• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    SMETY
    SMETY --- ---
    DBR: kapisto :-)
    DBR
    DBR --- ---
    SMETY: 1000 a vice :)
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    MADBANANA: sakra si mi nasadil brouka do hlavy ted :D
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    POLOVI: Sháním parťáka, ale pravděpodobně pojedu. Bude to 4 dny po uvedení BB10, takže myslím, že tam bude zajímavostí až dost :)
    SMETY
    SMETY --- ---
    1k+ pristroju? :-)
    DBR
    DBR --- ---
    SMETY: zadny, dohodli se ze zaplati za patenty aby mohli dal vyrabet. Chystas se na nakup 1k+ pristroju ?
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    MADBANANA: a ty se chystas? Bude tam neco zajimaveho oproti ostatnim jamum? posledni co sem sledoval zaznamy nebo aspon informace tak je to uz celkem stejne lisi se spis jen novinkama co prineslo cascades sdk. I kdyz tohle bude tesne pred finalnim dokoncenim uz by mohli ukazat realne zarizeni.
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    POLOVI: Je v únoru a early bird rate je 100 euro. Academic rate je za 90. Loni jsem byl, stálo to stejně a stálo to za to.
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    MADBANANA: ten lednovy amsterdamsky je placeny uz ne?
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    Když už o JAMech, nechystáte se někdo v únoru do Amsteru?
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    SMETY: spousta manageru a developeru primo z RIM jsou velice cinni na twitteru treba takze sehnat na nekoho kontakt nebude problem pripadne si zajet na nejaky JAM a tam si povidat do aleluja :D
    SMETY
    SMETY --- ---
    Bych docela pokecal jako s nekym z BB a ne s idiotama, co uctivaj smsku psanou na novym Galaxy... :-/
    SMETY
    SMETY --- ---
    MUI: Hmmmm to je v prdeli no...
    NICTUKU
    NICTUKU --- ---
    MUI: no, to bude hutne opatlana nabidka k snatku fidorkou zabalena do stanYJooolU! Potes prdel! :D
    SMETY
    SMETY --- ---
    MUI: To jo posledni podpobny expert mi rekl, ze si na tom neprectu PDFko... hlavu sklonenou k pristroji... asi hledal P idiot...
    SMETY
    SMETY --- ---
    Tayjo, tak me napadlo, ma BB vubec nejakou kancelar, nebo pobocku v Cechach? :-)
    KUBULA
    KUBULA --- ---
    zdravim, chci se s vami poradit. mam bb8520 curve(VF, BIS), v posledni dobe (uz cca ctvrt roku) se mi stava, ze mi "zamrza" datove spojeni, ale pote co zavolam/poslu sms/prozvonim se to prostouchne a prijdou mi vsechny emaily/whatsappy/fejsbuky nebo muzu surfovat... posledni dobou uz musim nekolikrat denne prozvanet fiktivni cislo:/ mate nekdo podobny problem? nejake reseni krome preinstalovani? typ na vadnou aplikaci? diky za jakoukoliv radu
    SCORPIX
    SCORPIX --- ---
    Ahoj,
    není tu někdo z Brna, kdo by měl k dispozici na půjčení BB Dev Alpha??
    Potřeboval bych debugnout jednu mou appku, kterou mi odmítli schválit a přitom v simulátoru jela OK. Prej se sekla hned po načtení UI (testovali na OS version 10.0.9.1103).
    Termín pro odeslání aplikace je 2.12., takže bych to rád odladil co nejdříve..
    V nejhorším případě bych se domluvil na debugování na dálku, jestli se nenajde někdo z Brna.
    Díky za odpovědi!
    GURBON
    GURBON --- ---
    Ahoj, mel bych dotaz.
    Jeden nas zakaznik ma Blackberry 9900. Predtim mel starsi model. Vse sme prenesli ze staryho tel. do novyho. Nastavili synchronizaci s outlookem ( exchange) se kterym se to synclo ale zahlasilo to chybu u jednoho zaznamu z kalendare. Kdyz jsem si s tim dal hral updatoval sem blackberry desktop sw z verze 6 na verzi 7. Momentalne at s tim delam co s tim delam pri synchronizaci se obevi po chvilce hlaska zhruba tohoto zneni "Aplikaci se nepodarilo prihlasit k MAPI. Spustte outlook s profilem outlook". Profil outlooku je jen jeden a spusteny jsem ho mel.
    Zakaznik ma bohuzel jeste office XP.
    Netusite nekdo co s tim?
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    POLOVI: já mam taky tu Sim v jiném zařízení a Bob je připojené pres WiFi. ale furt jsou to 3G data s pomalou odezvou a presto to jede skvěle.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam