• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    WERONYCZKAA
    WERONYCZKAA --- ---
    Mám dotaz: Ano či ne BB ( nejaký 9000 nebo podobně) kolem cca 5-6 tis. pro nenáročného uživatele kterému stačí občas na net + neco málo aplikací...
    Potřebuju QUERTy klávesnici, ne ipohone ani žádný dotykový tel...hm?
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    MUI: zkus je vsechny ty knihy odebrat(na vlastni nebezpeci:D) a poslat pres takovou tu stranku operatora pro bis o2.blackberry.cz a podobne jinak netusim cim by to mohlo byt mozna spatnej firmware nebo spatne postaveni hvezd
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    MUI: zkus si poslat service books jestli nepomuze
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    nemohu se na Bold 9900 dopracovat k mapám blackberry. Když je chci z webu stáhnout, píše mi to že můj telefon je nepodporuje. Je tam BB 7. Nevíte náhodou co dělám špatně? :-)
    ED_EDDIE
    ED_EDDIE --- ---
    dotaz: mám v BB gmail účet přes Enhanced plug-in. Dá se nějak zamezit slučování emailů aby mi neukazoval (3 items), ale zobrazoval emaily pojdenom?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    PHUSHI: html se ti bude líbit pdf žerou baterku (resp programy co je čtou)
    PHUSHI
    PHUSHI --- ---
    RAINBOF: kdyz ja tam mam hlavne kucharky ;)) takze by se hodilo neco vic user friendly
    Knihy ctu ehm v pdfkach
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    PHUSHI: zkonvertoval jsem na html a čtu to jako html v opeře
    PHUSHI
    PHUSHI --- ---
    Nevite o nejakym triku, jak na (nonUS) bb bold 9900 dostat eknihy z amazonu, kdyz ta jejich bb aplikace neni dostupna mimo US?
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    MADBANANA: rozdil v nich je fakt spis kosmetickej a mozna si kluci zkusili nejake veci z OS10 na pozadi + plus ta bezpecnost a sifrovani backupu takze nainstalovat/nenainstalovat porad budesna stejnem:D
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    Uz to stahuju, ale nevim, jestli to nakonec nainstaluju.
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    MADBANANA: nemel sem zatim cas nejak vic otestovat ale pokud jedine co ti chybelo je zasifrovany backup a portrait mode u emailu kontaktu a kalendare tak jdi do toho :D btw obcas se ta grafika rozpadne obcas se nezobrazi navigacni prvky obcas nepomuze ani zmena na landscape no beta proste :) ja to chtel zkusit kvuli tomu avizovanemu zlepseni podpory HTML5 jestli se to nejak projevi na rychlosti webworks aplikaci a jestli opravili bug s canvas2png co sem hlasil
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    POLOVI: Uz mas 2.1 betu? Ma smysl to stahovat?
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    MADBANANA: me se nektere prvky z os10 moc teda nelibi viz nove aplikace v OS2.1 playbooku a taky otazka jestli za pul trictvrte roku bude o nejaky OS10 jeste zajem:D posledni dobou mi to prijde jako ze jim nekdo ukazal realny svet a pucil do ruky iphone a nove androidy a zjistili ze jsou v prdeli tak vsechno stopnou a zacnou delat neco noveho:D
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    POLOVI: Aspoň našetřej na BB10 :D
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    tak v RIMU sazi zrejme vsechno uz jen na OS10... sdk se budou updatovat uz jen minimalne a vsechnu silu vrazili ted prave do vyvoje OS10 coz je celkem mrzute vzhledem k bugovosti treba stavajicich sdk pro playbook. Nevim nevim jestli lidi budou toho pul roku cekat co bude
    ICI
    ICI --- ---
    RAINBOF: ne ne tam je víc jak pulka volká
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    ICI: no a nemas zaflakanou interni pamet ?
    ICI
    ICI --- ---
    POLOVI: :D no zkoušim od JPEGu přes mp3 až po .JAD nic nejebe ani prijem ani odeslání
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam