• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    TYFELEK
    TYFELEK --- ---
    EXCITE: A jak mas starou baterku ja treba po 6 mesicich mel ubytek kapacity tak 25%
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    TYFELEK: ja mel pred tim nejakou nokii, která měla tzaky synchro s outlookem,ale vydrzela aslepon ty dva cely dny (a i vice) bez potizi..tohle chcipne s jistotou za 1,5dne.
    TYFELEK
    TYFELEK --- ---
    EXCITE:Tak vetsinou je to jednoduchy bud chces byt online (rozumej vyuzivat 3g),nebo chces aby ti telefon vydrzel dlouho pak se musis obejit bez internetu.

    Z tech baterek bych si nekoupil ani jednu, vetsinou vydrzej pul roku a pak jsou ko
    TYFELEK
    TYFELEK --- ---
    NICTUKU: BB 9900 + BES a cca 200 prijatych mailu denne vydrzi kdyz moc netelefonuji tak 2 dny jinak tak den a pul. Ale baterka jde docela rychle do kopru, protoze svoji pul roku starou jsem vymenil za novou a je to poznat.
    NICTUKU
    NICTUKU --- ---
    POLOVI:
    PRASOLET: diky. Pritelkyne rika, ze u nich lidi v praci vypinaj 3G a jeou jen na BISu, tzn. to nezere pak tolik. Viom, ale, ze ta 9780 je jistota.
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    NICTUKU: 9790 ma stejnou baterii jako 9900 ale hadam ze vydrzi dele vzhledem k tomu ze nema toouch displej. btw mam stejnou v nove 9860 a zatim se utesuju tim ze jeste neni nakalibrovana vic jak den z ni proste nedam i kdyz na neho moc nesaham
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    TYFELEK: no bb jde asi do kopru. uz je zas na pr**li.
    PRASOLET
    PRASOLET --- ---
    NICTUKU: 9900 ma taky dost slabou baterii.
    NICTUKU
    NICTUKU --- ---
    pro plnou pracovni zatez radeji bold 9780, nebo 9900? Vim, ze 9790 ma slabsi baterii, proto o ni radsi ani neuvazovat, ze?
    TYFELEK
    TYFELEK --- ---
    RAINBOF: je to normalni, mam ve firme nastarosti BB a dneska jsem posilal 3 dny stary telefon na reklamaci nefunkcni reproduktor, prakticky uz tretina 9900 byla v servisu a to je nasazujem posledni pul rok
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    RAINBOF: zkusil bych vymazat a znova si poslat servisni knihy k BIS/BES by mohlo pomoct pripadne taky muze byt zas nejaky bugr u tveho operatora

    btw poruchovost bych to spis videl na kurevskou smulu :D
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    je normalni ze bb9900 je tak poruchová? nejdriv zacal krutě topit tak že baterka nadzvihla víčko. reklamace 1. pak prisel novej kus ten se zacal resetovat cca co hodinu. no a ted po reklamaci co mame zas novej kus to obcas zapomrne nejakej ten push takze se ztracej zpravy....
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    FIELDMAN: Nic takovyho jsem neinstaloval.jediny,co se tyce svetla je tam The light, který rozsveci fotakovou diodu jako baterku.
    ZARA
    ZARA --- ---
    MUI: ok dik kuknem. mam to zosynchronizovane len s gmailom. najnovsie to odosiela svojvolne prazdne e-maily s tymto stringom. bleh
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    EXCITE: Nemáš tam náhodou nějakou appku na kontrolu podsvícení? LeaveItOn... nebo něco podobného?
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    EXCITE: Tak po zhruba tydnu..update pomohl hřání baterky zdá se..ale to sviceni je nevyřešené.. a pomůže jedině vyndat baterku,což mi přijde dost vyndaný..nevíte co s tím?
    ZARA
    ZARA --- ---
    ahojte, ked posielam mail z BB Bold, miesto zvycajnej spravy "this message was sent from my BlackBerry blablabla..." sa mi objavuje tento string:

    \u0053\u0065\u006E\u0074\u0020\u0066\u0072\u006F\u006D\u0020\u006D\u0079\u0020\u0042\u006C\u0061\u0063\u006B\u0042\u0065\u0072\u0072\u0079\u00AE\u0020\u0077\u0069\u0072\u0065\u006C\u0065\u0073\u0073\u0020\u0068\u0061\u006E\u0064\u0068\u0065\u006C\u0064

    zakazdym ten isty. co to je?
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    KUBULA: Stalo se mi to u mého Torche. Odeznělo to samo a už rok bez problémů...
    BATY
    BATY --- ---
    KUBULA: no, to bude ten SW problem... asi nejaka aktualizace :o)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam