokud nemas BIS tak nevim treba je zkus smazat kompletne vsechny treba si jestahne kdyzse prihlasi do site stene jako kdyz byl poprve zapnuty nebo wipeout
    DARK_CLERIC
    DARK_CLERIC --- ---
    POLOVI: sice mi net pres operu bezi, jenže mi stále chybí ta kniha klíču a interni browser mi ne a ne fachat.. :-/
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    MUI: word a dropbox?
    DARK_CLERIC
    DARK_CLERIC --- ---
    POLOVI: Aháá tak to bylo tím, že sem neměl v APN napsaný slovo internet..
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    DARK_CLERIC: prihlas se na o2.blackberry.cz pak v menu Help a tlacitko Send Service Books a posle to defaultni servisi knihu s astavenim BIS
    DARK_CLERIC
    DARK_CLERIC --- ---
    Idiot sem si smazal knihu klíču a v ní internet service atd... volal sem na O2 podporu a nebyli mi schopní říct jak se to dostane zpět, načeš mi řekli že nemaj s BB jakousi smlouvu .. věděl by to někdo náhodou? jestli jo tak děkuju za případnou pomoc... BB9700 bold
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    MUI: měl jsem zapnuté vypínání po 45 minutách. předtim jsem to neviděl protože ono je to jen na seznamu skladeb :)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    nevite jak bb9000 donutit aby kdyz pauznu knihu (audio) tak aby mi neukoncil po par hodinach prehravac ? Nevadi mi ani tak to ze se to skonci ale to ze to nedovede pokracovat kde to skoncilo.
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    ICI: a je to aplikace pro 8820 a prislusnou verzi OS co mas pripadne nektere aplikace nemaji spustitelne ikony a jsou jen doplnkem menu napriklad
    ICI
    ICI --- ---
    POLOVI: no po pravdě tenhle manager mam, ale bud se vůbec nenainstaluje nebo se vůbec nezobrazí. Ještě jsem zkoušel BBSAK tak též bez úspěchu... jinak ostatní data jdou bez problémů...
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    ICI: doporucuju stahnout si blackberry desktop manager kde see aplikace daji pohodlne instalovat pripadne vyuzit ota instalace eshopu a podobne
    ICI
    ICI --- ---
    ahoj, jsem nováčkem ve světě blackberry, mám starší typ 8820, bohužel sem jeste nezjistil jak nainstalovat aplikaci, po zkopírování souboru .jad na sd kartu tu nevidím žádnou možnost "prolézt si kartu". Poradí mi někdo prosím?
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    MUI: toho bych si nevsimal to stejne mi dela i facebook :D
    VIKTORCISTIC
    VIKTORCISTIC --- ---
    V BerryWeather můžu vložit odkaz na radar mapu. Mám jich 6 vč ČR
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    Používáte někdo na BB něco na meteoradar? Na androidu se mi moc líbí Meteor (mapka s radarem) a po přechodu na BB bych se toho rozhodně nechtěl vzdát.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    FIELDMAN: to je taaaková škoda. myslel jsem že je to něco jako se dřív vyskytovaly karty co měly dvě čísla a přepínaly se restartem telefonu a pinem
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam