• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    MADBANANA: kolik ma volne pameti tenhle leak?
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    Tak instalace proběhla v pohodě, ale teď ten telefon nevidím přes BB Link, abych zkusil ten obnovit zálohu :(
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    Tak jdu vyzkoušet 10.2 leak na Z10, dám pak report.
    DAGIMAGI
    DAGIMAGI --- ---
    ANNIE: tak náhradních dílů maj myslím hafo, na to jak zvládaj složitější opravy sem sama zvědavá, neb jsem jim tam dala telefon s problémem o kterým ještě neslyšeli...no budu vědět za týden...si tam zavolej, jsou fajn
    ANNIE
    ANNIE --- ---
    DAGIMAGI: Děkuju. Asi ještě nemáš reference, jestli zvládají i složitější opravy a mají dost náhradních dílů, co?
    DAGIMAGI
    DAGIMAGI --- ---
    ANNIE: dávala jsem k nim před týdnem http://www.shopblackberry.cz/
    ANNIE
    ANNIE --- ---
    Ahoj. Existuje v Praze nějakej autorizovanej servis Blackberry? Nebo se musí jen přes operátora. Díky předem.
    JYYNA
    JYYNA --- ---
    MILAZAJICEK: pročetl jsem doporučený postup, jak tam vrátit zálohu a přišel mi dost nevěrohodný, resp. sami tam píšou, že to nemusí fungovat pokaždé. Takže já zatím ne, ale pokud vím, tak v blackberryczech.cz psali na twitter, že 10.2 zkoušej. Třeba budou vědět, zeptej se na https://twitter.com/BlackBerryCzech
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    je to porad developer build pro vyvojare takze tak na pul cesty k full os bych rekl
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    MADBANANA: měl by být. Pokud máš Z10 na který nejsi závislej tak to klidně zkus.
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    MILAZAJICEK: To je nejakej novejsi leak full OS? Ja mam zatim betu, tohle teoreticky muzu zkusit nekdy v tydnu.
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    Testnul už někdo 10.2 na Z10?
    https://mega.co.nz/#!QQpwhTgb!XqJ25gP9MasxfSLonsB2TGWK908uspXJAiFg8LIaXgI

    Hlavně by mě zajímalo zda jde obnovit záloha. Nemám teď zrovna čas na experimenty ;)
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    MUI: O2 zatim stale funguje BIS ucet i s OS10
    DAGIMAGI
    DAGIMAGI --- ---
    MUI: bohužel taky ne :-( rozchozenej přístroj pak hned zase zamrzne...
    DAGIMAGI
    DAGIMAGI --- ---
    MUI: to je přímo fffffuuuuu, sem včera měla takovou radost když se rozjel, pak do něj vrazím simku a ono zase nic....já to prostě vzdávám, půjde k doktorovi, snad ho daj do kupy, dám pak vědít co mu bylo...
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    TMSH: Dej tomu týden, dva... Měl jsem ten samej problém a důsledné vybíjení a nabíjení mi pomohlo k 20 hodinám výdrže při solidní zátěži
    LACHAUER
    LACHAUER --- ---
    MADBANANA: Dik za radu, ale ty prachy za to prostě dát nechci.
    DAGIMAGI
    DAGIMAGI --- ---
    DAGIMAGI: tak sem včera provedla avizovaný postup, foun funkční...ale jen do té doby než do něj vrazím simku, hned poté opět zamrzne. Když sem to zkusila se simkou v přístroji tak bez úspěchu. Simka jinak funguje normálně, ale BB takhle reaguje na jakoukoliv kartu....neví opravdu někdo co s tím?
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    LACHAUER: Za sebe ti poradim maximalne tak koupit si BB10 a nespekulovat :)
    LACHAUER
    LACHAUER --- ---
    nasmerujte me prosím: přemýšlím, že přichází vhodná doba ke koupi něčeho s bb 7.1 - diky novému os asi půjdou ceny dolů, a "starý" os nabízí všechno co potřebuju. Jenže - jak to bude s budoucí podporou a updaty? chystají se operátoři zaříznout v blízké době BIS? Otázky, otazky.... existuje někde na tohle téma nějaká informace nebo prognóza? diky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam