• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    KUBULA
    KUBULA --- ---
    tak ted teprve potrebuju vazne pomoc, udelal jsem wipe pres BBSAK, ale ted zadny program BB nevidi(dle navodu: http://blackberryczech.cz/2012/upgrade-blackberry-os/)
    nejake napady?
    KUBULA
    KUBULA --- ---
    zdravim, mam uz asi rok a pul BB8520 a stale bez preinstalovani a vetsich poruch. Mam mensi problem s emailovym klientem(ktery uz je od zacatku, jen jsem si zvykl:).
    Mam gmail a v tom pouzivam ruzne filtry. Do telefonu mi chodi maily "jakoby" duplicitne - do slozky Zpravy a pak do te primarne nastavene pro email. Da se to nejak sjednotit? Pripadne nastavit, aby se mi v mobilu zobrazovali jen nektere filtry?
    Chystam se preinstalovat telefon a chci v novem nastaveni, aby to fungovalo lepe.

    A propos jak preinstalovat, abych neprisel o kontakty sms, fotky(emaily klidne ztratit) a zaroven telefon ocistil? Kdyz tam nahraju zpatky zalohu, tak se nikam neposunu ne?
    Diky za rady
    RENDALF
    RENDALF --- ---
    jdou zobrazit nadchazejici udalosti z kalendare a ukoly na domaci obrazovce? Diky
    RENDALF
    RENDALF --- ---
    tak jsem v praci vyfasoval Bold 9790, muj prvni BB (jinak jsem fanda WP a Nokie:)). Muze nekdo poradit, jak oznacit v prohlizeci souboru vice slozek/files najednou? Na staricky nokii E71 fungoval standardne shift, tady me to nejak neposloucha. Existuje na to nejaka kloudne pouzitelna navigace do auta, podobna Nokia Maps nebo iGo/TomTom? Diky
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    Jedete někdo s Boldem 9780 na OS 6.0.0.723? Nedaří se mi ho tam nalejt...
    DARK_CLERIC
    DARK_CLERIC --- ---
    Ahoj, mýmu Boldu 9700 se dojebal display (spíš jen kontakt), tak kdyby jste někdo náhodou sháněl bolda 9700 s 6tkou v cz (mám na něj i pouzdro originál) , dejte vědět do pošty
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    MUI: Nejsem žádnej BB expert, takže je to klidně možný. Jen, když jsem to chtěl asi před tejdnem změnit na BB10, tak mi to napsalo "To use a different BB ID, you must first erase all data with a Security Wipe".
    JENICHEQUE
    JENICHEQUE --- ---
    MADBANANA: tak wipnuto a nove ID zadano, diky diky
    JENICHEQUE
    JENICHEQUE --- ---
    MADBANANA: super super, jazyk jsem prevedl do US a dle tveho navodu nasel patricne misto a uz se neco deje, dekuju ti mnohokrat za tipa
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    JENICHEQUE: Mělo by to být v Options -> Security -> Security Wipe a tam pak napsat "blackberry"
    JENICHEQUE
    JENICHEQUE --- ---
    MADBANANA: mam ted bolda tusim 9780 nebo tak neco, ale ani to tovarni nastaveni nemuzu najit, ostatne ani nastaveni ledky, zda se mi tak trochu neprehlednej, predtim jsem mel curveho a tam to bylo vse nejak snaz hledatelny.. Musim jeste hledat)
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    JENICHEQUE: Nevím, jaký zařízení máš, ale když jsem nedávno chtěl na BB10 měnit BB ID, tak mi nezbylo nic jinýho, než factory reset.
    JENICHEQUE
    JENICHEQUE --- ---
    MADBANANA: to jsem veru nezkousel, jdu na to, dekuju ti)
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    JENICHEQUE: Factory reset
    JENICHEQUE
    JENICHEQUE --- ---
    Nema nekdo tucha, jak zmenim ID uchazece? Puvodni BB se pokazil, taxem byl nucenej koupit jiny, coz jsem udelal na inzerat a dotycna pani v nem mela sve ID a nemuzu zjistit, jak jej v telefonu zmenim na sve, abych mohl do BB world, predem dekuju za tipy)
    NICTUKU
    NICTUKU --- ---
    nema nekdo tuseni kdy vyjde konecne na bb Viber s moznosti volat? Maj v tom vcelku hokej anestihaj s aktualni portaci ...
    TAURIDUS
    TAURIDUS --- ---
    Nechce někdo slušnýho Storma 9520 dvě origoš pouzdra a jedno silikonový? Já už systém BB nepotřebuji
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    WERONYCZKAA: 9790 je menší a má autofokus.
    WERONYCZKAA
    WERONYCZKAA --- ---
    má někdo a doporučil by 9900? je nejaký zásadní rozdíl mezi tim a 9790?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam