• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    YARDIK
    YARDIK --- ---
    Tak to vypada, ze konecne uvolnili mapy pro CR. Neni potreba zadny update. Je to proste tam. Udajne to bylo pouze nejak kdesi zakazane. Navigaci jsem jeste nezkousel :-)
    10.1.0.273
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    MADBANANA: Prohlížeč jsem si taky stáhnul na playbook ze store, ale je na tom ještě co dohánět.

    Hraje někdo online Modern Combat 4 mohli by jsme dát zápas? Je to super hlavně zaměřování které je citlivé na pohyb tabletu.
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    MADBANANA: s tímhle mě teda RIM/BlackBerry sere.
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    pouzivam BB jak pro pracovni a soukrome aktivity a obrovska vyhoda je prave to ze mohu videt vse najednou a zaroven i oddelene. Rozpoznam je snadno podle barvy protoze kazdy kalendar patri jinemu emailovemu uctu ale nenaplanuji si tak zubare do pracovni schuzky a naopak ;-)
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    TMSH: Ještě existuje appka CalenGoo, která umí pokročilejší správu Google kalendářů a funguje nezávisle na interním, takže teoreticky můžeš mít dva oddělené kalendáře.
    TMSH
    TMSH --- ---
    MADBANANA: bezva, to jsem chtel slyset. diky :)
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    TMSH: A s emailem to samý - nastavíš dva účty a stahuje se ti to všechno do jednoho společnýho inboxu v HUBu (můžeš si nastavit, jestli chceš v HUBu zobrazovat všechen bordel ze všech účtů včetně facebooku, twitteru a dalších nesmyslů nebo jenom jeden pracovní email) a potom můžeš jednotlivý inboxy zobrazovat jednotlivě.
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    TMSH: Já to mám tak, že mám kalendář synchronizovanej s google kalendářem (kde mám asi šest kalendářů) + jeden defaultní lokální kalendář v telefonu, zobrazený mám ty kalendáře všechny najednou barevně odlišený a vypnuti/zapnuti jednoho z nich je potom otázka jednoho swipe a dvou tapů :)
    TMSH
    TMSH --- ---
    MADBANANA: balance by vse vyresil, ale ve firme bohuzel bes nevedem..
    jde mi o kalendar a vlastne i email. takze jestli tomu rozumim, tak mas jednu aplikaci kalendar v jejimz ramci pouzivas 2 ucty, ktery se zobrazuji soucasne (s barevnym odlisenim). vypnuti/zapnuti jednoho je pak otazka dvou kliknuti?
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    Dneska smutná zpráva - PlayBook nedostane BB10 :( Snad se dočkáme aspoň nějakýho většího updatu, co vyřeší bugy. Speciálně prohlížeč by zasloužil update.

    Dreams of BlackBerry 10 on the PlayBook have been shattered... - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=Q4kHXpEZUMM
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    TMSH: Mrkni na funkci BlackBerry Balance - to je BB10 novinka, která má řešit právě rozlišení pracovního a osobního prostoru telefonu. Osobní zkušenost s tím nemám, protože ke spuštění Balance potřebuješ mít BES, který já nemám.

    Každopádně jestli ti jde jen o kalendáře, tak jednoduchý řešení je mít dva kalendáře - jeden pracovní a jeden osobní a kdyby ti vadilo mít je zobrazené současně, tak na dvě kliknutí můžeš zobrazování jednotlivých kalendářů libovolně zapínat a vypínat.
    TMSH
    TMSH --- ---
    Dotaz pro uzivatele BB10..
    Chci Q10 pouzivat jak pro osobni, tak pro pracovni cinnosti, da se v kalendari jednoduse prepinat mezi zobrazenim pracovnich/osobnich udalosti?
    Pouzivate ho nekdo taky jak v praci tak mimo praci? Funguje to?
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    PRASOLET: Jsem tu anketu rovnou zadal, snad je to zhruba podle představ původního otce myšlenky.
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---

    Mám nebo budu pořizovat OS10 zařízení?

    25 hlasy od 21 respondentů

      PRASOLET
      PRASOLET --- ---
      udelal bych tu anketu na nakup aplikaci... prosim o otazky, nejak se k nim nemuzu dohledati.
      POLOVI
      POLOVI --- ---
      MADBANANA: picture or it didn't happen :D
      MADBANANA
      MADBANANA --- ---
      ROTTWEILER: Nojo, data s vama sdilet nechci :) Ale stejne to neni zas tak dulezity. Tu Z10 ted na telefonovani nepouzivam, tak mi to bez backupu zas tolik nevadi.

      BTW. Na Z10 s OS10.2 jsem si pred chvili vsiml, ze uz jsou mapy pro CR! Huraaa!
      ROTTWEILER
      ROTTWEILER --- ---
      MADBANANA: No kdyby to neobsahovalo tvoje data, tak ti řeknu nahraj to sem a koukneme na to. :-)
      PETRPEDROS
      PETRPEDROS --- ---
      Takže nějaká pařbapárty s blekberou Playbookem?
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam