• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    Kdyz jsem chtel vedet vic, tak mi napsali, at si najdu na guglu BB10 slider :) Rekl bych, ze by se to mohlo podobat tomuhle konceptu
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    MADBANANA: vic infa by nebylo??? ne ze by mi torch2 nestacil ale rad bych si udelal radost :-)
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    MUI: O slideru na vysku jsem slysel nejaky drby, tak se treba dockas :)
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    Byl bych ochoten si koupit, kdyby to bylo reseny takto:
    NICTUKU
    NICTUKU --- ---
    :DDD
    VSUDYCHOD
    VSUDYCHOD --- ---
    Exclusive: BlackBerry X10 (N-Series) Clear Photos - N4BB
    http://n4bb.com/exclusive-blackberry-x10-series-clear-photos/
    tak desitka s klavesnici...
    KULA
    KULA --- ---
    POLOVI:
    POLOVI: to je fakt. vzpomínám si na první iphone. Přiznám se, v O2 jsem dělal a nikdo v širokém okolí nevěděl, jak to vlastně s BB pořádně je. Poznal jsem shodou okolností i chlapíka, co to v eurotelu rozjížděl ale už byl dávno pryč, sám s nastavením měl trable a stěžoval si na nemožný hovory a pokusy o nastavení.
    Projížděl jsem fóra na netu, O2 forum především kde, jsou drsný a nudně dlouhý registrace, žádná pořádná předchozí odpověď. Snažil jsem se najít jak to někdo používá apod. Výsledky nic moc.
    Nechápu, jak lidi neberou mobilní internet za něco samozřejmého. V mé lokaci nepotřebuju doma upc, respektive nepotřeboval bych, pouze jsem tetheroval přes htc na neomezených datech. Netrhal jsem rekordy, z ulozto nebo z torrentu běžně 800+-kB/s, klasický měřáky 6,5mb, 100~ms, všechna hd steamovaná videa jela úplně v pohodě. Trochu jsem doufal, že si takhle příjdu k neomezeným datům na slušný peníze a ono nic. Na druhou stranu 199 a 400, dál tam mám 20% slevu na data za ičo a hele už to docela jde.
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    KULA: to zalezi na operatorech co povoli na tech tarifech neni to jen u nas. Problem je spis v tom ze nasi operatori nas zdimaji kde se da a nezalezi jestli iphone nebo blackberry:) V zahranici je bezne k bis davat i balicek dat prave pro tethering a podobne za jine ceny nez u nas... holt nezbyva nez doufat ve 4 operatora a hromady virtualu aby se ty ceny zacly trochu rovnat
    KULA
    KULA --- ---
    Díky za vyčerpávající info. To, co BB umí samo od sebe si v české kotlině zpoplatňujeme.
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    KULA: ty normalne jedou se zakladnim BIS. U nasich operatoru jsou jen omezene nektere protokoly ktere blackberry treba pouziva pro youtube stream jinak je internet opravdu neomezeny pro aplikace, serfovani, emaily a podobne
    KULA
    KULA --- ---
    POLOVI: ouu, to je přísný, věci jako viber, whatzupp? Testoval jsi to s základním BIS?
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    KULA: no za 300 mas neomezeny internet v mobilu(krome youtube ten jede jen pokud je v html5 nebo na wifi) a za dalsich 400 tarif BB Modem ktery umozni tethering a pristup mimo APN blackberry takze za nejakych 700 mas kompletne neomezeny internet coz je porad min nez tech 1000 :)
    KULA
    KULA --- ---
    POLOVI: zítra to s nima nějak proberu, dost mě to štve, protože první a jediný neomezený data, se kterýma mám teda super zkušenost, stojí 1000Kč, do ted jsem je měl služebně, teď ten "luxus" chci soukromě a podle těch polovičatých informací na O2 jsem se domníval, že by to mohlo být za 360 za data v BB a hotovo. Ne nějaké apn atd. shit.
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    KULA: u O2 v zakladnim balicku BIS je pouze APN blackberry takze je neomezeny internet v blackberry pripadne jde tethering na playbook. Pokud chces pouzivat tethering na pocitaci tak O2 nabizi specialni balicek ve stejne cene jako BIS ktery umozni tethering ale u toho nevim jestli ma nebo nema FUP, pripadne si na tethering zaplatit nejaky datovy internet v mobilu nebo jak tomu rikaji
    KULA
    KULA --- ---
    POLOVI: Díky, takže O2 na BIS nemá FUP a bude to možné provozovat i jako tether zařízení? Jestli tomu správně rozumím, je to nejlevnější připojení k netu....
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    KULA: BIS maji o2(mozna jeste maji tu akci BIS za 199,-) a t-mobile tusim stejne drahe a nemaji FUP zato ale nepodporuji v apn blackberry nektere veci jako youtube, tethering,... na to je potreba si zaplatit navic. Vodafone ma BIS zase spojene s datovymi tarify takze je samo o sobe zadarmo ale je potreba platit za datovy tarif. Emaily stejne jako aplikace(facebook, twitter,....) jedou pres BIS a nneni potreba jiz nic jineho resit. Synchronizaci emailu si pak nastavis az dostanes pristup k BIS pro o2 je to o2.blackberry.cz treba, tmobile ma neco podobneho
    KULA
    KULA --- ---
    čau, naprosto základní otázka, potřebuju internet v BB, u kterého operátora nejlépe? O2? Jestli to dobře chápu, jejich BIS stojí 360kč včetně daně a nemám fup. Chci zamozřejmě posílat maily, hotmail, gmail, zvádne to BIS nebo ještě musím dokoupit nějaká další data? Dík za upřesnění, mám v tom zmatek.
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    Teď se přítelce na 8520 (v5.0.0.681) stalo, že jí v prohlížeči nejde na nic kliknout - najede na odkaz, klikne a nic se nestane. Nestalo se to někomu? Jde to řešit nějak jinak, než reinstalací systému?
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    SMETY:Jak s tím souvisí Vodafone? Jaký odkazy? Rád poradím ale moc nechápu co potřebuješ.
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam