• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    TYFELEK
    TYFELEK --- ---
    RAINBOF: je to normalni, mam ve firme nastarosti BB a dneska jsem posilal 3 dny stary telefon na reklamaci nefunkcni reproduktor, prakticky uz tretina 9900 byla v servisu a to je nasazujem posledni pul rok
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    RAINBOF: zkusil bych vymazat a znova si poslat servisni knihy k BIS/BES by mohlo pomoct pripadne taky muze byt zas nejaky bugr u tveho operatora

    btw poruchovost bych to spis videl na kurevskou smulu :D
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    je normalni ze bb9900 je tak poruchová? nejdriv zacal krutě topit tak že baterka nadzvihla víčko. reklamace 1. pak prisel novej kus ten se zacal resetovat cca co hodinu. no a ted po reklamaci co mame zas novej kus to obcas zapomrne nejakej ten push takze se ztracej zpravy....
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    FIELDMAN: Nic takovyho jsem neinstaloval.jediny,co se tyce svetla je tam The light, který rozsveci fotakovou diodu jako baterku.
    ZARA
    ZARA --- ---
    MUI: ok dik kuknem. mam to zosynchronizovane len s gmailom. najnovsie to odosiela svojvolne prazdne e-maily s tymto stringom. bleh
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    EXCITE: Nemáš tam náhodou nějakou appku na kontrolu podsvícení? LeaveItOn... nebo něco podobného?
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    EXCITE: Tak po zhruba tydnu..update pomohl hřání baterky zdá se..ale to sviceni je nevyřešené.. a pomůže jedině vyndat baterku,což mi přijde dost vyndaný..nevíte co s tím?
    ZARA
    ZARA --- ---
    ahojte, ked posielam mail z BB Bold, miesto zvycajnej spravy "this message was sent from my BlackBerry blablabla..." sa mi objavuje tento string:

    \u0053\u0065\u006E\u0074\u0020\u0066\u0072\u006F\u006D\u0020\u006D\u0079\u0020\u0042\u006C\u0061\u0063\u006B\u0042\u0065\u0072\u0072\u0079\u00AE\u0020\u0077\u0069\u0072\u0065\u006C\u0065\u0073\u0073\u0020\u0068\u0061\u006E\u0064\u0068\u0065\u006C\u0064

    zakazdym ten isty. co to je?
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    KUBULA: Stalo se mi to u mého Torche. Odeznělo to samo a už rok bez problémů...
    BATY
    BATY --- ---
    KUBULA: no, to bude ten SW problem... asi nejaka aktualizace :o)
    KUBULA
    KUBULA --- ---
    tak uz to zase funguje normalne, ale nijak jsem nezasahoval... doufam, ze to tak vydrzi, aniz bych neco delal. divne.
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    KUBULA: kazdopadne wipe telefonu pripadne preinstalovani OS asi clovek nic nepokazi a vylouci sw problem s jistotou:)
    BATY
    BATY --- ---
    KUBULA: spis hw problem...
    KUBULA
    KUBULA --- ---
    prestal mi fungovat reproduktor pro normalni hovor, volajiciho slysim pouze na hlasity odposlech. zda se mi to spis, jako softwarovy problem, pac jeste pred tydnem to obcas fungovalo normalne... nekdo nejaky napad? preinstalovat? BB8520
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    prave jsem prodelal update systemu na Curve 9360 u T-mobile..tak jsem, zvedavej, jestli se prestane hrat baterka a to sviceni displaye, ktery se nekdy nevypinalo.
    BATY
    BATY --- ---
    ICI: Factory reset, abys vymazal politiky firmy, ve ktere to bylo aktivovane...
    ICI
    ICI --- ---
    měl bych jednu otázku ohledně licenční ochrany na můj stařičký BB 8820, kdyz si najedu do medii a zvolim položku "prozkoumat" můžu teoreticky otevřít aplikaci, kterou sem si pro tenhle typ stáhnul. Prakticky mi ale najede hláška "Zásady IT nepovolují stahování aplikací třetích stran"

    Dá se to nějak obejít?
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    PRASOLET: smazano ale ja mam jedno 9800 v supliku ale rok a neco pouzivane az na par skrabancu v pohode.....presel sem na 9810 a nemuzu si tam vynachvalit ten hotspot (konecne BB ... thumbs up)
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    WERONYCZKAA: pokud neplanujes vyuzivat BIS na blackberry tak ti lepsi sluzbu asi udela neco jineho. Bez BIS toho ten telefon pulku neumi nebo umi omezene a slozite
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    WERONYCZKAA: kolem 6 tisic uz urcite koukat spis po 9700 a podobne. 9000 za takove penize je zlodejina
    WERONYCZKAA
    WERONYCZKAA --- ---
    Mám dotaz: Ano či ne BB ( nejaký 9000 nebo podobně) kolem cca 5-6 tis. pro nenáročného uživatele kterému stačí občas na net + neco málo aplikací...
    Potřebuju QUERTy klávesnici, ne ipohone ani žádný dotykový tel...hm?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam