• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    BlackBerryCzech » Jak konvertovat Android aplikace pro tablet BlackBerry PlayBook
    http://blackberryczech.cz/2012/jak-konvertovat-android-aplikace-pro-tablet-blackberry-playbook/
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    já asi prubnu jednu z tech baterii z ebaye.. za deset dolacu bych mi za to i stalo, i kdyby chcipla za rok.
    SMETY
    SMETY --- ---
    MEANKITTY11: Nemam s tim problem... jak uz jsem se sveroval MUI, letely u me uz 3 ostruziny... nikoli vsak kuli telefonu, ale tem telefonatum/mailum/smskam :-) ... prolit se i posledni, proto ted shanim :-)
    MEANKITTY11
    MEANKITTY11 --- ---
    SMETY: Mám zrovna chuť vyhodit můj z okna, jdi si ho chytnout ;)
    SMETY
    SMETY --- ---
    Hele shanim BB telefon, na aukru koukam, ze toho moc neni, nevite nekdo o necem? :-)
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    tak jako vydrz je fakt napric platformama dost podobna a to jeste nepouziva RIM ty nejzravejsi procesory a grafiky jelikoz ma celkem odladeny OS. iphone ma jen o malo vetsi baterku nez pouziva u top modelu RIM ale zas ma vykonnejsi procak a grafiku a zravejsi displej, androidy jsou natom pro me jeste hur i kdyz ten 4.1 by to mel pry trochu zlepsit.

    Z nove 9860 uz dam aspon 1 a pul dne bezne zateze takze v ostrem nasazeni sem asi schopny ten den dat v pohode a vecer jde proste hned preventivne na nabijecku
    CRS1138
    CRS1138 --- ---
    EXCITE: i storm2 je tragedie nejen co se baterie tyka
    MEANKITTY11
    MEANKITTY11 --- ---
    EXCITE: Bohužel mám Curve.
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    MUI: Všechny top chytré telefony mají tragickou výdrž. Je to daň za výkon a neustálou práci v síti a s dotykovým true color displejem. Je to prostě tak. Můj tablet sice vydří delší intenzivní práci ale zase mi u toho pálí konečky prstů. Únik k jiné platformě není řešením! Vážně ne :-) Řeší to spíše denodenní nabíjení například v práci a náhradní baterie při požadavku dlouhé výdrži na telefonování třeba na dovolené a pod. Když vypnu data a jsem jen na 2G a stahuji maily jen párkrát za den, vydžím celý víkend. BB 9900 + Playbook
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    TYFELEK: mam ho asi 3mesice. 9360 Curve.


    MUI: jakoze ma BB lepsi? no asi nejaky Boldy jo..kolegove co maj, si nestezuji.. ale Cruve je traga.
    MEANKITTY11
    MEANKITTY11 --- ---
    Moje BB žere baterku tak rozčilujícím způsobem, že můj příští mobil rozhodně BB nebude.
    TYFELEK
    TYFELEK --- ---
    EXCITE: A jak mas starou baterku ja treba po 6 mesicich mel ubytek kapacity tak 25%
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    TYFELEK: ja mel pred tim nejakou nokii, která měla tzaky synchro s outlookem,ale vydrzela aslepon ty dva cely dny (a i vice) bez potizi..tohle chcipne s jistotou za 1,5dne.
    TYFELEK
    TYFELEK --- ---
    EXCITE:Tak vetsinou je to jednoduchy bud chces byt online (rozumej vyuzivat 3g),nebo chces aby ti telefon vydrzel dlouho pak se musis obejit bez internetu.

    Z tech baterek bych si nekoupil ani jednu, vetsinou vydrzej pul roku a pak jsou ko
    TYFELEK
    TYFELEK --- ---
    NICTUKU: BB 9900 + BES a cca 200 prijatych mailu denne vydrzi kdyz moc netelefonuji tak 2 dny jinak tak den a pul. Ale baterka jde docela rychle do kopru, protoze svoji pul roku starou jsem vymenil za novou a je to poznat.
    NICTUKU
    NICTUKU --- ---
    POLOVI:
    PRASOLET: diky. Pritelkyne rika, ze u nich lidi v praci vypinaj 3G a jeou jen na BISu, tzn. to nezere pak tolik. Viom, ale, ze ta 9780 je jistota.
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    NICTUKU: 9790 ma stejnou baterii jako 9900 ale hadam ze vydrzi dele vzhledem k tomu ze nema toouch displej. btw mam stejnou v nove 9860 a zatim se utesuju tim ze jeste neni nakalibrovana vic jak den z ni proste nedam i kdyz na neho moc nesaham
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    TYFELEK: no bb jde asi do kopru. uz je zas na pr**li.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam