• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    Z47TC: Tak zadny info poradne neni ani o nizsich radach, ale myslim, ze se mluvi o sedmi BB10 telefonech behem 2013, takze by to treba mohlo dopadnout :) Q10 jsem v ruce nemel, ale Dev Alpha C (klavesnicovej prototyp) jo a vypada to hodne slibne :)
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    mel nekdo uz tu cest s Q10??? nejaky minireport???
    mam 9810 a zvazuju prechod na novejsi model...jen bych rad zachoval vystrelovaci klavesnici ale at hledam kde hledam tak zadny info ze by BB pripravovalo nastupce Torche :(
    DBR
    DBR --- ---
    sorry za SPAM ale nechtel by nekdo BB Playbook 32GB v zaruce kupovano na shopblackberry s pouzdrem - Kožené pouzdro SENA Jornal Case pro BlackBerry PlayBook, Černá/Červená v zaruce
    do posty pls
    LACHAUER
    LACHAUER --- ---
    Existuje prosím nějaký dobrý VOIP SIP klient pro BB? (Konkrétně pro operátora voocall.cz, ale to je asi jedno)
    WERONYCZKAA
    WERONYCZKAA --- ---
    EXCITE: jasne, uz vim, diky...
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    WERONYCZKAA: už jsem to nasel :) jdes do hodin v nich zmacknes tlacitko menu (znak blackberry), tam jsou možnosti a v nich je mimo jine zvuk budíku :)
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    WERONYCZKAA: zmenit zvuk budiku jde v nastaveni budiku je tam neco jako Alarm tone selectbox
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    Neresil nekdo "You have reached the maximum number of PIN changes for this account" a vyresil?
    WERONYCZKAA
    WERONYCZKAA --- ---
    Blbý dotaz, ale jde nekde změnit zvuk budíku? nemůžu to nikde najít a ten co tam je mě celkem rozčiluje...
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    VACA: 9780 ma akorat dve nevyhody, pomalej browser a po par tydnech pouzivani volna zada. S tim nejde moc delat. jedjne lehce vycpat. ale jinak je to prijemnej telefon.
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    VACA: Docela tě chápu :) 9780 je dobrá volba. Ve zkratce - baterka bude fakt dobrá, o zamrzání nic nevím, ale to tím, že jsem ho sám nikdy dlouhodobě nepoužíval. Běž do něj :)
    VACA
    VACA --- ---
    Ahoj, zvažuji pořízení telefonu Blackberry, ne však nejnovějšího modelu, nejsem na tohle moc náročnej uživatel... Smartphony mě nějak omrzely, měl sem iphone, htc a nyní zase používám starou černobílou klasiku...
    Řikám si ale že bych to ale po nějakym čase znovu zkusil, a to sice pro tentokrát s Rim... Když bych do toho šel, tak nejspíš do 9780, přijde mi to jako dobrej kompromis cena/výkon (ty nový stejně rychle zestárnou a já už v tehle výstřelcích utápět prachy nehodlám, sorry za upřímnost)

    No doufám že sem nikoho neodradil od odpovědi :)

    Měl bych na vás zkušené uživatele pár otázek..

    -Některé zdroje uvádějí velkou výdrž baterie v pohotovostním gsm režimu... Jaká je vaše zkušennost? za pčedpokladu že většinou by byly vypnuté data, 3G, wifi a tak..
    -Jiné zdroje uvádějí nějaký blíže mi nespecifikovaný problém, kvůli kterému někteří uživatelé musí údajně často vyndávat baterii.. zamrnutí systému či co...
    Máte podobné zážitky s rim 6?

    Co si obecně myslíte o 9780, jsou tam nějaký zásadní slabiny?

    Moc děkuju za veškeré podměty a sorry za můj trochu pesimictější přístup...
    PRASOLET
    PRASOLET --- ---
    MADBANANA: v tmobilu maji 200 ks skladem :) tak ted jen nejake pozitivni reference od uzivatele a muzu ten iphone zase zahodit :)
    RENDALF
    RENDALF --- ---
    pouziva tu nekdo aplikaci LittleBrother?
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    Tak už máme BB10 u všech českých operátorů :) Jen je otázka, jestli skladem nebo jenom na obrázku na eshopu.
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    WERONYCZKAA: Měl jsem "Metro" a do toho šly natáhnout i světová města...
    WERONYCZKAA
    WERONYCZKAA --- ---
    Nejaká aplikace, která by našla spoje v zahraničí? neco jako idos..je neco univerzalniho? nechce se mi zkouset, je toho moc..
    KUBULA
    KUBULA --- ---
    BING: ano ;)
    BING
    BING --- ---
    JYYNA: DIKY! rozumim tomu spravne, že stačí mít internet v mobilu (nejaký tarif a to stačí?
    JYYNA
    JYYNA --- ---
    BING: od Vodafone je BIS zadarmo k datovému tarifu, takže to jen aktivuj v samoobsluze a pohoda
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam