• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    BATY
    BATY --- ---
    ICI: Factory reset, abys vymazal politiky firmy, ve ktere to bylo aktivovane...
    ICI
    ICI --- ---
    měl bych jednu otázku ohledně licenční ochrany na můj stařičký BB 8820, kdyz si najedu do medii a zvolim položku "prozkoumat" můžu teoreticky otevřít aplikaci, kterou sem si pro tenhle typ stáhnul. Prakticky mi ale najede hláška "Zásady IT nepovolují stahování aplikací třetích stran"

    Dá se to nějak obejít?
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    PRASOLET: smazano ale ja mam jedno 9800 v supliku ale rok a neco pouzivane az na par skrabancu v pohode.....presel sem na 9810 a nemuzu si tam vynachvalit ten hotspot (konecne BB ... thumbs up)
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    WERONYCZKAA: pokud neplanujes vyuzivat BIS na blackberry tak ti lepsi sluzbu asi udela neco jineho. Bez BIS toho ten telefon pulku neumi nebo umi omezene a slozite
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    WERONYCZKAA: kolem 6 tisic uz urcite koukat spis po 9700 a podobne. 9000 za takove penize je zlodejina
    WERONYCZKAA
    WERONYCZKAA --- ---
    Mám dotaz: Ano či ne BB ( nejaký 9000 nebo podobně) kolem cca 5-6 tis. pro nenáročného uživatele kterému stačí občas na net + neco málo aplikací...
    Potřebuju QUERTy klávesnici, ne ipohone ani žádný dotykový tel...hm?
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    MUI: zkus je vsechny ty knihy odebrat(na vlastni nebezpeci:D) a poslat pres takovou tu stranku operatora pro bis o2.blackberry.cz a podobne jinak netusim cim by to mohlo byt mozna spatnej firmware nebo spatne postaveni hvezd
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    MUI: zkus si poslat service books jestli nepomuze
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    nemohu se na Bold 9900 dopracovat k mapám blackberry. Když je chci z webu stáhnout, píše mi to že můj telefon je nepodporuje. Je tam BB 7. Nevíte náhodou co dělám špatně? :-)
    ED_EDDIE
    ED_EDDIE --- ---
    dotaz: mám v BB gmail účet přes Enhanced plug-in. Dá se nějak zamezit slučování emailů aby mi neukazoval (3 items), ale zobrazoval emaily pojdenom?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    PHUSHI: html se ti bude líbit pdf žerou baterku (resp programy co je čtou)
    PHUSHI
    PHUSHI --- ---
    RAINBOF: kdyz ja tam mam hlavne kucharky ;)) takze by se hodilo neco vic user friendly
    Knihy ctu ehm v pdfkach
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    PHUSHI: zkonvertoval jsem na html a čtu to jako html v opeře
    PHUSHI
    PHUSHI --- ---
    Nevite o nejakym triku, jak na (nonUS) bb bold 9900 dostat eknihy z amazonu, kdyz ta jejich bb aplikace neni dostupna mimo US?
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    MADBANANA: rozdil v nich je fakt spis kosmetickej a mozna si kluci zkusili nejake veci z OS10 na pozadi + plus ta bezpecnost a sifrovani backupu takze nainstalovat/nenainstalovat porad budesna stejnem:D
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    Uz to stahuju, ale nevim, jestli to nakonec nainstaluju.
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    MADBANANA: nemel sem zatim cas nejak vic otestovat ale pokud jedine co ti chybelo je zasifrovany backup a portrait mode u emailu kontaktu a kalendare tak jdi do toho :D btw obcas se ta grafika rozpadne obcas se nezobrazi navigacni prvky obcas nepomuze ani zmena na landscape no beta proste :) ja to chtel zkusit kvuli tomu avizovanemu zlepseni podpory HTML5 jestli se to nejak projevi na rychlosti webworks aplikaci a jestli opravili bug s canvas2png co sem hlasil
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    POLOVI: Uz mas 2.1 betu? Ma smysl to stahovat?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam